scorecardresearch

AnadoluJet Uçak Bileti

AnadoluJet Uçak Bileti

AnadoluJet Hakkında

"Uçmayan Kalmasın" diyerek yola çıkan firma; daha çok kişiyi uçakla seyahat etmeye teşvik etmek amacıyla 2008 yılında kuruldu. Türk Hava Yolları ortaklığıyla faaliyetlerine başlayan şirket kısa sürede yüksek doluluk oranlarına ulaşmayı başarmıştır. Maliyet avantajlarıyla yolculara ucuz bilet ile uçma imkanı sunan şirket; 27 uçaklık filosuyla zamanında ve hızlı uçuşlar gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Uçak firmaları arasında gençlere sağladığı avantajlarla kendine faklı bir yer edinen firma; JetGenç adını verdiği programla 13 – 24 yaş arası gençlere cazip fırsatlar sunuyor. Cep telefonu numaraları ile sisteme kaydını yaptıran gençler;  tanıdıklarının bilet sorgulama ve bilet alma işlemlerinde numaralarını belirtmeleri ile hediye bilet kazanabiliyorlar. Her 10 uçuşa bir bilet hediye eden sistem sayesinde gençler yakınları sayesinde kolayca ücretsiz uçak biletlerine kavuşabiliyorlar. Programa üye olan gençler ayrıca indirimli fiyat avantajlarıyla bilet alabiliyorlar.

Firma, sponsorluklarıyla da sanata ve spora desteklerini sürdürüyor. Pek çok sinema filmi ve tiyatro oyununa sponsorluk anlaşmalarıyla destek veren firma; festivaller ve üniversite etkinliklerine verdiği desteklerle de adından söz ettiriyor. Lösev, Altınokta Körler Derneği gibi yardım kuruluşlarıyla da sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştiren şirket; topluma da artı değerler katıyor.

Uçuşlarını direkt ve  Ankara Esenboğa ya da Sabiha Gökçen Havaalanı aktarmalı olarak gerçekleştiren şirket; ağırlıklı olarak yurt içi uçuşlar gerçekleştirmektedir. Yurt dışı uçuşlarında başta Kıbrıs olmak üzere pek çok Avrupa kentine aktarmalı olarak ulaşım imkanını da yolcularına sunmaktadır. Thy’nin alt markası konumunda olduğu için uçuşlarında türk hava yolları uçuş kodu olan TK kodunu kullanmaktadır.

Özellikle halkının şehirler arası seyahatlerinde otobüs ya da tren ulaşımı yerine uçak seyahatlerini tercih etmesiyle büyük bir zaman tasarrufu yaratmayı hedef edinen firma; bu nedenle ucuz uçak bileti fiyatlarıyla uçuşlarını gerçekleştiriyor.  Siz de kalkış ve varış noktalarınızı belirledikten sonra www.neredennereye.com internet sitemiz üzerinden en uygun bilet fiyatlarına sahip olabilirsiniz.

AnadoluJet uçak bileti fiyatları ve seferleri burada. Online AnadoluJet bilet fiyatları sorgulama işlemi ile güvenle bilet bul, satın al!
Popüler Seferler Fiyat
İstanbul - Ankara 69 TL
İstanbul - Konya 69 TL
Ankara - İstanbul 69 TL
Bursa - Ankara 69 TL
Ankara - Adana 69 TL
- HEMEN SATIN AL ! -

AnadoluJet İletişim

Adres:
Esenboğa Havalimanı. İdari Kat. Anadolu Jet Ofisleri, Ankara
Telefon:
+90 312 444 2 538
Web Sitesi:
www.anadolujet.com
Çağrı Merkezi:
444 2 538