Lufthansa Uçak Bileti

Lufthansa Uçak Bileti

Lufthansa Hakkında

En ucuz bilet avantajlarıyla yolculuklarında Lufthansa’yı tercih eden ve bilet sorgulama işlemlerini sitemiz üzerinde yaparak biletlerini alan yolcuların firma ve yolculukları hakkında yaptıkları değerlendirme ve yorumlar ile seyahatiniz ile ilgili fikir edinebilir, kendi düşüncelerinizi yorum olarak bırakabilirsiniz.

“Uçmanın daha iyi bir yolu yok” diyen Lufthansa; yolcularını Avrupa’nın en büyük havayolu olmanın verdiği deneyimle ağırlıyor. En uygun biletler ile yolcularına özel ve konforlu seyahatler sunan lufthansa; 432 uçaklık filosuyla Dünyanın 410 farklı noktasına ulaşım imkanı sağlıyor.

Almanya’nın ulusal havayolu şirketi olarak etkinliğini sürdürmeye devam eden Lufthansa; Almanya iç hat uçuşlar, Avrupa uçuşları ve Kıtalararası ucuz bilet fiyatlarıyla gerçekleştirdiği uçuşlarla dünyadaki en iyi transatlantik unvanını 1997’den beri kimseye kaptırmadan korumaktadır. 1926 yılında kurulan Lufthansa müşterilerine sunduğu uygun bilet fiyatları ve bünyesinde bulundurduğu; Swiss İnternational Air Lines ve Austrian Airlenes şirketleri ile de hizmet alanını genişletmektedir. Avrupa’nın en büyük havalimanı olan Frankfurt Havalimanında filosunu bulunduran Lufthansa’nın ayrıca Düsseldorf ve Hamburg havalimanlarında da hubları ( merkezleri ) bulunmaktadır.

Yolcu taşımacılığında şirketin ön planda tuttuğu güvenilirlik, iyimserlik, saygı ve güvenlik politikaları logosunda yer alan üç renkle vurgulanmaktadır. İlk halinde beyaz bir turna kuşu bulunan şirket logosu 1918 yılında ünlü Alman mimar ve grafik tasarımcı Otto Fille tarafından tasarlanmıştır. Turna kuşunun uzun süre havada kalabilmesinden ilham alınarak tasarlanan logo; üzerinde yapılan değişikliklerle son halini 1926 yılında almıştır. Koyu sarı zemin üzerindeki koyu mavi Lufthansa yazısının sol yanında aynı renkte bir çemberin içinde yükseğe doğru uçan turna kuşuyla ; şirketin gökyüzündeki ve ticari alandaki yükselme hedeflerine atıfta bulunulmuştur. Lufthansa yazısının hemen altında yer alan “Nonstop you” sloganıysa havacılıkta Lufthansa faaliyetlerinin sürekliliğinin altını çizmektedir. Kuruluşundan beri tüm hedeflerini yüksek tutan Lufthansa 2008 yılında Dünyanın en iyi havayolu seçilerek başarılarını taçlandırmıştır. Bu başarıda en önemli etken sunduğu bilet fiyatlarıyla uçak yolcularının en çok tercih ettiği uçak firmalarından biri olmasıdır.

Lufthansa kalitesi ve deneyimiyle uçak seyahatlerinizi gerçekleştirmek isterseniz; bilet sorgulama işleminizi sitemiz www.neredennereye.com üzerinden yaparak biletinizi alabilir ve uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Lufthansa’nın tüm sefer bilgilerine ve ucuz bilet fırsatlarına; ücretsiz olarak mobil cihazlarınıza indirebileceğiniz uygulamamızla da ulaşabilirsiniz. Uygulamamız sayesinde dilediğiniz yerde, dilediğiniz saatte size uygun bileti hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Lufthansa İletişim

Adres:
Büyükdere Cad.122 Özsezen İş Merkezi C Blok Kat.5 80280 Zincirlikuyu, İstanbul (Avrupa) -
Telefon:
+90 212 315 34 00
Web Sitesi:
www.lufthansa.com
Çağrı Merkezi: