scorecardresearch

SunExpress Uçak Bileti

SunExpress Uçak Bileti

SunExpress Hakkında

Uçak firmaları arasında yurt dışına tarifeli sefer düzenleyen ilk özel havayolu olma özelliği ile ön plana çıkan firma; 1990 yılından beri uçuşlarını aralıksız sürdürüyor. Türk hava yolları ve Lufthansa ortaklığıyla kurularak havacılık sektöründeki yerini alan firma; bu deneyimiyle 7 milyonu aşkın yolcunun diledikleri noktaya en uygun bilet fiyatlarıyla seyahat etmesini sağlıyor.

Ucuz bileti fiyatlarıyla yolcularına ulaşan firma; teknolojik gelişmelerin de yakın takipçisi. Kabin içinde yolcularına keyifli bir seyahat imkanı veren firma; Media in Motion adını verdiği sistem sayesinde kapsamlı bir eğlenceyi garanti ediyor. Tablet, akıllı telefon ya da dizüstü bilgisayarınız sayesinde kablosuz bağlantı kurabildiğiniz sistemden; istediğiniz filmi izleyebilir, gazetelerinizi okuyabilir, oyun oynayabilirsiniz. Uçuş içi eğlence sistemine bireysel olarak erişiminizi sağlayan Media in Motion ile ayrıca gideceğiniz yer ile ilgili bilgilere ulaşmanız da mümkün. Sistem araç kiralaması ve otel rezervasyonu yapmanıza da olanak sağlıyor. 

Yolcularına bilet alımında en ucuz bilet fiyatları amaçlayan firma; Points uygulamasıyla da yolculukları avantajlı hale getirmeyi hedefliyor. Yaptığınız yolculuklardan puan kazanabildiğiniz uygulama pek çok kolaylığı da beraberinde getiriyor. Puanlarınız ile Ödül bilet kazanabilir ve bunu istediğiniz kişi adına düzenletebilirsiniz. Üstelik uygulamaya üye olduğunuzda; geriye dönük olarak üye olmadan önceki son 3 aylık dönemde gerçekleştirdiğiniz uçuşları kayıt ettirerek , bu uçuşlarınızdan da puan kazanabilirsiniz.

Bilet sorgulamanızı internetten yaparak şirketin uçuş gerçekleştirdiği toplam 77 noktaya en ucuz fiyatlarla uçma imkanını elde edebilirsiniz. www.neredennereye.com ve ücretsiz indirebileceğiniz mobil uygulamamız üzerinden firmanın bilet fiyatları ve seferlerine ilişkin detay bilgilerine ulaşıp; bilet sorgulama işleminizi gerçekleştirebilir, dilediğiniz gün ve saatte , istediğiniz noktaya bilet alımınızı yapabilirsiniz.

SunExpress uçak bileti fiyatları ve seferleri burada. Online SunExpress bilet fiyatları sorgulama işlemi ile güvenle bilet bul, satın al!
Popüler Seferler Fiyat
İzmir - Antalya 69 TL
İstanbul - İzmir 79 TL
İzmir - İstanbul 89 TL
Antalya - İzmir 104 TL
İstanbul - Antalya 114 TL
- HEMEN SATIN AL ! -

SunExpress İletişim

Adres:
Mehmetçik Mah. Aspendos Bulv. Aspendos İş Merkezi No 63/1-2 TR-07300, Antalya
Telefon:
+90 242 310 26 26
Web Sitesi:
www.sunexpress.com.tr
Çağrı Merkezi:
444 07 97