scorecardresearch

Onur Air Uçak Bileti

Onur Air Uçak Bileti

Onur Air Hakkında

1992 yılından beri havacılık sektöründe faaliyet gösteren Onur air ; yurt içi ve yurt dışında toplam 95 noktaya uçuşlarını gerçekleştiriyor.  5027 koltuk kapasiteli 22 uçaklık filosuyla uçak firmaları arasında önemli bir konumda bulunan şirket; EN9110:2010 Kalite ve Standardizasyon Belgesi’ne sahip Türkiye’deki ilk ve tek havayolu firmasıdır.   
                 
İlk uçuşunu Kuzey  Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne gerçekleştiren firma günümüze kadar uçuş ağını sürekli genişleterek  büyümesini sürdürmüştür. Dünya’nın 80 noktasına sefer düzenleyen Onurair; en uygun uçak bileti fiyatlarıyla farklı şehirlere ulaşım imkanı sağlamaktadır. Son olarak Onurair Stuttgartı’da uçuş noktalarına eklemiştir.  İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan haftanın her günü Stuttgart’a seferler düzenlemeye başlayan firma diğer illerden de aktarmalı uçuşlarla şehre ulaşımı mümkün kılıyor.

Müşterilerine dakik, güvenli, ekonomik uçuşlar sunmayı hedefleyen Onur air uçak biletlerini ücretsiz mobil uygulamamızla da satın alabilirsiniz. iOS ve Android işletim sistemli telefonlarınızla edinebileceğiniz uygulama sayesinde istediğiniz zaman, istediğiniz yerde uçuş bilgilerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama işleminizi internet üzerinden yaparak Onurair’in avantajlı fiyatlarıyla en ucuz uçak biletine sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken gideceğiniz yere karar vermek ve sonrasında www.neredennereye.com ‘ a girerek kısa sürede güvenle uçak biletinizi satın almak.
Yurt içi ya da yurt dışı uçuşlarınızda uçak biletinizi uçuş saatinden bir saat önceye kadar almanıza imkan sağlayan Onurair; uçak bileti bilgilerinin değişmesi halinde değişim hakkını da müşterilerine sunuyor. “Herkes hayatında bir kere uçağa binecek” felsefesiyle yola çıkan şirket müşterilerine bu bağlamda en uygun uçak bileti fiyatlarıyla yolculuk etme fırsatı sunuyor.

Onur air Nitelikli bilet uygulaması adını verdiği sistemle; uçuşunuzu kaçırmanız halinde, uçuşunuzu iptal etmek zorunda kaldığınızda, tarifeli seferinizin iptali ya da rötar yapması söz konusu olduğunda hatta uçağınız başka havaalanına inmek zorunda kaldığında doğabilecek mağduriyetinizi güvence altına alıyor. Sadece 3,5 Tl ödeyerek satın alabileceğiniz Nitelikli Bilet Uygulaması ile sizden kaynaklı iptallerde uçak bileti tutarınızın tamamını iade alabiliyor, firmadan kaynaklı iptal ve olumsuzluklarda 150Tl’ye kadar ekstra tazminat hakkına sahip oluyorsunuz.
16 milyon yolcu sayısıyla yurt içi uçuşlarda en fazla yolcu taşıyan özel havayolu şirketi olma unvanına sahip olan Onurair; bu deneyimiyle yolcularına güvenli ve kaliteli uçuşlar sunmayı amaç ediniyor. Bunu da en uygun uçak bileti fiyatlarıyla gerçekleştiriyor.

Uçuşlarında uçak biletlerini onurair’den almış olan yolcuların yolculuk deneyimleri ile ilgili tüm değerlendirme ve yorumlarını sitemizde bulabilir, uçak biletinizi alabileceğiniz gibi ayrıca siz de yolculuğunuzla ilgili detayları yorum olarak bırakabilirsiniz.

Onur Air İletişim

Adres:
Şenlikköy Mah. Çatal Sokak No. 3 Florya 34153, İstanbul (Avrupa)
Telefon:
+90 212 663 23 00
Web Sitesi:
www.onurair.com.tr
Çağrı Merkezi:
444 66 87