scorecardresearch

Pegasus Uçak Bileti

Pegasus Uçak Bileti

Pegasus Hakkında

Türkiye'nin önemli charter şirketlerinden birisi haline gelen firma, 10 adet Boeing 737-800, 2 adet Boeing 737-400 ve 3 adet Boeing 737-500 tipi uçakla Türkiye'den 17 ülkedeki sayısı 100'ü geçen farklı noktaya charter uçuşlarıyla hizmet veriyor. Charter seferleri dışında gerektiğinde diğer havayolu şirketlerine wet leasing (kiralama) hizmet veren şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı'dır. İç hat tarifeli uçuşlarına 1 Kasım 2005 tarihinde başlayan firma, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Adana, Ankara, Antalya, Bodrum, Dalaman, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, İzmir, Kayseri, Malatya, Samsun, Stuttgart, Trabzon ve Kıbrıs'a tarifeli uçuşlar gerçekleştiriyor.

20 yılı aşkın süredir uçuş faaliyetlerine devam eden firma; uçmayı kolaylaştıran bir şirket olarak hizmet vermeyi hedeflemektedir. Uçak yolculuklarında belki de en önemli şey uçuşunuzun rötar  yapmadan gerçekleşmesidir.  Firma, önemli bir iddia ortaya koyarak tam zamanında gerçekleşen uçuşlarla yolcularına seyahat etme imkanı sunmayı amaçlıyor. Hatta bu çerçevede zamanında kalkış performansını aylık olarak internet sitesi üzerinden müşterilerine sunuyor.  Ayrıca firma, en uygun bilet sunmakla kalmayıp yolcularına havaalanlarına ulaşımda ve otopark hizmetlerinde de avantajlı fiyatlar sunuyor.

Ülkenin öncü low cost yani düşük ücretli bilet sunan havayolu şirketi olarak yola çıkan firma;  uçuş ağını her geçen gün genişletmeye devam ediyor. Yurt içinde 29 noktaya uçuş gerçekleştiren şirket toplamda 32 ülkeden 79 farklı noktaya tarifeli seferler düzenliyor. Yolcularına daha iyi hizmet sunabilmek için filosunu ve personel sayısını sürekli olarak artıran şirketin başarıları karşılıksız kalmamış ve Official Airline Guide ( OAG ) ‘ın koltuk sayılarını baz alarak yaptığı sıralamaya göre Avrupa’nın en büyük 25 havayolu içerisinde “Avrupa’nın En Hızlı Büyüyen Havayolu” olarak gösterilmiştir. Bilet sorgulama işleminizi www.neredennereye.com üzerinden yaparak en uygun bilet fiyatlarıyla bu firma ile uçmanın farkını siz de yaşayabilirsiniz.

Pegasus İletişim

Adres:
Basın Ekspres Yolu No:2 Halkalı, İstanbul (Avrupa)
Telefon:
+90 212 0 850 250 0 737
Web Sitesi:
www.flypgs.com
Çağrı Merkezi:
0 850 250 0 737