İstanbul - Gaziantep Uçak Bileti Fiyatları | NeredenNereye.com

Anadolu Jet
74,00 TL
THY
104,00 TL
AtlasGlobal
120,00 TL
İstanbul Gaziantep Yol Güzergahı

İstanbul Gaziantep Arası

  • Bilet fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 74,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 966 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 2sa 19dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 3 firma sefer düzenlemektedir. İstanbul Gaziantep arası giden uçak firmaları ortalama 5 sefer düzenlemektedir.
  • En popüler uçak firmaları: Anadolu Jet, THY, AtlasGlobal 'dir.
  • Bu güzergaha en son 6 saat önce bilet satıldı.
  • İstanbul Gaziantep bilet fiyatları, seferleri ve sefer saatleri NeredenNereye.com'da. İstanbul Gaziantep giden tüm uçak firmaları arasından karşılaştırmanızı yapın, size en uygun seferin biletini güvenle satın alın.

İstanbul Gaziantep Uçak Bileti Hakkında

  • En ucuz uçak bileti: 74,00 TL
  • Yaklaşık uçuş süresi:2sa 19dk
  • Günde ortalama 3 farklı tarifeli uçak seferi düzenleniyor.

İstanbul Gaziantep uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Tarih bilgisini girin, aratın ve en uygun fiyatlarla İstanbul Gaziantep biletinizi satın alın!

İstanbul Gaziantep bilet seçeneklerini web sitemizden uygun fiyatlara hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz. Bilet ve rezervasyon işlemleriniz, en iyi fiyat garantisi ile ve şifreleme teknolojileri kullanılarak güvenilir biçimde yapılır. Bu istikamette uçuş yapan şirketler, firmamızın anlaşmalı olduğu THY, Anadolu Jet ve Atlas Global şirketleridir. Uçuşlar, İstanbul’daki Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanları ile Gaziantep Havalimanı arasında yapılmaktadır. Seyahat süresi yaklaşık 1 saat 50 dakikadır.

Tarihi İpek Yolu’nun duraklarından biri olmasından dolayı tarih boyunca bir çok uygarlık için stratejik önem taşımış olan Gaziantep, özellikle Osmanlı döneminden itibaren büyük şehir özellikleri kazandırılarak eğitim, üretim ve el sanatları alanında hatrı sayılır bir noktaya gelmiştir. Şehirde kurulu iç ve dış piyasaya üretim yapan bir çok sanayi kuruluşu, Anadolu mutfağının en zengin yemek çeşitliliğini barındırması, kültür ve ticaret merkezi olma özelliğini günümüze kadar başarıyla taşıdığına kanıt oluşturmaktadır. Modern mimari teknikleri ile inşa edilmiş oteller ve alışveriş merkezleri, gerek yurt içi gerekse yurt dışından gelen ziyaretçiler için rahat ve konforlu yaşam ortamı sağlamaktadır.

Gaziantep Havalimanı, Oğuzeli’nde 22.800 metrekarelik terminal binası ile iç ve dış hatlara hizmet veren bir havalimanıdır. Yaklaşık 520 araçlık bir otoparkı mevcuttur. 20 km uzaklıktaki şehre, otobüs, taksi ve servis seçenekleriyle ulaşılabilmektedir.

İstanbul ilinde neresi gezilir?

İstanbul şehrinin hemen her yerinde bir tarihi eser görebilirsiniz. Bunun için de geçmişten günümüze kadar birçok farklı medeniyete ev sahipliği yapmış olduğunu da buradan anlayabiliyoruz. İstanbul denildiğinde akla ilk olarak gelen yerlerden birisi de Anadolu Hisarı'dır. Anadolu hisarını görmeden kesinlikle İstanbul'u gezdim diyemezsiniz. Anadolu hisarı 14. yüzyılda yapılmış olan tarihi bir yapıttır. Bununla birlikte Yıldırım Beyazıt tarafından yapılması da bu eserin önemini bir kez daha ortaya koymaktadır. Rumeli Hisarı ve Anadolu Hisarı ise boğazın en dar yerinde bulunan bir konuma da sahiptir. Bunun yanı sıra bu bölgenin oldukça eskiden sadece küçük bir balıkçı köyü olduğu da edinilen bilgiler içinde yer almaktadır. Ancak günümüzde bölgenin tamamen turizm için açık hale getirilmesi de dikkatlerden kaçmayan özelliklerinden birisidir.

Gaziantep ilinde neresi gezilir?

Sadece bu şehre yemeklerini yemek için bile gelen birçok insan bulunmaktadır.Ancak Gaziantep sadece mutfağı ile değil tarihi yapıtları ile de ülkemizin en değerli şehirlerinden birisi olma özelliği de göstermektedir.Bu şehre gidenlerin kesinlikle uğramadan dönmediği yerlerden birisi de Bakırcılar Çarşısı olarak bilinen bölgedir. Bu bölge kapalı çarşı formunda bir yer olması ile birlikte sadece ve genellikle bakır ürünlerin satıldığı ve yapıldığı yer olarak da bilinmektedir. Burada sadece bakır değil bir çok farklı el sanatlarının da yapıldığı yine dikkatlerden kaçmamaktadır.

İstanbul - Gaziantep Uçak Bileti NeredenNereye.com'da! En ucuz İstanbul - Gaziantep uçak bileti fiyatlarını ve seferlerini sorgulayın, biletinizi online satın alın.
Popüler Firmalar Fiyat
Anadolu Jet 74 TL
THY 104 TL
AtlasGlobal 120 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
  Gaziantep Hakkında
Nüfus:
1,844,438
Yüzölçümü:
6.844,84 km²
Plaka:
27
Telefon kodu:
(342)

Gaziantep - 5 Günlük Hava Tahmini

17 Şub Pazar
açık
11,8 °C
açık
18 Şub Pazartesi
hafif yağmur
7,7 °C
hafif yağmur
19 Şub Salı
açık
11,1 °C
açık
20 Şub Çarşamba
açık
13 °C
açık
21 Şub Perşembe
açık
12 °C
açık

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.