Delta Airlines Uçak Bileti

Delta Airlines Uçak Bileti

Delta Airlines Hakkında

Delta Airlines kalitesine uygun bilet fiyatlarıyla sahip olmak için www.neredennereye.com'a girerek bilet sorgulama işleminizi gerçekleştirerek bilet alımınızı tamamlayabilirsiniz. Ayrıca bilet sorgulama işleminizi ücretsiz olarak indirebileceğiniz mobil uygulamamız üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Yıllık gelir, filo büyüklüğü ve yolcu taşıma sayılarına göre Dünya’nın en büyük havayolu şirketi Delta Airlines. 1924 yılında kurulan şirket 90 yıllık tecrübesi ile havacılık sektörünün önemli bir ismi. 64 ülkede 333 uçuş noktasına seyahat eden şirket; kalitesinin yanında sunduğu ucuz bilet fiyatlarıyla yıllık 160 milyon yolcuyu uçaklarında ağırlıyor.

Ana merkezi Amerika Atlanta’da bulunan şirket; uluslararası 3 ayrı merkeze de sahip. Amsterdam, Paris ve Tokyo’da bulunan hubları ile firma; Delta Connection adı verilen bölgesel hizmet ağıyla Alitalia, Air France-KLM, Virgin Atlantic ve Virgin Australia uçak firmaları ile ortak çalışmalar yürütmektedir. Ayrıca farklı uçak firmaları ile de iş ortaklıkları bulunmaktadır.

Amerika Birleşik Devletleri’nde hala faaliyet gösteren en eski havayolu şirketi olan firma; günlük ortalama 5000 sefer düzenlemektedir. Ağırlıklı olarak Airbus ve Boeing markalı uçaklardan oluşan filosuyla firma en çok uçuşu aynı zamanda merkezinin bulunduğu Atlanta’ya gerçekleştiriyor. Şirket, 6 kıtaya en uygun bilet fiyatlarıyla ulaşım sağlayan ender havayolu şirketlerinden biri olma özelliğini taşıyor.

CEO koltuğunda 2007 yılından beri havayolu firmalarının yönetiminde başarılı çalışmalar yapmış Richard H. Anderson’un oturduğu şirket; ticari büyümesini de her geçen gün artırıyor. Müşterilerine sunduğu ucuz bilet fiyatlarıyla 38 milyar dolara yaklaşan yıllık gelir rakamı ve yaklaşık 78 bin çalışanıyla faaliyetlerini kesintisiz olarak sürdürüyor.

Business Class yolculuklarda kabin içinde 60 derece eğimli koltuklarla seyahat etme imkanı sunan firma; bilet sınıfınıza göre zengin ikram seçenekleriyle de yolculuğunuzda farklı lezzetleri tatmanıza olanak sağlıyor. Firma, Basic Economy adını verdiği temel ekonomik sınıf bilet satışlarını sadece iç hat uçuşlarında yolcularına sunuyor. Diğer yurt dışı uçuşlarında ve kıtalararası uçuşlarda ise en uygun fiyatlarıyla uçabilmeniz için ekonomi sınıfı adını verdiği biletlerine en uygun bilet fiyatlarıyla sahip olmanıza olanak tanıyor.

Ucuz biletlere sahip olarak yolculuklarında bu firma ile uçan yolcuların firma ve yolculuk deneyimleri hakkında tüm değerlendirme ve yorumlarına sitemiz üzerinden ulaşabilir ve siz de yolculuğunuzla ilgili değerlendirme ve yorumlarda bulunabilirsiniz.

Delta Airlines İletişim

Adres:
Diklitaş Emirhan Cadesi No. 109 Atakule A Blok Beşiktaş , İstanbul (Avrupa) -
Telefon:
+90 212 310 19 99
Web Sitesi:
www.delta.com
Çağrı Merkezi: