İstanbul - Kütahya Uçak Bileti Fiyatları | NeredenNereye.com

THY
104,00 TL
İstanbul Kütahya Yol Güzergahı

İstanbul Kütahya Arası

  • Bilet fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 104,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 840 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 1sa 5dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. İstanbul Kütahya arası giden uçak firmaları ortalama 1 sefer düzenlemektedir.
  • En popüler uçak firmaları: THY 'dir.
  • Bu güzergaha en son 3 saat önce bilet satıldı.
  • İstanbul Kütahya bilet fiyatları, seferleri ve sefer saatleri NeredenNereye.com'da. İstanbul Kütahya giden tüm uçak firmaları arasından karşılaştırmanızı yapın, size en uygun seferin biletini güvenle satın alın.

İstanbul Kütahya Uçak Bileti Hakkında

  • En ucuz uçak bileti: 104,00 TL
  • Yaklaşık uçuş süresi:1sa 5dk
  • Günde ortalama 1 farklı tarifeli uçak seferi düzenleniyor.
İstanbul, Türkiye’nin illerinden biri olup Marmara Bölgesinde yer almaktadır. Bununla birlikte İstanbul sahip olduğu nüfus potansiyeli ve Ekonomik yapılanması ile ülkenin en büyük şehridir. Şehir, coğrafi olarak iki farklı kıtanın birbiri ile etkileşimde bulunduğu bir noktada kurulmuştur. Bu durum, şehrin jeopolitik konumunun yükselmesinde oldukça etkili olmak ile birlikte geçmişte birçok medeniyet için yerleşim noktası olarak seçilmesine neden olmuştur.
 
İstanbul her yıl onlarca sanat, kültür, sinema gibi festivallere, konserlere ve onlarca çeşitli etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır. Barındırdığı etnik yapısının çeşitliliği de ziyaretçilerin ilgisini çeken yanlarından biridir.
 
Şehri tüm dünyada tanınır kılan özelliklerinden biri de sahip olduğu tarihi ve kültürel zenginliklerdir. Birçok medeniyete ev sahipliği yapması nedeni ile bu açıdan oldukça zengindir. Özellikle Kültür turizmi için dünyanın en önde gelen şehirlerinden biridir. Özellikle büyük medeniyetlere başkentlik yapmasından ötürü tarihi yapı bakımından görülmeye değer birçok esere sahiptir.
 
Dünyanın en güzel şehirlerin biri olan İstanbul’dan Kütahya’ya uçuş yapmak isteyenler için İstanbul Kütahya uçak bileti alımınızı www.neredennereye.com adresinden yapabilirsiniz..
 
Kütahya, Türkiye’nin illerinden biri olup, İç Anadolu bölgesinde yer almaktadır. Kütahya, Yellice Dağı'nın (eski adı Acemdağı) kuzey eteğinde, Kütahya Ovası'nın güney kenarında kurulmuştur. Bah'tan gelen Katar Suyu, ovanın ortasından geçer ve şehrin 3 km kuzeybatısında olabilir. Sakarya Nehri'nin büyük bir kolu olan Porsuk Çayı'na katılır.
 
Kütahya ziyaretçilerinin mutlaka tatması gereken yöresel lezzetler arasında, “Sıkıcık, meyane, tereyağlı-yoğurtlu meyhane, kıymalı sini mantısı, tereyağlı yoğurtlu kaçamak” gibi yöresel lezzetler bulunmaktadır.
İstanbul üzerinden zaman kaybetmeden Kütahya’ya uçmak için THY, Anadolu Jet gibi havayolu firmalarının İstanbul-Kütahya uçak biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden alabilirsiniz.
İstanbul - Kütahya Uçak Bileti NeredenNereye.com'da! En ucuz İstanbul - Kütahya uçak bileti fiyatlarını ve seferlerini sorgulayın, biletinizi online satın alın.
Popüler Firmalar Fiyat
THY 104 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
  Kütahya Hakkında
Nüfus:
382,126
Yüzölçümü:
12.013,57 km²
Plaka:
43
Telefon kodu:
(274)

Kütahya - 5 Günlük Hava Tahmini

21 Şub Perşembe
açık
9,5 °C
açık
22 Şub Cuma
hafif kar yağışlı
2,1 °C
hafif kar yağışlı
23 Şub Cumartesi
kar yağışlı
1 °C
kar yağışlı
24 Şub Pazar
hafif kar yağışlı
1,7 °C
hafif kar yağışlı
25 Şub Pazartesi
hafif yağmur
6,2 °C
hafif yağmur

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.