Yolcu Sayısı
1

Ali Fuatpaşa otobüs bileti

Ali Fuatpaşa otobüs biletleri


Ali Fuatpaşa, Türkiye’nin Marmara Bölgesi’nde yer alan Sakarya iline bağlı kendine özgü ilçelerden biridir. Tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken Ali Fuatpaşa ilçesine karayolu üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin farklı noktalarından Sakarya - Ali Fuatpaşa otobüs bileti satın alarak ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz otogar üzerinde son bulacaktır. Dilerseniz otogar içerisinden hareket eden minibüs seferlerini kullanarak Ali Fuatpaşa ilçesi ya da diğer ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden en uygun Ali Fuatpaşa otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.
Sakarya'nın Geyve ilçesinde yer alan Ali Fuat Paşa, Sakarya'yı görmeye gelenlerin uğrak yeri. Ali Fuat Paşa'ya tren istasyonu ile rahatlıkla ulaşabileceğiniz gibi kara yolu ile de rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Pamukkale Turizm, Metro Turizm, vib turizm, özkaymak turizm firmalarının karayolu şirketleri size yolculuk imkanı sunuyor. Pamukkale Turizm ile Sakarya'ya ulaştıktan sonra şehir terminalinden hareket eden otobüslerle Geyve'ye ulaşıp Geyve Den sonra tren istasyonundan Ali Fuat Paşa'ya ulaşabilirsiniz. Tren yolunu tercih edenlerden değilseniz şayet, otobüs firmaları ile Ali Fuatpaşa’ya günün belli saatlerinde hareket eden araçlar ile ulaşabilirsiniz. Ali Fuat Paşa bir belediye. Geyve'ye bağlı Ali Fuat Paşa belediyesi sakarya nehri boyunca yol alan. Belli bir kısmı ova belli bir bölümü de dağlık bir bölge de yer alan bir belde. Sakarya ilinin ikinci büyük ilçesi olan Geyve'ye bağlı Ali Fuat Paşa belediyesi ve pamukova gibi büyük bir tarım bölgesine olan yakınlığı ile de önemli bir nokta. Çünkü pamukovanın tarımsal durumunu kaynaklık eden yardımcı roldedir. Ali Fuat Cebesoy'un Milli mücadele yıllarında önemli bir karargah noktası olarak kullandığı bir yerdir. Bu karargah çalışmaları sonucunda Geyve işgale uğramamış Ali Fuat Paşa bölgesi zarar görmemiştir. Ali Fuat Paşa Sakarya üniversitesine otuz kilometre uzaklıktadır. Belediye, İstanbul - Eskişehir - Bursa - Antalya E5 karayolu üzerinde bulunur.
Milli Mücadele’nin önemli noktalarından biri olarak Sakarya ilimiz ve Ali Fuatpaşa ilçemiz yakın dönem Türkiye tarihi açısından da önemli bir yer tutmaktadır. Bu kendine özgü ilçe içerisinde yılın farklı dönemlerinde anma törenleri düzenlenir. Aynı zamanda burada yaşanılan destansı direniş nedeni ile birçok şairimiz Sakarya için şiirler yazmıştır.
Türkiye’nin herhangi bir noktasından Ali Fuatpaşa otobüs bileti satın alarak Sakarya Otogarına giriş yaptığınızda, “Maden Deresi, Acarlar Longozu, Kuzuluk Kaplıcaları, Soğucak Yaylası, Sakarya Taraklı Turizm Merkezi, Sapanca Çiğdem Yaylası, Rahime Sultan Cami, Karagöl Yaylası, Geyve Yaylası, İnönü Yaylası” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
En Uygun Ali Fuatpaşa Otobüs Bileti
Günümüzün gelişen karayolu ulaşım ağı sayesinde ülkemizin hemen her noktasına kolaylıkla ulaşım sağlamak mümkün hale gelmiştir. Özellikle Marmara Bölgesinde faaliyet gösteren otobüs firmaları başta olmak üzere çok sayıda otobüs firması da Sakarya üzerine seferler düzenlemektedir. Ali Fuatpaşa otobüs bileti fiyatı; seyahat edeceğiniz tarih, seçeceğiniz otobüs firması, otobüs imkanları gibi farklı etkenlere göre değişiklik göstermektedir. Ancak her zaman ve Türkiye’nin her yerinden istediğiniz zaman NeredenNereye.com üzerinden en uygun Ali Fuatpaşa otobüs biletini online olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr