Germanwings Uçak Bileti

Germanwings Uçak Bileti

Germanwings Hakkında

Germanwings havayolu taşımacılığının lider uçak firmalarından biri olan Lufthansa’nın sahipliğinde düşük maliyetli uçak yolculukları düzenleme amacıyla kurulmuştur. Yolcularına uygun bilet fiyatlarıyla yolculuk etme imkanı sunan şirket; en ucuz bilet fiyatlarıyla 110 noktaya düzenlediği seferlerle havacılık sektöründe hizmet veriyor. Avrupa’nın lider düşük ücretli havayolu şirketi olan Germanwings; Almanya başta olmak üzere Avrupa uçuşlarında etkinlik gösteriyor.

Şirketin bir diğer kuruluşu olan Eurowings ile de dünyanın pek çok turistik bölgesine ucuz bilete sahip olarak uçmanız mümkün. Şirket Bangkok, Phuket, Dubai başta olmak üzere farklı noktalara yolculuk etmenizi sağlıyor. En uygun bilet fiyatlarıyla kaliteli yolculuk etmenin mümkün olduğunu savunan şirket; Avrupa’nın en cazip havayolu şirketi olarak adlandırılıyor.

Filosunda bulundurduğu Airbus markalı uçaklarla seyahatler gerçekleştiren Germanwings yolcularına 2013 yılından beri üç fiyat seçeneği sunuyor. Basic, Smart ve Best ( Temel, Akıllı ve En İyi ) olarak adlandırılan bu seçeneklerden sizin için en uygun olanını seçmek için www.neredennereye.com sitesine girerek Germanwings tekliflerini görebilirsiniz. Bölgesel uçuşlarda 90 kişilik yolcu kapasitesine sahip Bombardier markalı uçaklar kullanan şirket; çift motorlu bu jet uçağıyla uygun bilet fiyatlarıyla hızlı ve güvenli yolculuklar vaat ediyor.

Germanwings Boomerang Club programıyla da müşterilerinin gerçekleştirdikleri yolculuklardan avantajlar elde etmelerini sağlıyor. Kişiye özel indirim ve hediye bilet kazanma imkanı sunan program dahilinde; Germanwingsde harcadığınız her 1 euro için 10 mil kazanırken,10 bin mil biriktirmeniz halinde hediye bilet almaya hak kazanıyorsunuz.

Germanwings’in ucuz biletleri ile seyahat etmek için bilet sorgulama işleminizi sitemiz üzerinden yaparak biletinizi kolayca alabilirsiniz. Ücretsiz olarak tüm mobil cihazlarınıza indirebileceğiniz uygulamamız ile her an bilet sorgulamanızı yaparak kolay ve güvenli bir şekilde bilet alımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Ucuz biletlere sahip olarak Germanwings ile seyahat eden tüm yolcuların firma hakkındaki değerlendirme ve yorumlarına ulaşabilir, dilerseniz siz de yolculuk deneyimlerinizle ilgili değerlendirmelerde bulunarak yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Germanwings İletişim

Adres:
, İstanbul (Avrupa) -
Telefon:
+90 212 334 29 41
Web Sitesi:
www.germanwings.com
Çağrı Merkezi: