scorecardresearch

EasyJet Uçak Bileti

EasyJet Uçak Bileti

EasyJet Hakkında

Easyjet Stelios Haji-loannou girişimiyle 1995 yılında kuruldu. Düşük ücretli yolcu taşımacılığına getirdiği yeniliklerle sektörde hizmetlerine devam eden şirket; İngiltere’de faaliyet gösteren uçak firmaları arasında ilk sırada yer alıyor. Easyjet yolcu taşıma sayısıyla da Avrupa’da 4. Sırada yer alıyor.

Bilet satışlarını direkt havalimanlarından ve internet üzerinden gerçekleştiren şirket; aracı kurumları ortadan kaldırarak elde ettiği maliyet avantajlarını bilet fiyatlarına indirim olarak yansıtmaktadır. Siz de Easyjet uçak biletleri için bilet sorgulama işleminizi internet sitemiz www.neredennereye.com üzerinden yapabilirsiniz. Bilet alımınızı güvenli bir şekilde anında gerçekleştirebilirsiniz.

Uçaklardaki ikramları yolcuların uçuş sırasında satın alabileceği hale getirerek biletlerinde ekstra biletlendirme masraflarını da kaldıran Easyjet;  bu uygulama ile Avrupa’da bir ilki gerçekleştirmiştir. En çok tercih edilen rotalarda ve büyük havaalanlarında gösterdiği varlıkla Avrupa’nın en büyük havayolu şebekesine sahip uçak firmasıdır. Avrupa’nın en çok gidilen 100 noktasında 50 havalimanında etkinlik gösteren şirket filosunda bulundurduğu Airbus markalı uçaklarda yolcularını ağırlamaktadır. Ortalama 3,5 yaşındaki uçaklara sahip şirketin filosunda toplam 202 uçak bulunmaktadır.

Easyjet 9 bin çalışanı ve 5 milyar Sterline yaklaşan yıllık gelir rakamıyla büyümesini ticari alanda da sürdürmektedir. Son on yılda uçaklarında km’de yolcu başına karbondioksit salınımını yüzde 25 azaltan şirket; teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek genç tuttuğu filosu sayesinde bunu başarmıştır.
Sağladığı kabin bagajı garantisiyle; baş üstü dolap alanlarının yetersiz kalabildiği kalabalık uçuşlarda bile kabin çantanızı yanınızda taşımanıza olanak tanıyor. Belirlenen boyutlardaki çantanızı bagaja vermeden önünüzdeki koltukların altında bulunan alanlarda taşımanız mümkün.

Sitemiz üzerinden Easyjet biletlerini alan tüm yolcuların firma ve yolculuk hakkındaki değerlendirme ve yorumlarına ulaşabilir, siz de yolculuk deneyiminizle ilgili olarak yorumda bulunabilirsiniz.

EasyJet İletişim

Adres:
, İstanbul (Anadolu)
Telefon:
+90 216 588 87 76
Web Sitesi:
www.easyjet.com
Çağrı Merkezi: