Gaziantep - İstanbul Uçak Bileti Fiyatları | NeredenNereye.com

Anadolu Jet
84,00 TL
THY
104,00 TL
AtlasGlobal
119,00 TL
Gaziantep İstanbul Yol Güzergahı

Gaziantep İstanbul Arası

  • Bilet fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 84,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 455 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 2sa 44dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 3 firma sefer düzenlemektedir. Gaziantep İstanbul arası giden uçak firmaları ortalama 5 sefer düzenlemektedir.
  • En popüler uçak firmaları: Anadolu Jet, THY, AtlasGlobal 'dir.
  • Bu güzergaha en son 8 saat önce bilet satıldı.
  • Gaziantep İstanbul bilet fiyatları, seferleri ve sefer saatleri NeredenNereye.com'da. Gaziantep İstanbul giden tüm uçak firmaları arasından karşılaştırmanızı yapın, size en uygun seferin biletini güvenle satın alın.

Gaziantep İstanbul Uçak Bileti Hakkında

  • En ucuz uçak bileti: 84,00 TL
  • Yaklaşık uçuş süresi:2sa 44dk
  • Günde ortalama 3 farklı tarifeli uçak seferi düzenleniyor.

Gaziantep İstanbul uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Tarih bilgisini girin, aratın ve en uygun fiyatlarla Gaziantep İstanbul biletinizi satın alın!

Gaziantep İstanbul bileti satın almak için en ideal tercih olan www.neredennereye.com adresini tercih edebilirsiniz. İyi bir planlama yaparak 1 ay öncesinden alabileceğiniz promosyonlu bilet tercihi ile maddi yönden ciddi oranda tasarruf sağlayabilirsiniz. Gaziantep’ten İstanbul’a uçmak için Anadolu jet firması ile 239 TL ödeyecekken, Türk hava yolları ile bu rota için 304 TL ödemeniz gerekecek. Bu fiyatlar bileti aldığınız tarihe göre değişkenlik göstermekte olup aktarmalı olup olmaması da fiyatı etkileyen değişkenlerdendir.

Yolculuğu tamamlayıp İstanbul’a indiğinizde hava limanında çeşitli imkânlardan faydalanabilirsiniz. Atatürk hava limanına indiyseniz metro ulaşımı ile çok rahat bir şekilde şehir içi ulaşımı sağlayabilirsiniz. Atatürk hala limanında araba kiralama ve konaklama seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Sabiha Gökçen hava limanına iniş yaptıysanız araba kiralama ve konaklama seçenekleri sizin için daha işlevsel olacaktır. İstanbul yolculuğunuzu daha anlamlı hale getirmek istiyorsanız İstanbul’un renkli ve hareketli yaşamına adım atmalısınız.

Köklü geçmişi ile size dünü yaşatan İstanbul, alışveriş hayatı ve eğlence hayatı ile de size özel seçenekler sunmaktadır. Sanatsal etkinliklerin de merkezi olan İstanbul’da Atatürk Kültür Merkezi, Devlet Tiyatrosu, Devlet Senfoni Orkestrası gibi sanat merkezlerine gidebilirsiniz. Pier Loti’ye giderek İstanbul’un kalbine dokunuşlar yapabilirsiniz. Sporsever bir kimliğiniz varsa basketbol, voleybol ve futbol gibi birçok spor etkinliğinin üst seviyede mücadelelerini takip edebilirsiniz.

Gaziantep ilinde nereleri gezebilirsiniz?

Konaklama açısından sıkıntı çekmeyeceğiniz ve aynı zamanda da gezip görülecek yerler açısından da en zengin tarihi içeriğe sahip olan yerlerden birisi olan Gaziantep ilimizdir. Özellikle mutfağındaki zenginlikler ile dünya listelerinde yer almayı başaran bir yer olması da ülkemizi ziyarete gelen turistlerin birçoğunun Gaziantep ilini ziyaret etmesini sağlamıştır. Sadece yemekleri ile değil kültürel mirası ile de ülkemizin nadide yerlerinden birisi olduğunu da söyleyebiliriz. Şehre gittiğinizde kesinlikle ilk olarak gezmeniz gereken yerlerden birisi de tarihi Antep evleridir. Bunların birçoğunu dizi ve filmlerden hatırlayabilirsiniz. Ancak avlu içinde yer alan ve sadece bu bölgeye özgü olan mimari yapıları ile de bölgenin en güzel gezilecek yerleri içinde gösterebiliriz .Bir konak gibi duran bu evlerin sadece Gaziantep iline özgü olduğunu da ayrıca belirtmek isteriz.

İstanbul ilinde gezebileceğiniz yerler

Gezmekle belki bitmez diyebileceğiniz yerlerden birisi olan İstanbul ilinde kesinlikle gittiğinizde Galata kulesi yer almaktadır. Tabi ki bu kulenin sadece görülmeye değer bir tarihi yapıt olduğunu söylememiz yersiz kalabilir. Bu kulenin yapılışından tutun da simdi ki durumunda bile oldukça farklı rivayetlerin bulunduğunu da söylemek isteriz. Galata kulesinin ise yapılış tarihi milattan sonra 6. Yüzyıla kadar dayanmaktadır. Bununla birlikte Galata kulesinin boyu da yaklaşık olarak 70 metre kadardır. Galata kulesinin yapılışından sonra ise sadece fener kulesi olarak kullanıldığını da belirtmek isteriz.

Gaziantep - İstanbul Uçak Bileti NeredenNereye.com'da! En ucuz Gaziantep - İstanbul uçak bileti fiyatlarını ve seferlerini sorgulayın, biletinizi online satın alın.
Popüler Firmalar Fiyat
Anadolu Jet 84 TL
THY 104 TL
AtlasGlobal 119 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Gaziantep Hakkında
Nüfus:
1,844,438
Yüzölçümü:
6.844,84 km²
Plaka:
27
Telefon kodu:
(342)
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.