SunExpress Uçak Bileti

SunExpress Uçak Bileti

SunExpress Hakkında

SunExpress Hava Yolları

SunExpress (Güneş Expres Havacılık A.Ş), Antalya, Türkiye şehrini kendisine merkez edinmiş bir havayolu firmasıdır. Firma kurulmuş olduğu günden bu yana kendisine farklı bir yapılanma planı çizerek hizmet kalitesi kapsamında çalışma yaşamına devam etmektedir. SunExpress Hava Yolları uçak biletlerini Türkiye’nin popüler tatil yörelerinden Avrupa’ya tarifeli ve charter uçuşlar şeklinde gerçekleştirmektedir. Başlangıç aşamasında kuruluşunu sağlamlaştırmak için ilerleyen SunExpress firması Antalya Havalimanını merkezi konumlanması olarak belirledikten sonra, Mart 2006 yılı içerisinde ikinci merkezini İzmir Havaalanına açmıştır. Daha sonrasında düzenli çalışma prensibi neticesinde gelen doğal büyümenin sonucunda firma üçüncü merkezini 2008 yılı içerisinde İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına açmıştır.

Başarılı şekilde çalışma yaşamını devam ettiren havacılık sektöründe kurulumu ile birlikte farklı bir yaklaşım sergilemiş ve yolcularının yurt dışına ulaşım imkanlarını çoğaltarak kolaylaştırmayı hedeflemiştir. Bu kapsam yıl 2010’u gösterdiğinde firma Türkiye’de ilk kez Anadolu şehirlerinden Almanya’nın  önemli merkezlerine tarifeli direk uçuşlara başlamıştır. Bu tarife başladıktan sonra doğru bir alana yatırım yapıldığını  ortaya çıkması uzun sürmemiştir. Yapılan yatırım ve çalışmaların neticesinde yolcuların olumlu tepkilerinin etkisi görülmüştür. Yurt dışı uçuşlarına getirdiği yenilik ve kolaylıkla birlikte yolcu sayısı üzerinde etki göstermiş olan SunExpress başarısının ardından 2011 yılının ortasına gelindiğinde SunExpress Deutschland isimli ikinci firması kurmuştur. Belirlediği yol üzerinde çalışmalarına devam eden firma bu kapsamda başta kendi yapılanmasının kurulduğu fiziksel çevre üzerinde gerekli yatırım ve geliştirme çalışmalarını yapmış ve yapmaya devam etmektedir. Bununla birlikte müşteri memnuniyeti ilkelerinin en önemli unsurlarından birinin devamlılık olduğunun bilincinde olan firma kendisine olan güveni ve sadakati sarsmamak adına kendini ve araç filosunu geliştirmeyi sürdürürken aynı zamanda kendi çevresinde yaptığı katkılar ile de dikkat çekmektedir.

SunExpress Uçak Bileti Fiyatları

Sunexpress uçak bileti fiyatları firmanın getirdiği dengeleme ile birlikte farklı rotasyonlarla birlikte her kesimden yolculunun özellikle yurt dışına kolay ulaşım sağlaması açısından belirleyici bir faktör olmuştur. Bu firmanın IATA kodu XGICAO kodu ise SXD'idir. SunExpress Hava Yolları Almanya üzerinde gerçekleştirdiği seferler dışında Kızıl Deniz, Kuzey Afrika ve Kanarya Adaları’na da charter uçuşlar düzenlemektedir. Firmanın başarılı yapılanmasının kendisine sağladığı güven ile birlikte çalışma yaşamına devam etmesi neticesinde firma 2015 yılı içerisinde Erbil (Irak) ve Varna (Bulgaristan) duraklarını uçuş ağına dahil etmiştir.

SunExpress Hava Yolları, Ekim 1989 tarihinde Türk Hava Yollarının yapılanmasının altında kurulmuştur. Kuruluş aşamasının tamamlanmasından hemen sonra takvimler Nisan 1990 tarihini gösterdiğinde Almanya’ya ilk charter uçuşunu düzenlemiştir. Bu havacılık tarihi açısından bakıldığından tarihte önemli bir yer kaplamaktadır. Türk Hava Yolları gibi dünya genelinde ününü duyurmuş bir markanın altında Lufthansa şirketinin birleşmesi ile birlikte kurulmuştur. Daha sonra o güne değin olmayan SunExpress uçak biletleri fiyatları aralığı ve farklı pazarlama teknikleri sonucunda özellikle yurt dışı uçuşlarında ucuz uçak bileti bulmak isteyenler için harika bir alternatif oluşturmuştur. Son durumda SunExpress Hava Yollarının yüzde ellisi Türk Hava Yollarına diğer yarısı ise Lufthansaya aittir.

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren herhangi firmanın da bilincinde olduğu üzere bu alanda yolcunun markaya olan güven endeksi en önemli etkenlerden bir tanesidir. Türk Hava Yolları bünyesinde kurulduğu günden bu yana SunExpress Hava Yolları hem uçak bileti fiyatları hem de oluşturduğu standart ile dikkat çekmeyi başarmıştır. Bu başarının devamı için gerekli olanın müşteri memnuniyeti olduğunun bilincinde olan firma ulusal çapta her gün daha fazla büyüyebilmek için araç filosunu geliştirmeye devam ettiği gibi yetişmiş personel kadrosuna da özen göstermektedir. Daime güler yüzlü hizmet anlayışının devamlılık sergileyebilmesi adına firma yatırımlarının öncülüğünü insan kaynakları alanında ayırmayı tercih etmektedir.

SunExpress Uçak Bileti

SunExpress bugüne değin gerçekleştirmiş olduğu yaptırımların ve çalışmaların bir sonucu olarak 2013 yaz ayları içerisinde Türkiye ve Almanya merkezli operasyonlarında, haftada 800’den fazla tarifeli ve charter uçuş gerçekleştirmiştir. SunExpress in daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş olan, Türkiye ve dünya genelinde 3.800 fazla çalışanı bulunuyor. Personelinin bu denli kalifiye olması nedeni ile firma çalışma hayatındaki başarılı adımlarına her geçen bir yenisini eklemektedir.

SunExpress kalitesini çok daha fazla kişiye ulaştırmak için çağın bir gerekliliği olarak online olarak da hizmet sağlamaktadır. SunExpress ucuz uçak bileti almak için SunExpress bilet sorgulaması yapabilirsiniz. Bunun için NeredenNereye.com ‘un bilet arama motorunu kullanarak dakikalar içerisinde SunExpress en uygun uçak biletlerini bulabilirsiniz. Sistem sizin için SunExpress ucuz uçak biletlerini listeledikten sonra banka kartınızı ya da kredi kartınızı kullanarak biletinizi satın alabilirsiniz.

SunExpress Uçak Bileti Fiyatları ve Seferleri NeredenNereye.com'da! En ucuz SunExpress uçak bileti fiyatları için sorgulama yapın, SunExpress biletinizi online satın alın.
Popüler Seferler Fiyat
İzmir - Antalya 69 TL
İstanbul - İzmir 79 TL
İzmir - İstanbul 89 TL
Antalya - İzmir 104 TL
İstanbul - Antalya 114 TL
- HEMEN SATIN AL ! -

SunExpress İletişim

Adres:
Mehmetçik Mah. Aspendos Bulv. Aspendos İş Merkezi No 63/1-2 TR-07300, Antalya
Telefon:
+90 242 310 26 26
Web Sitesi:
www.sunexpress.com.tr
Çağrı Merkezi:
444 07 97