scorecardresearch

İzmir Adana Uçak Bileti

Sun Express
55,00 TL
Borajet
109,00 TL
Anadolu Jet
134,00 TL
AtlasGlobal
183,00 TL
THY
203,00 TL
İzmir Adana Yol Güzergahı
İzmir Adana Uçak Bileti

İzmir Adana Arası

  • Bilet fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 55,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 242 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 5sa 58dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 5 firma sefer düzenlemektedir. İzmir Adana arası giden uçak firmaları ortalama 7 sefer düzenlemektedir.
  • En popüler uçak firmaları: Sun Express, Borajet, Anadolu Jet, AtlasGlobal, THY 'dir.
  • Bu güzergaha en son 13 saat önce bilet satıldı.
  • İzmir Adana bilet fiyatları, seferleri ve sefer saatleri NeredenNereye.com'da. İzmir Adana giden tüm uçak firmaları arasından karşılaştırmanızı yapın, size en uygun seferin biletini güvenle satın alın.

İzmir Adana Uçak Bileti Hakkında

  • En ucuz uçak bileti: 55,00 TL
  • Yaklaşık uçuş süresi:5sa 58dk
  • Günde ortalama 5 farklı tarifeli uçak seferi düzenleniyor.

İzmir Adana uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Tarih bilgisini girin, aratın ve en uygun fiyatlarla İzmir Adana biletinizi satın alın!

İzmir ilinde gezebileceğiniz yerler

İzmir gezinizde kesinlikle şehirde gezip görmeniz gereken yerler içinde Alsancak bölgesinde yer alan kültür park yer almaktadır. Kültür park kesinlikle İzmir ilinde bulunan ve günlük olarak da birçok ziyaretçi kabul eden yerlerden birisidir. Kültür parkın kuruluşu ise 1936 yılında yapılmıştır. Kültür parkın en önemli özelliği ise bir fuar havasında sergilemiş olduklarıdır. Sanayi ürünlerinden tutun da kitap fuarlarına ve moda fuarlarına kadar pek çok fuar bu alanda gerçekleşmiştir. Kültür park bölgesinin yapılışındaki amaç ise şu şekildedir. Atatürk döneminde bu bölgenin yapılmasının en önemli nedenlerinden birisi de diğer devletler ile ekonomik bir bağlantı kurulacak olan bir bölge yapılmasıdır. Bunun için de kültür park yapılmaya başlanmıştır. 420.000 metrekarelik bir alan üzerine kurulu olması da bölgenin ne kadar büyük bir alan üzerine kurulu olduğunu da göstermektedir.

Adana ilinde gezebileceğiniz yerler

Adana iline iş için veya gezmek için gidin kesinlikle il içinde bulunan büyük saat tarihi eseri yer almaktadır. Tarihi eser olarak ilde buluna en önemli eserlerden birisi olduğunu söyleyebiliriz. Büyük saat ise toplamda 32 metre yüksekliğinde bulunmaktadır. Muhteşem bir mimari yapıya sahip olması da büyük saat eserinin en göz alıcı özelliğinden birisidir. Büyük saatin yapım aşamasının ise 1881 yılında yapıldığı bilinmektedir. Bununla birlikte sadece bir yıl içinde tamamlanarak hizmete açılması da saatle ilgili bilinen bilgilerden birisidir.

İzmir Adana uçak bileti mi aradınız? En ucuz İzmir Adana uçak bileti fiyatları sorgulaması ile biletini hemen bul ve en uygun olarak satın al!
Popüler Firmalar Fiyat
Sun Express 55 TL
Borajet 109 TL
Anadolu Jet 134 TL
AtlasGlobal 183 TL
THY 203 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İzmir Hakkında
Nüfus:
4,061,074
Yüzölçümü:
12.015,61 km²
Plaka:
35
Telefon kodu:
(232)
  Adana Hakkında
Nüfus:
2,149,260
Yüzölçümü:
14.045,56 km²
Plaka:
01
Telefon kodu:
(322)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.