Borajet Uçak Bileti

Borajet Uçak Bileti

Borajet Hakkında

Kabin içinde rahat ve deri kaplı koltuklar ile yolcularını ağırlayan Bora jet uçak biletine www.neredennereye.com üzerinden kolayca ulaşmanız mümkün. Hızlı ve güvenli bir şekilde bilet sorgulama işleminizi yapabileceğiniz sitemiz bilet alımınızda gerekli olan her türlü detayı görüntülemenizi sağlıyor. Kalkış ve varış yerleri, sefer gün ve saatlerini belirledikten sonra biletinizi almanız sadece birkaç dakika. Üstelik ücretsiz olarak indirebileceğiniz mobil uygulamamız üzerinden de tüm satın alma seçeneklerini gerçekleştirerek ucuz biletlere ulaşabilirsiniz.  

Borajet yolcu yoğunluğu yüksek havaalanları ile küçük çaptaki havaalanları arasında besleyici uçuşlar gerçekleştirmek amacıyla 2008 yılında kuruldu. En uygun bilet fiyatlarıyla uçmayı daha da kolay hale getiren firma; uçak seyahatlerinin mümkün olmadığı pek çok noktayı birbirine bağlıyor. Büyük gövdeli uçakların iniş – kalkış yapamadığı pistlere kolayca ulaşım sağlayan filosuyla şirket; Türkiye’nin dolmuş uçak taşımacılığı yapacak ilk şirketi konumundadır.

Pervaneli uçaklarıyla yurt içinde 14, yurt dışında ise şimdilik 1 noktaya ulaşım sağlayan firma; Bombardier Global XRS model iş jeti uçaklarıyla dünyanın pek çok noktasına direkt uçuşlar da gerçekleştirmektedir.
Konfor ve kalitenin ön planda tutulduğu uçaklarda, keyifli seyahatler sunan firma, daha önce uçak ile seyahatin sağlanamadığı pek çok noktanın birbirine bağlanmasını da sağlıyor. Bunu yaparken de müşterilerine en uygun bilet fiyatlarıyla ulaşım imkanı sağlıyor. Şirket, 600 metrelik pistlere bile kolayca iniş- kalkış yapabilen uçaklarında her türlü yiyecek-içecek ikramını müşterilerine ücretsiz olarak sunuyor.
Borajet vıp shuttle uygulamasıyla yolcularını bulundukları yerden havalimanına ya da havalimanından gitmek istedikleri yere avantajlı fiyatlar ve özel araçlarla ulaştırıyor.

Borajet Uçak Bileti Fiyatları ve Seferleri NeredenNereye.com'da! En ucuz Borajet uçak bileti fiyatları için sorgulama yapın, Borajet biletinizi online satın alın.
Popüler Seferler Fiyat
Ankara - Adana 54 TL
İstanbul - Ankara 64 TL
Ankara - İstanbul 79 TL
Adana - Ankara 79 TL
İstanbul - Adana 94 TL
- HEMEN SATIN AL ! -

Borajet İletişim

Adres:
İDTM Blokları A-3 Blok Kat:5 Yeşilköy 34149 / İstanbul , İstanbul (Avrupa) -
Telefon:
+90 212 465 28 78
Web Sitesi:
wwwborajet.com.tr
Çağrı Merkezi: