Bali Uçak Bileti

Bali Haritası

Bali Uçak Biletleri

Huzur Kenti Bali

Bali,  Sunda adalarının batısında yer alan Endonezya’ya bağlı bir ada insanların yüzlerindeki gülümseme ifadelerine doyamayanlar kendinize böylesine  içinizi ısıtacak bir yer arıyorsanız Bali gitmeniz gereken bir yer. 

Bali ulaşım
Bali'de ulaşım çift yönlü olarak ilerliyor.  Fakat yollar oldukça dar, bu durumda ulaşımın güç hale gelmesine neden oluyor. Trafiğin bu denli yoğun olmasından bıkmış olacaklar var ki , Bali'nin trafiğinde motorlu taşıtlara başınızı çevirdiğiniz her noktasına rastlıyorsunuz.

Bali konaklama
Otellerin zincirin halkası şeklinde sıralanması, size her bütçeden her sınıftan otelin ve pansiyonun kapılarının aralanmasını sağlıyor. Böylesine güzel bir yerde bütçeme göre uygun bir yer bulabilir miyim korkusunu atın kafanızdan. Çünkü çok seçenek var. Bali'yi ziyaret etmek için tercih edeceğiniz aylar Nisan ve Eylül ayları olmalıdır. Çünkü bölge ekvatoral bir iklime sahip olduğu için yılın büyük bir bölümünde yağış alıyor. Bu durumun tatilinizi kötü bir anıya dönüştürmesine izin vermemek için Bali'ye gideceğiniz zaman aralığını önceden belirlemekte fayda var.
 
Bali'de ne yenir?
Tropik meyvelere doyamayanlar içinde eşsiz bir adres Bali. Tropik meyvenin envai çeşidi yetişiyor bölgede. Bali'de en çok tüketeceğiniz şey; tropik meyvelerden oluşmuş enfes bir meyve tabağı. Bisiklet turlarından, doğa yürüyüşlerinden hoşlananlar, Bali'ye kesinlikle uğramalı ve kültürel turlarına katılmalıdır. Derinlik korkusu olmayanlar için tüplü özel dalış maceraları hazırda beklemede. Huzurun nabzınızın atışını nasıl değiştirdiğini görmek istiyorsanız eğer damarlarınızda atması gereken kan, Bali.

 

Bali - 5 Günlük Hava Tahmini
19 Nis Cuma
parçalı az bulutlu
28 °C
parçalı az bulutlu
20 Nis Cumartesi
hafif yağmur
20,6 °C
hafif yağmur
21 Nis Pazar
hafif yağmur
19,5 °C
hafif yağmur
22 Nis Pazartesi
hafif yağmur
18,1 °C
hafif yağmur
23 Nis Salı
orta şiddetli yağmur
22,7 °C
orta şiddetli yağmur