British Airways Uçak Bileti

British Airways Uçak Bileti

British Airways Hakkında

British Airways uçak biletlerine dilediğiniz yerde hızlı bir şekilde ulaşmanız mümkün. Gideceğiniz yeri seçtikten sonra bilet sorgulamanızı yaparak bilet fiyatlarını listeleyebilir ve anında biletinizi alabilirsiniz.

Uluslararası uçuş noktaları, uçuş sayısı ve filo büyüklüğü ile İngiltere’nin en büyük havayolu şirketi olan firma; taşıdığı yolcu sayısıyla da Dünyanın lider uçak firmalarından birisidir. Şirket sahip olduğu geniş filo ve uçuş ağı ile Dünyanın 222 farklı noktasına en uygun bilet fiyatlarıyla kesintisiz seferler düzenlemektedir.

Şirket 850 kişilik yolcu kapasitesine sahip ve dünyanın ilk çift katlı yolcu uçağı olan Airbus A380-800’ü de filosunda bulundurmaktadır. Dünyadaki uçak firmaları arasında birkaçının filosunda yer alan bu uçak ile çok sayıda yolcunun düşük maliyetle taşınması mümkün kılınmaktadır. Böylece yolcular en uygun biletfiyatlarıyla son teknoloji ürünü uçaklarda yolculuk edebilmekteler.

Sunduğu ucuz biletler ile yolcularına ulaşan şirket; yıllık 12 milyar Sterline yaklaşan kazancıyla ticari alanda da başarılarını katlayarak sürdürmektedir. Firma, kurulduğu 1974 yılından itibaren yolcularına kaliteli uçuş deneyimleri yaşatmayı hedeflemektedir. Tarihinde Concorde adı verilen ses üstü uçakları etkin bir şekilde kullanan firma; bu uçaklarla 1986 yılında dünyanın çevresindeki 28,238 millik uçuşu 29 saatte gerçekleştirmiştir. Londra ve New York arasında standart yolcu uçaklarıyla 8 saatte tamamlanan yolculuğu 3,5 saatte gerçekleştirebilen Concord ; 7 Şubat 1996 yılında yapılan uçuşla yolculuğu 2 saat 52 dakika 59 saniyede tamamlayarak bir rekora imza atmıştır. Şirket 2003 yılında bu uçuşlara son vermiştir. Ancak bu deneyimiyle şirket yolcularına en uygun bilete sahip olarak güvenli ve hızlı seyahat hizmetleri sunmaya devam etmektedir.

Yolcu taşımacılığındaki deneyimi ve konforlu uçaklarıyla yolculuk etmek için sizin de tercihiniz bu firma ise yapmanız gereken; en ucuz bilet fiyatlarına ulaşabileceğiniz www.neredennereye.com adresine girerek bilet sorgulama işlemini yapmanız ve biletinizi güvenilir bir şekilde kolayca almanız.

British Airways İletişim

Adres:
Büyükdere Cad. No:209 Tekfen Tower 17.Kat 4.Levent, İstanbul (Avrupa) -
Telefon:
+90 212 317 66 00
Web Sitesi:
www.britishairways.com
Çağrı Merkezi: