Yolcu Sayısı
1

Andırın otobüs bileti

Andırın otobüs biletleri


Andırın, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Kahramanmaraş iline bağlı kendine özgü ilçelerden biridir. Tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken Andırın ilçesine karayolu üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin farklı noktalarından Kahramanmaraş - Andırın otobüs bileti satın alarak ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz otogar üzerinde son bulacaktır. Dilerseniz otogar içerisinden hareket eden minibüs seferlerini kullanarak Andırın ilçesi ya da diğer ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden en uygun Andırın otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.
Bir şehri anlamlı kılan o şehrin tarihi yapısının güçlü yanlarıdır. Kahramanmaraş'a bağlı, Andırın da böyle bir yer. Adı kahraman olan bir ilin, ilçeleri de kahramanlık hikayeleriyle dolu olması yakışırdı elbet. İsmini almak için birçok beye, padişaha dik durmuştur andırın. Andırın savaş zamanında zulüm görmüş, mağrur bir yer. Tüm bu olanlar Andırın'ın çektiği zulümlere karşı bugün dik durmasını sinede kor olmuş demir gibi sıcak ve hatırlanası boyutta. Andırın da gezilecek yerlere bakacak olursak, tarihi alanlar bunun başında geliyor. Mesire alanları da bu sırada ikinci yeri alıyor. Yayla kültürünü sevenler için Başkonuş yaylası, yazın sıcak günlerinde yeşil ve şefkatli erin kollarıyla sizleri bekliyor. Kahramanmaraş'a bağlı Andırın'a gitmek için, kara yolu ulaşımı imkânınız var. Kahramanmaraş'a olacak yolculuğunuz için Esadaş Turizm, sizi yolcu edip ağırlamaya hazır. Andırın için farklı bir doğa güzelliği de, Çokran Şelalesi, tabiatın insana sunduğu sınırsız güzelliklere, burayı gördüğünüzde bir kez daha şahit olacaksınız. Tabiat ana bize ne cömert davranmış diyerek… Andırın geben ( meryemçil) kalesi de ziyaretçilerin görmesi gereken, tarihi kalıntılarla bezeli bir yer. Andırın ı, tüm heybetiyle ayakları altına alan bu kale, geçmiş zamandan bugüne yaşadığı sıkıntılara karşı bugün hala dimdik ayakta duruyor ve şanlı tarihine layık geçmişi ile andırın a gelecek konuklarına gurur tablosunu göstermek için tetikte bekliyor.
Türkiye’nin herhangi bir noktasından Andırın otobüs bileti satın alarak Kahramanmaraş Otogarına giriş yaptığınızda, “Kahramanmaraş Kalesi, Geleneksel Tarihi Maraş Konakları, Mercimek Tepesi, Ali Kayası, Kahramanmaraş Arkeoloji Müzesi, Mahmut Arif Paşa Konağı, Minyatür Kahramanmaraş Kurtuluş Müzesi, Dulkadiroğulları Tematik Müzesi, Dondurma Müzesi, Yedi Güzel Adam Edebiyat Müzesi, Zeytun Kaplıcası, Ekinözü İçmeleri, Büyük Kızılcık İçmesi, Tekir Yeşilgöz Mesire Yeri, Kapıçam Tabiat Parkı, Körçoban Tabiatı Koruma Alanı, Kazma Bağları, Fırnız Mesire Yeri, Başkonuş Yaylası, Yavşan Yaylası Tabiat, Tekir Yaylası, Döngel Mağaraları ve Şelaleleri, Dilekli Mağara, Bulut Deliği Mağarası, Gümüşkaya Mağarası, Savruk Mağarası, Çokran Mavigöl Şelalesi, Galgamaç Şelalesi, Kumaşır Gölü, Menzelet Baraj Gölü, Elbistan Pınarbaşı, Ahır Dağı” gibi şehrin ve Andırın ilçesinin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
En Uygun Andırın Otobüs Bileti
Günümüzün gelişen karayolu ulaşım ağı sayesinde ülkemizin hemen her noktasına kolaylıkla ulaşım sağlamak mümkün hale gelmiştir. Özellikle Güneydoğu Anadolu Bölgesinde faaliyet gösteren otobüs firmaları başta olmak üzere çok sayıda otobüs firması da Kahramanmaraş üzerine seferler düzenlemektedir. Andırın otobüs bileti fiyatı; seyahat edeceğiniz tarih, seçeceğiniz otobüs firması, otobüs imkanları gibi farklı etkenlere göre değişiklik göstermektedir. Ancak her zaman ve Türkiye’nin her yerinden istediğiniz zaman NeredenNereye.com üzerinden en uygun Andırın otobüs biletini online olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr