scorecardresearch

AnadoluJet Uçak Bileti

AnadoluJet Uçak Bileti

AnadoluJet Hakkında

Anadolu Jet uçak bileti almak için bilet sorgulama işleminizi sitemiz üzerinden gerçekleştirebilir ve güvenli bir şekilde bilet alımınızı gerçekleştirebilirsiniz. 

"Uçmayan Kalmasın" diyerek yola çıkan Anadolu Jet; daha çok kişiyi uçakla seyahat etmeye teşvik etmek amacıyla 2008 yılında kuruldu. Türk Hava Yolları ortaklığıyla faaliyetlerine başlayan şirket kısa sürede yüksek doluluk oranlarına ulaşmayı başarmıştır. Maliyet avantajlarıyla yolculara ucuz bilet ile uçma imkanı sunan şirket; 27 uçaklık filosuyla zamanında ve hızlı uçuşlar gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Uçak firmaları arasında gençlere sağladığı avantajlarla kendine faklı bir yer edinen AnadoluJet; JetGenç adını verdiği programla 13 – 24 yaş arası gençlere cazip fırsatlar sunuyor. Cep telefonu numaraları ile sisteme kaydını yaptıran gençler;  tanıdıklarının bilet sorgulama ve bilet alma işlemlerinde numaralarını belirtmeleri ile hediye bilet kazanabiliyorlar. Her 10 uçuşa bir bilet hediye eden sistem sayesinde gençler yakınları sayesinde kolayca ücretsiz uçak biletlerine kavuşabiliyorlar. Programa üye olan gençler ayrıca indirimli fiyat avantajlarıyla bilet alabiliyorlar.

Firma, sponsorluklarıyla da sanata ve spora desteklerini sürdürüyor. Pek çok sinema filmi ve tiyatro oyununa sponsorluk anlaşmalarıyla destek veren firma; festivaller ve üniversite etkinliklerine verdiği desteklerle de adından söz ettiriyor. Lösev, Altınokta Körler Derneği gibi yardım kuruluşlarıyla da sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştiren şirket; topluma da artı değerler katıyor.

Uçuşlarını direkt ve  Ankara Esenboğa ya da Sabiha Gökçen Havaalanı aktarmalı olarak gerçekleştiren şirket; ağırlıklı olarak yurt içi uçuşlar gerçekleştirmektedir. Yurt dışı uçuşlarında başta Kıbrıs olmak üzere pek çok Avrupa kentine aktarmalı olarak ulaşım imkanını da yolcularına sunmaktadır. Thy’nin alt markası konumunda olduğu için uçuşlarında türk hava yolları uçuş kodu olan TK kodunu kullanmaktadır.

Özellikle Anadolu halkının şehirler arası seyahatlerinde otobüs ya da tren ulaşımı yerine uçak seyahatlerini tercih etmesiyle büyük bir zaman tasarrufu yaratmayı hedef edinen firma; bu nedenle ucuz uçak bileti fiyatlarıyla uçuşlarını gerçekleştiriyor.  Siz de kalkış ve varış noktalarınızı belirledikten sonra www.neredennereye.com internet sitemiz üzerinden en uygun bilet fiyatlarına sahip olabilirsiniz.

Adana 

Çukurova'nın verimli topraklarını duymayanınız yoktur büyük ihtimalle. Bu toprağın üzerine kurulmuş bu şanslı şehir, tahmin ettiğiniz gibi Adana. Adanalılar kış aylarında şehirlerinin beyaza bürünmüyor olmasından muzdarip, fakat yaz aylarında o pamuk tarlalarının yarattığı, o beyaz örtü bu eksikliği biraz olsun telafi ediyor. Kışın turunçgil bahçelerinden gelen  buram buram c vitamini kokuları şehrin farklı bir güzelliği. Adana'nın konu olduğu bir film izlediyseniz şayet ya da dizi muhakkak bu Taş Köprüyü görmüş olmalısınız. Sevdalılar sevdasını burada yaşıyor bu şehirde. Seyhan Barajı da Adana'nın en güzel yerlerinden birisi. Kıyısında içilen çay, Varda Köprüsünde bulunan huzurun tadını hiçbir şeye değişmeyeceksiniz. Hemen bir Anadolujet uçak bileti satın alarak Adana'ya gidebilirsiniz. Adana'ya ayrıca Thy ve Atlasglobal bileti alarak da gidebilirsiniz.

Tepebağ Evleri

Çukurova'nın zenginliklerle dolu şehri Adana ülkemizin en önemli yaşam ve turistik yerlerinden biridir. Dillere destan mutfağı ve kültürel zenginliği ile tanınan bu şehrimiz ülkemiz açsından önemli bir ulaşım noktası olarak da kullanılmaktadır. Adana'nın kendine has tarihi ve doğal güzellikleri keşfedilmeye değerdir. Henüz bu şehrimizi ziyaret etmediyseniz özellikle sıcaklıkların yüksek olmadığı bahar aylarında bu şehrimize gelebilir, günümüze ulaşan birçok tarihi yapı ve eseri ziyaret edebilirsiniz. Çeşitli konaklama imkanlarını bulabileceğiniz Adana şehrinde ilk uğrayacağınız yerlerden biri de tarihi Tepebağ Evleri'dir. Adana'nın geçmişine bir yolculuk yapabileceğiniz bu alanda yüzlerce yıl öncesinin izlerini görebilir, seyahatinize unutulmaz bir renk katabilirsiniz.

Taşköprü'de Gezilecek Yerler

Adana Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinden birisi olan Adana 2 milyon küsur nüfusa sahiptir. Seyhan nehrinin üzerinde bulunmaktadır. Maden zenginliği bakımından 4. Şehirdir. Krom, demir, manganez, kurşun ve çinko yatakları bulunmaktadır. Adananın birçok gezilecek yerleri bulunmaktadır bunlardan 1 tanesi de taş köprüsüdür. Bu köprü Seyhan nehri üzerinde adananın kent merkezi üzerinde ki Yüreğir mahallesinde bulunur. Taşköprü roma dönemi eserlerden biridir. Bu köprü toplam 21 gözlüdür. Sayhan nehrinin ıslahı sırasında 7 gözünün toprak altında kalarak 14 gözlü olarak hizmet vermektedir. Taş köprü Osmanlı döneminde birkaç kez onarılmış günümüze kadar gelmiştir. Uzunluğu 310 metre olup genişliği ise 11.40 metredir. Taş köprü dünyada hala kullanılan en eski köprülerden biridir. 

Adana Merkez Park

Kebabı, bicibicisi ve şırdana ile ünlü şehrimiz Adana Türkiye’nin 5. büyük ilidir. Dünya’da yaya trafiğine açık en eski köprülerden biri olan Taş Köprü şehrin ortasından geçen nehri üzerinde tüm heybetiyle varlığını sürdürmektedir. Türkiye’nin en büyük parkı olan merkez park spor yapmak, piknik yapmak ve dinlenmek için oldukça uygun bir alandır. Parkın yakınlarında bulunan Sabancı Merkez Cami’sini de ziyaret edebilirsiniz. Bu camii aynı zamanda Ortadoğu’nun en büyük camisidir. Acılı ezmeler, çiğ köfte, soğan salatası, içli köfte, humus, şalgam ve çeşitli sakat at ürünleri Adana mutfağının başlıca lezzetleridir. Adana’nın ilk valisi şair Ziya Paşa’nın mezarı hala varlığını korumaktadır.

Muş 

Bavulları toplayın, depoları da iyice doldurun. Bu sefer yolumuz oldukça uzun. Neler var bu şehirde neler… hadi bakalım şimdi hazırsanız maceraya en kısa yoldan başlıyoruz. Muş'un güzeller güzeli kalesi, Tıkızlı Kalesi bu yerlerden birisi. Bu şehirde kale sayısı gerçekten oldukça fazla. Gez gez bitmiyor. Ama bu sefer biz mistik yerlere uğrayacağız. Bunun için farklı yerler tercih ettik. Bu yerlerden ilk olarak uğrayacağımız yer, Müştak Baba Yatırı. Böyle yerleri ziyaret etmekten keyif alanlardansanız, Muş doğru bir adres. Doya doya ziyaret edeceğiniz yerler mevcut. Sonrasında yolumuzu, Maksut Paşa Medresesine çeviriyoruz ve zamanda yolculuğa aldığımız davetiyenin hoşluğuna kendimizi bırakıp, tarihe yolculuk yapıyoruz. Anadolujet, Muş'ta da yanı başınızda!

Trabzon

Trabzon Kalesi

Horonun, fındığın, eşsiz yayların ve yemyeşil doğanın bir arada olduğu, Karadeniz'in simgesi Trabzon kenti görülmeye değer güzellikleriyle sizi beklemektedir. Bambaşka bir tarihin ve kültürün içerisine adım atabileceğiniz Trabzon şehri sizi farklı iklimiyle, dağları, manastırları ve sokakları ile kendine çekecektir. Gelişmiş bir şehir yapısıyla yöresel özellikleri bir arada bulunduran bu şehrimizin tarihi asılar öncesine kadar uzanır. Şehir ve çevresinde keyifli seyahatlere başlamadan önce ilk görmek isteyeceğiniz yerlerden biri Trabzon Kalesi olabilir. Araklı ilçesinde yer alan bu tarihi kale şehrin önemli sembollerinden biridir. Karadeniz'in benzersiz sularına ve şehre doğru bakan bu kalede cami, mahzen gibi yapıları gezerek tarihi bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Firmamızdan ucuz bilet alarak bu kaleyi daha yakından görebilirsiniz.

Şirketin en uygun fiyatlarıyla biletlerini alan yolcuların firma hakkında yaptıkları değerlendirme ve yorumlara ulaşabileceğiniz gibi, sitemizde siz de değerlendirme ve yorumda bulunabilirsiniz.

AnadoluJet uçak bileti fiyatları ve seferleri burada. Online AnadoluJet bilet fiyatları sorgulama işlemi ile güvenle bilet bul, satın al!
Popüler Seferler Fiyat
İstanbul - Ankara 69 TL
İstanbul - Konya 69 TL
Ankara - İstanbul 69 TL
Bursa - Ankara 69 TL
Ankara - Adana 69 TL
- HEMEN SATIN AL ! -

AnadoluJet İletişim

Adres:
Esenboğa Havalimanı. İdari Kat. Anadolu Jet Ofisleri, Ankara
Telefon:
+90 312 444 2 538
Web Sitesi:
www.anadolujet.com
Çağrı Merkezi:
444 2 538