Aeroflot Uçak Bileti

Aeroflot Uçak Bileti

Aeroflot Hakkında

Etkinliğini devam ettiren Dünyanın en eski havayolu şirketlerinden biri Aeroflot. Rusya’nın en büyüğü olmasının yanı sıra; yıllık yolcu taşıma rakamlarında da uçak firmaları arasında hatırı sayılır bir yerde. 1923 yılında kurulan şirket 92 yıllık havacılık bilgisi ve deneyimiyle yolcularına en uygun bilet fiyatlarıyla hizmet vermeye devam ediyor.

Filosunda bulundurduğu Boeing ve Airbus markalı uçaklarda yolcularını ağırlayan şirket; 150 uçaklık filosuyla 129 değişik noktaya seyahati mümkün kılıyor. Aeroflot Bonus adını verdiği programla şirket; yolcularının seyahatlerden ekstra kazançlar sağlamalarına da olanak tanıyor. Aeroflot bu sayede yolcularına ucuz bilete ulaşma imkanı sağlıyor.Programla kendiniz,aileniz ve ya arkadaşlarınız için mil kazanabileceğiniz gibi kazandığınız milleri kabin sınıfını artırmak için kullanabilirsiniz. Aeroflot ile her uçuşunuzda en az 500 mil kazanabilirsiniz. Business Class seyahatlerinizde kazanabileceğiniz mil daha da artar. Aeroflot Bonus programı kapsamında size özel indirim ve ödüller kazanmanız da mümkün. Programda Elite üyeliğe yükselmeniz halinde ekstra bagaj taşıma hakkının yanı sıra, bilet alımınızda kullanabileceğiniz yüzde 50 daha fazla mil kazanabilirsiniz.

Şirketin CEO koltuğunda Rusya’nın önemli isimlerinden Vitaly Gennadevich Saveliev oturuyor. Sovyetler Birliği döneminde Enerji Bakanlığı’nda da görev alan Saveliev; Rossiya Bank ve Gazprom başta olmak üzere pek çok şirketin yönetim kadrolarında yer almıştır. 2009 yılından beri Aeroflot’taki görevine devam eden Saveliev döneminde; en uygun biletleri ile yolculuklar gerçekleştirmeyi hedef edinen şirketin geliri 10 milyar dolara yaklaşmıştır. Dünya’nın sayılı havayolu şirketlerinden biri olan Aeroflot; 30 binden fazla çalışanıyla yolcularına hizmet veriyor.

Aeroflot kabin içinde de yolcularının rahatlığını ön planda tutuyor. En ucuz biletlerle yolculuk etme şansını müşterilerine sunmasının yanı sıra şirket. Comfort Class ( konfor sınıfı )’da yolcularına; kişisel aydınlatma, yolculuk esnasında ihtiyaç duyulabilecek gereçlerin yer aldığı bir seyahat kiti, koltukların alt kısmında hareketli bir ayaklık sunarak yolculuğu daha kolay bir hale getiriyor. Koltuk arkalarında bulunan ekranlardan Aeroflot eğlence sistemine dahil olarak keyifli vakit geçirmenizi sağlıyor. Aeroflot uçaklarında koltuklar maksimum konfor için daha geniş aralıklara sahip olarak dizayn edilmiş ve kabin içinde yolculuk sırasında rahat hareket edebilmeniz sağlanmıştır.

Aeroflot uçak biletlerine en kolay ve hızlı şekilde ulaşmak için www.neredennereye.com internet sitesini ziyaret ederek bilet sorgulamanızı yapabilir ve güvenli bir şekilde bilet alımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bilet sorgulama işleminizi ücretsiz olarak indirebileceğiniz mobil uygulamamız üzerinden gerçekleştirmeniz de mümkün.
Uçak biletlerini sitemiz üzerinden alan ve en ucuz bilete sahip olarak Aeroflot ile seyahat etmiş olan yolcuların firma hakkındaki değerlendirmelerine ve yolculuk deneyimleriyle ilgili yorumlarına ulaşabilirsiniz. Dilerseniz siz de yolculuğunuzla ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Aeroflot İletişim

Adres:
Elmadağ Cumhuriyet Cad. No: 26 B, İstanbul (Avrupa) -
Telefon:
+90 212 465 48 36
Web Sitesi:
www.aeroflot.com
Çağrı Merkezi: