Emirates Uçak Bileti

Emirates Uçak Bileti

Emirates Hakkında

Kurulduğu ilk yıl hariç 1986 yılından beri her yılı karlılıkla kapatan bir şirket Emirates. Konfor ve kalitesinin yanı sıra sunduğu en uygun bilet fiyatlarıyla uçak yolcularının ilk tercihlerinden biri. Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai merkezli şirket; havacılık faaliyetlerine Dubai hükümetinin hiçbir finansal garantisini almadan devam ediyor. Sipariş ettiği ve filosunda bulundurduğu tüm uçakların geniş gövdeli olmasıyla diğer uçak firmalarından ayrılan Emirates; aldığı ödüllerle de başarısını taçlandırıyor. En son 2014 yılı Havacılık Sektörü Ödülleri’nde yılın havacılık şirketi seçilen Emirates; toplamda 400’den fazla ödülün sahibi.

Airbus ve Boeing markalarının geniş gövdeli uçaklarından oluşan genç bir filoya sahip olan şirket; 5 kıtada 140 noktaya ucuz bilet ile seyahat imkanı sunuyor. Emirates’in Dubai Uluslararası Havalimanı’nda bir merkezi bulunuyor.

Dubai dünyada 7 yıldızlı otele sahip ilk şehir. Dünyanın en yüksek gökdeleni Burç Dubai ve düzinelerce gökdelene ev sahipliği yapıyor. Dünya’da adından insan yapımı mega projelerle söz ettiren Dubai’den bahsedilince akla Palmiye Adası, Burj Al Arab, sayısız alışveriş merkezi ve değeri her gün artan bir şehir geliyor. Teknolojiyi her alanda etkin kullanan Dubai hükümeti; dünyanın en gelişmiş metro ağını inşa ederek şehirde yaşayanların ve şehri ziyarete gelen turistlerin ulaşımlarını son derece kolaylaştırdı. Bu sayede en ucuz bilet ile ulaşabileceğiniz şehirde; şehir içi ulaşımı da uygun fiyatlarla gerçekleştirebileceksiniz. Ayrıca klimalı özel istasyonları ve makinistsiz işleyebilme özellikleri ile bu trenler şehrin modern yüzünü gösteriyor.

EXPO 2020’ye ev sahipliği yapacak olan Dubai Fikirleri Buluşturmak,Geleceği Yaratmak temasıyla dünyadan milyonlarca kişiyi ağırlayacak. Ortadoğu’da ilk kez düzenlenecek olan etkinliğin resmi havayolu taşımacısı ise tabii ki Emirates. Organizasyon ziyaretçilerini de Dubai’ye en uygun biletfiyatlarıyla taşıyarak şirket EXPO2020 için önemli bir artı olacak.

Çölün ortasında bir vaha olarak adlandırılan Dubai’ye Emirates ile uygun bilet fiyatlarıyla dilediğiniz zaman seyahat etmeniz mümkün. Sadece Dubai’ye de değil Amerika, Avrupa, Orta Doğu, Asya ve ya Afrika’da dilediğiniz yere Emirates kalitesiyle uçuşlar gerçekleştirebilirsiniz.

www.neredennereye.com üzerinden bilet sorgulama işleminizi yaparak Emirates’in biletlerine hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilir; bilet alımınızı anında gerçekleştirebilirsiniz. Emirates ile seyahat eden yolcuların firma değerlendirmelerine ve yorumlarına ulaşabilir, siz de değerlendirme ve yorumlarda bulunabilirsiniz.

Emirates İletişim

Adres:
Şişli Plaza, 19 Mayıs Caddesi 5/7 A Blok, Kat 8 Şişli, İstanbul (Avrupa) -
Telefon:
+90 212 315 45 45
Web Sitesi:
www.emirates.com
Çağrı Merkezi: