Bali Uçak Bileti

Bali Haritası
Bali Uçak Bileti

Bali Uçak Biletleri

Huzur Kenti Bali

Bali,  Sunda adalarının batısında yer alan Endonezya’ya bağlı bir ada insanların yüzlerindeki gülümseme ifadelerine doyamayanlar kendinize böylesine  içinizi ısıtacak bir yer arıyorsanız Bali gitmeniz gereken bir yer. 

Bali ulaşım
Bali'de ulaşım çift yönlü olarak ilerliyor.  Fakat yollar oldukça dar, bu durumda ulaşımın güç hale gelmesine neden oluyor. Trafiğin bu denli yoğun olmasından bıkmış olacaklar var ki , Bali'nin trafiğinde motorlu taşıtlara başınızı çevirdiğiniz her noktasına rastlıyorsunuz.

Bali konaklama
Otellerin zincirin halkası şeklinde sıralanması, size her bütçeden her sınıftan otelin ve pansiyonun kapılarının aralanmasını sağlıyor. Böylesine güzel bir yerde bütçeme göre uygun bir yer bulabilir miyim korkusunu atın kafanızdan. Çünkü çok seçenek var. Bali'yi ziyaret etmek için tercih edeceğiniz aylar Nisan ve Eylül ayları olmalıdır. Çünkü bölge ekvatoral bir iklime sahip olduğu için yılın büyük bir bölümünde yağış alıyor. Bu durumun tatilinizi kötü bir anıya dönüştürmesine izin vermemek için Bali'ye gideceğiniz zaman aralığını önceden belirlemekte fayda var.
 
Bali'de ne yenir?
Tropik meyvelere doyamayanlar içinde eşsiz bir adres Bali. Tropik meyvenin envai çeşidi yetişiyor bölgede. Bali'de en çok tüketeceğiniz şey; tropik meyvelerden oluşmuş enfes bir meyve tabağı. Bisiklet turlarından, doğa yürüyüşlerinden hoşlananlar, Bali'ye kesinlikle uğramalı ve kültürel turlarına katılmalıdır. Derinlik korkusu olmayanlar için tüplü özel dalış maceraları hazırda beklemede. Huzurun nabzınızın atışını nasıl değiştirdiğini görmek istiyorsanız eğer damarlarınızda atması gereken kan, Bali.

 

Bali - 5 Günlük Hava Tahmini
22 Eyl Cumartesi
kapalı
27,2 °C
kapalı
23 Eyl Pazar
parçalı bulutlu
22,9 °C
parçalı bulutlu
24 Eyl Pazartesi
açık
25,6 °C
açık
25 Eyl Salı
açık
25,4 °C
açık
26 Eyl Çarşamba
açık
24,9 °C
açık