scorecardresearch

THY Uçak Bileti

THY Uçak Bileti

THY Hakkında

Kurulduğu 1933 yılından beri THY (Türk Hava Yolları); yolcularına en ucuz uçak bileti fiyatlarıyla konforlu yolculuklar sunmayı hedeflemektedir. Siz de Avrupa’nın en iyi havayolu şirketiyle; İtalya’dan Avustralya’ya, Singapur’dan Küba’ya kadar dünyanın pek çok farklı noktasına uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Üstelilk uçak bileti sorgulama işleminizi internet üzerinden yaparak en uygun uçak bileti ile seyahat edebilirsiniz.

Thy uçak biletinizi en ucuz fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türk hava yollarının 243 uçuş noktasından dilediğinize güvenle ulaşabilirsiniz.Yurt içi uçuşlarda da en uygun uçak biletine sahip olarak thy ile tam 41 noktaya uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye Cumhuriyeti’nin ulusal havayolu şirketi yani uluslararası arenada bayrak taşıyıcısı konumunda olan thy ‘nin misyonu;  bu sorumluluğu dürüstlük ve adil davranma, müşteri memnuniyeti, bireye saygı, yenilikçilik, verimlilik ve gizlilik politikalarını en üst düzeyde uygulayarak hizmet vermeye devam etmek. Bu amaçla yolcularına her daim kaliteli yolculuklar sunmak için çalışan thy; tüm personeli ile kusursuz uçak seyahatlerini mümkün kılmayı hedefliyor.

Dünya’nın en çok ülkesine uçan havayolu şirketi olarak uçak firmaları arasında ön plana çıkan türk hava yolları; yolcularına sunmuş olduğu hizmetlerle de fark yaratıyor. Thy uçak bileti check-in işleminizi online olarak yapabilir, uçak biletinize ekstra biletlendirme ücreti ödemez ve hatta dış hat uçuşlarda sağlık durumunuza ya da zevkinize göre özel yemek taleplerinde bulunabilirsiniz.

Mobil teknolojileri de yakından takip eden şirket; yolcularına iOS, Android ya da Windows işletim sistemli mobil cihazlarından tüm Türk Hava Yolları işlemlerine erişim imkanı sağlıyor. Siz de ücretsiz mobil uygulamamızla thy’nin tüm sefer bilgilerini görüntüleyebilir, istediğiniz güzergahta istediğiniz gün ve saat için bilet sorgulama işleminizi gerçekleştirerek uçak bileti alabilirsiniz.

Ayrıca sitemiz üzerinden; thy uçak bileti alan yolcuların tüm uçuş süreci ile ilgili değerlendirme ve yorumlarını okuyabilir ve siz de kendi yolculuğunuzla ilgili yorumda bulunabilirsiniz.

THY İletişim

Adres:
Atatürk Havalimanı, Yeşilköy 34149, İstanbul (Avrupa)
Telefon:
+90 212 463 63 63
Web Sitesi:
www.thy.com.tr
Çağrı Merkezi:
+90 212 444 0 849