AnadoluJet Uçak Bileti

AnadoluJet Uçak Bileti

AnadoluJet Hakkında

Anadolujet Hava Yolları

“Uçmayan kalmasın”

Anadolujet, 2008 yılı içerisinde 23 Nisan tarihli olarak Türk Hava Yolları tarafından kendi bünyesinde içerisinde yeni bir yapılanma oluşturmak adına kurulan ve hava yolu taşımacılığı alanında faaliyet göstermesi planlanarak açılan bir firmadır. Türk Hava Yollarının, Anadolujet yapılanmasını oluşturmaktaki temel amacı geniş halk kitlelerinin yurt içinde olabildiğince fazla rotasyona uçuş gerçekleştirmesini sağlamaktadır. Bu kapsamda kurulan firma düşük maliyetli (low cost) uçak bileti satışları gerçekleştirerek sektörüne sağlam adımlarla ve markasının kimliğini tüm dünyada kanıtlamayı başarmış bir kuruluşun bünyesi altında girmiş akabinde ise ciddi bir pazar payı elde etmeyi başarmıştır.

AnadoluJet Bilet Fiyatları

Anadolujet kuruluşunun ve bilet fiyatlarının yapılandırılması belirlenirken, firmanın Ankara ve İstanbul şehirlerine bağlanarak, Türk Hava Yolları yolcularına sunulan ilave servislerin sadeleştirilmesi ve ekonomi sınıfı konfigrasyonuyla elde edilecek maliyet avantajının Anadolujet bilet fiyatlarına yansıtılması amaçlanmıştır. Bu durum Türkiye içerisinde yer alan hava yolu firmaları içerisinde yeni bir rekabet alanının oluşmasına ve farklı yapılanma ve uçak biletleri fiyatlarının yeniden düzenlemesi alanında katkı sağlamıştır.

Firmanın getirdiği yeniliklerin en önemlilerinden bir tanesi hiç şüphesiz, Türk Hava Yollarının üstün hizmet kalitesi bünyesi içerisinde hem kaliteli hizmet sağlama hem de hava yolu taşımacılığının kendisinden önce belirli olan müşteri kitlesini giderek daha da arttırmasını sağlamak olmuştur. Düşük maliyetli uçak bileti sağlamak özellikle ucuz uçak biletleri sağlanmasına neden olduğu için önceden belirli bir kazanç grubu için oldukça ideal olan uçak kullanımı ile yolculuk yapmanın Türkiye içerisinde daha geniş tabanlara yayılmasına neden olmuştur. THY’nin Anadolujet yapılanması sloganında belirtilen, “Uçmayan kalmasın” ilkesini benimseyerek kendi alanın içerisinde geliştirdiği satış ve pazarlama doğrultusunda ülkede ulaşım için uçak kullanan yolcu sayısı oranlarının yükselmesini sağlamıştır. Bu durum daha geniş bir kitlenin hava ulaşım hizmetinden yararlanmasını sağlamış, maliyet avantajlarının Anadolujet uçak bileti fiyatlarına yansıtılması ile ülkenin hemen hemen her havaalanında uçakla seyahat etmeyi daha cazip hale getirmiştir. Türk Hava Yollarının, Türkiye havacılık tarihi içerisindeki bu başarılı girşimi firmanın da sağlam attığı çalışma adımları ile birlikte kısa süre içerisinde havacılık verilerine yansımıştır.

AnadoluJet Uçak Bileti

Anadolujet kurulduktan sonra Ankara hatlarında yolcu sayısı yüzde altmış beşe varan oranlarda artış göstermiş, doluluk oranları yüzde seksen beş seviyelerine gelmiştir. Bu tarz yapılanmalarda yer alan ve başlayan birçok kuruluş gibi Anadolujet firmasının başlangıç filosu ve araç yapılanması ulusal çapta bir marka olmak için gerekenden biraz uzaktır. Ancak firmanın göstermiş olduğu başarılar neticesinde Türk Hava Yolları gelişim adımları atmaktan kendini geri çekmediği için genç ve dinamik araç filosun her geçen gün gelişmeye devam etmektedir. Bir yapılanmada müşteri memnuniyetinin en önemli etken olduğunun bilincinde olan firma araç filosunu geliştirerek her geçen gün çok daha fazla kişiye ulaşmayı hedeflemektedir.

Anadolujet hizmet hayatına başladığı ilk yıl içerisinde yalnızca 8 uçak bulunmaktadır. Bakıldığı zaman bu rakam oldukça az olarak görülmektedir. Ancak Türk Hava Yollarının bir alt yapılanması olan kuruluş gelişme aşamasını sağlam adımlarla gerçekleştirmek adına öncelikle belirli bir standart aralığında hizmet kalitesi sunmayı hedefleyerek küçük bir araç filosu ile yapılanması gerçekleştirmiştir. Kendi içerisindeki düzenli yapılanmasını oluşturan firma 2010 yılından sonra araç filosunu geliştirmek adına belirgin adımlar atmıştır. Hedeflerin zaman kaybetmeden yerine gelmesi adına firma 2010 yılı içerisinde araç filosunu 16 uçağa çıkarmıştır. 2015 yılı içerisinde yapılanmasını oldukça sağlamlaştıran Anadolujet firması filosunda bulunan donanımlı araç sayısını 30 uçağa çıkarmış günümüzde ise 33 uçak ile hizmet sunmaktadır.

AnadoluJet Bilet Sorgulama ve Rezervasyon

Başkente yakışır biçimde kuruluş sergileyen ve uçuş hizmetini yolculuk sektörü içerisinde oldukça geniş kitleler içerisinde yaygınlaştırmayı hedefleyen firma kurulmuş olduğu günden bu yana çalışma yaşamında sergilediği kararlı adımlar ile birlikte bunu sağlamayı başarmıştır. Anadolu’ya Anadolujet uçak bileti fiyatları, cazip ücretlerle güvenli, Türk Hava Yollarının hizmet kalitesi standartları altında hızlı zamanında uçuşlarla yaygınlaştırmayı başarmıştır. Günümüzün geniş kitlelere ulaşmak için kullanılan en yaygın iletişim aracı olan internet artık tüm firmalarını pazarlamarının yapıldığı en önemli alanlarından bir tanesidir. Bu kapsamda Anadolujet firması ile uçuş gerçekleştirmek isteyen yolcular Anadolujet uçak biletleri internet üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz. Anadolujet en uygun uçak biletlerini satın almak için NeredenNereye.com ucuz uçak bileti arama motorunu kullanabilirsiniz. Dilediğiniz güzergah için uçak biletlerini aradığınızda yalnızca dakikalar içerisinde Anadolu jet ucuz uçak biletleri sizin için listelenecektir. Böylece en uygun Anadolujet uçak biletini kredi kartınızı ya da banka kartınızı kullanarak satın alabilirsiniz.

AnadoluJet Uçak Bileti Fiyatları ve Seferleri NeredenNereye.com'da! En ucuz AnadoluJet uçak bileti fiyatları için sorgulama yapın, AnadoluJet biletinizi online satın alın.
Popüler Seferler Fiyat
İstanbul - Ankara 69 TL
İstanbul - Konya 69 TL
Ankara - İstanbul 69 TL
Bursa - Ankara 69 TL
Ankara - Adana 69 TL
- HEMEN SATIN AL ! -

AnadoluJet İletişim

Adres:
Esenboğa Havalimanı. İdari Kat. Anadolu Jet Ofisleri, Ankara
Telefon:
+90 312 444 2 538
Web Sitesi:
www.anadolujet.com
Çağrı Merkezi:
444 2 538