Onur Air Uçak Bileti

Onur Air Uçak Bileti

Onur Air Hakkında

Onur Air Hava Yolları

“Aklın havayolu”

Onur Air (Onur Air Taşımacılık A.Ş) merkezi İstanbul’da İstanbul’da bulunan Atatürk Havaalanı olan ve düşük maliyetli uçak bileti sistemi ile çalışma yaşamına devam Türk hava yolu firmasıdır. Türk havacılık tarihini bakıldığında bu denli kaliteli hizmet sağlayan firmalar arasında Onur Air Hava Yolları firmasının en köklü firmalarından biri olduğu söylenebilir. Onur Air Hava Yollarının 14 Nisan 1992 tarihinde kurulmuştur. Firma kurulmuş olduğu günden bu yana başarılı çalışma yaşamına devam ederek günümüzde de varlığını ve hizmetini koruyarak devam ettirmektedir. OnurAir Hava Yolları yakın geçmişte havacılık sektöründe çalışma yaşamının 25. Yılını kutlamıştır.

Türkiye’de havacılık kanunlarının değişmesinin ardından öncü bir firma olarak havacılık alanına yatırım yapan ve rekabet ortamının hareketlenmesine neden olan ilk firmadır. Türkiye’de havacılık sektörü içerisinde 2003 yılın iç hatlar düzenlemesi getirilmesi ile birlikte farklı yapılanmalara ve özel kuruluşların ortaya çıkmasına da olanak sağlanmıştır. Havacılık sektörü içerisinde yapılan bu yeni yapılanma neticesinde Onur Air bunu değerlendiren ilk firma olarak Türkiye’nin havacılık tarihinde haklı yerini almayı başarmıştır. Türkiye havacılığının 2003 yılı içerisinde özel sektöre açılmasının ardından iç hatlarda uçuşlara başlayan ilk firma özelliği taşıyan Onur Air Hava Yolları gelişimini o günden bu güne sürdürmeyi başarmıştır. Bunda hiç şüphesiz en önemli etki sağlamış olduğu düşük maliyetli (low coast) tarifeli/tarifesiz uçuşların hava yolu yolcularının sayısını artırarak Onur Air Hava Yollarına sağlamış olduğu başarıdır. Yolcu sayısının giderek artması ve bu talebin karşılanması gerektiği segmentleri ortaya çıktığından firma her geçen yatırımda üstlerini ve araç filosunun gelişimini sürdürerek başarılarını ilerletmeyi sağlamıştır.

Onur Air Uçak Bileti

Havacılık, hizmet sektörü içerisinde yer alan ve müşteri memnuniyetinin en büyük önem arz ettiği alanların başında gelmektedir. Özellikle hava yolları olarak faaliyet gösteren firmaların müşteri memnuniyeti konusunda her daim yatırım faaliyetlerinde etkinlik gösterdiği görülmektedir. Türk havacılığının özel sektöre açılmasından sonra Onur Air uçak bileti fiyatları ile farklılık yaratmayı başarmış olan Onur Air da bu alan oldukça titiz davranmaktadır. Hizmet sektöründe personel eğitiminin ve daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne denli önemli olduğunun bilincinde olan Onur Air Hava Yolları firması özellikle kendi iç yapılanması için gerçekleştirdiği yatırımlar sonucunda belirli kalite standartları oluşturmayı başarmış ve taban sağlamıştır. Kendi içerisinde gerçekleştirdiği bu yatırımlar ile birlikte genç dinamik araç filosunu geliştirirken geçmişinden bugüne sürdürdüğü başarılı ş hayatının neticesinde Onur Air Hava Yolları günümüzde 1626 personel istihdam etmektedir. Firma aynı zamanda kendi bünyesinde istihdamını sağladığı personelinin gelişim sürecini desteklemektedir. Onur Air Hava Yolları günümüzde tamamı airbus’tan oluşan 29 uçaklık filosuyla faaliyet göstermektedir. Bütün bu gerçekleştirmiş olduğu yatırım ve iş adımlarının ardından Onur Air Hava Yolları, günümüzde iç hatlarda 14 önemli noktaya, dış hatlarda ise tarifeli ve tarifesiz olarak 25 ülkede 120’yi aşkın noktaya uçuş düzenlemektedir. Havacılık alanında faaliyet gösteren firmalar açısından yıllar sonucunda elde edilen başarının gösterilmesinde kullanılan en belirgin verilerden bir tanesi de kuruluşun kurulduğu günden bu yana taşımış olduğu yolcu sayısıdır. Onur Air Hava yolları kurulmuş olduğu 1992 yılından bu yana tüm uçuşlarında toplam 90 milyon üzerinde yolcu taşımıştır. Bu rakam kendi alanında kıyaslandığında markanın Türkiye havacılık sektörü içerisinde konumu hakkında iyi bir izlenim oluşturmaktadır.

Onur Air Bilet Fiyatları

Onur Air Hava Yolları firması 1992 yılında kurulmuştur ve kurulduğu günden itibaren kullanıcılarına düşük maliyetli (low cost) uçak bileti satışında üstün kalitede hizmet sağlamasından ötürü günümüze kadar çalışmanı başarılı şekilde devam ettirmiş ve yolcu sayısını günden güne arttırmıştır. 20 ülkede 80 noktaya iç hatlarda ise 12 noktaya sefer düzenlemektedir. İlk seferine iki adet Airbus uçak kiralayarak oldukça küçük bir yapılanma olarak başlayan Onur Air Hava Yolları uçak bileti fiyatlarına sağlamış olduğu imkanlar ile birlikte gelişim göstererek her geçen araç filosunu daha dinamik ve donanımlı hale getirmiştir. Onur Air Hava Yolları firmasının günümüzde yıllık ortalama olarak 1.4 milyon yolcu taşıdığı belirtilmektedir. Bütün bu göstermiş olduğu başarıların sonucunda ilerlemesini daha hızlı adımlarla sürdürmek için Onur Air Hava Yolları 2013 yılı içerisinde satın alınarak yönetim kadrosunu değiştirmiştir. Türkiye havacılığı içerisinde EN9110: 2005 havacılık belgesine sahip olan sayılı firmalardan bir tanesidir.

Onur Air Bilet Sorgulama

 

Onur Hava Yolları uçak bileti fiyatları belirlemiş olduğunuz güzergah, yolculuğa çıkacağınız zaman gibi etmenlere göre değişiklik göstermektedir. Onur Air en uygun uçak biletini satın almak için NeredenNereye.com ‘un ucuz uçak bileti arama motorunda faydalanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken yolculuk tarihinizi ve güzergahınızı belirlemek olacaktır. Dakikalar içerisinde En uygun Onur Air uçak bileti fiyatları karşınıza listenlenmiş olarak gelecektir. Bundan sonrasında ise kendinize en uygun Onur Air uçak biletini kredi kartınızı ya da banka kartınızı kullanarak satın alabilirsiniz.

Onur Air İletişim

Adres:
Şenlikköy Mah. Çatal Sokak No. 3 Florya 34153, İstanbul (Avrupa) -
Telefon:
+90 212 663 23 00
Web Sitesi:
www.onurair.com.tr
Çağrı Merkezi:
444 66 87