Otobüs Seferleri

 

Yüzlerce otobüs firması ve otobüs seferleri bir tık uzağınızda…

 

Nereye gitmek isterseniz, oraya gidin. “Seyahatin önündeki engelin tek engel, kapının eşiğidir,” demiş bir Bosna atasözü. Günümüz dünyasında seyahat etmek çok daha kolay; gitmeyi istediğimiz yerin en güzel yemeklerini, tarihi mekânlarını, geleneklerini ve göreneklerini dakikalar içerisinde öğrenebiliyoruz. İstediğiniz varış noktasına olan otobüs seferlerini dakikalar içerisinde öğrenmek ise NeredenNereye.com ile yalnızca bir tık uzağınızda…

 

Adana otobüs bileti alarak bu hafta sonu Adana’da olmak istiyorsunuz. Adana yolculuğuna hazır olun, şehrin kendine özel kebabı, içli köftesi gibi lezzetleri ile ağzınızın tadını yerine getirirken, Adana Merkez Camii, Merkez Park, Taş Köprü, Seyhan Barajı Kozam Kalesi gibi mekânlarını gezmeyi unutmayın…

 

Adıyaman, egzotik yapısı ile sizi büyülüyor mu? Adıyaman yolculuğu için bütün otobüs seferlerini hemen öğrenmeniz mümkün. Adıyaman’da Nemrut dağına çıkıp, güneşin batışı ile mistik hikâyeler dinlemek için zaman kaybetmeyin. Adıyaman üzerinden geçerken, “Adıyaman Yeni Kale, Turuş Kaya Mezarları, Toktamış camii, Yel baba türbesi,” gibi mekanlarını da ziyaret etmeyi de unutmayın.. Adıyaman’ın büyülü dünyası sizleri bekliyor.

 

Henüz Afyon en ucuz otobüs biletleri alarak bu güzide şehri ziyaret etmediniz mi? Afyon’un sahip olduğu termal kaplıcalar sağlınız açısından faydalı olabilir. Gazlıgöl kaplıcaları sizi bekliyor. Afyon ziyaretiniz sırasında Bolvadin müzesi, Ot Pazarı Camii, Eğerli Kaya kilisesi, Sandıklı Kalesi ve Sarıçayır Kaya Mezarlarını ziyaret etmeyi unutmayın.

 

Daha önce hiç Ağrı’da bulundunuz mu? Bu mistik şehir sizi büyüleyebilir. Ağrı ziyaretiniz sırasında dünyanın en büyük ikinci çukuru olan Ağrı Meteor çukurunu ziyaret etmeyi unutmayın. Ayrıca, il sınırları içerisinde Beyazıt Eski Camii, Avnik Kalesi, Doğu Beyazıt Kalesi, Ahmet Hani Türbesi gibi mekânları da gözden kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Ağrı'ya olan bütün otobüs seferlerini sitemiz üzerinden rahatlıkla görebilirsiniz.

 

Akçay bileti alarak bu ilçeye gittiğinizde Akçay, sizi kendisine hayran bırakacak. Uzun zamandır huzurlu, sakin topraklarda geçirilen bir tatil hayal ediyorsanız Akçay tam size göre. Bu ilçenin akarsularla süslenmiş coğrafyasını keşfetmek, boylu boyunca uzanan kumsallarında yürümek en güzel deneyimlerinizden biri olacak. Ziyaretiniz sırasında Akçay’ın şifalı termal kaynaklarını da ziyaret etmeyi unutmayın.

 

Belki de Akhisar’ı şu ana kadar hiç duymadınız. Keşfetmenin tam zamanı olabilir. Akhisar, tarihi ve kültürel mirasları ile ziyaretçileri için unutulmaz bir tatil vaat ediyor. Akhisar, ziyaretiniz sırasında, “Ulu Camii, Thyateria Antik Kenti, Köfünlü Camii, Paşa Cami” gibi güzelliklerini görmeyi aklınızdan çıkarmayın.

 

Aksaray’ı rotanızdan çıkarmayın. Tarihinde ev sahipliği yaptığı medeniyetlerden sakladığı tüm mirası size sunan bu şehir, görülmeyi hak ediyor. Ziyaretçilerine kapılarını açan Aksaray ziyaretiniz sırasında, “Aksaray Müzesi, Karagedik kilisesi, Nora Antik Kenti, Sümbüllü Kilisesi” gibi tarihin gizemlerini günümüze taşıyan yapılarını ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

 

Turizmin kalbinin attığı bir noktada harika bir tatile ne dersiniz? Her yıl binlerce kişiyi ağırlayan Alanya kapılarını sizler içinde açık tutuyor. Alanya ziyaretiniz sırasında, “Cebeli Reis Dağı, Sydra Antik Kenti, Âşıklar mağrası, İotepe, Selinus Antik kenti” gibi sizi büyüleyecek mekânları görmeden tatilinizi sonlandırmayın. Alanya’ya en hızlı şekilde ulaşabilmek için ilçeye düzenlenen tüm otobüs seferlerini sitemizden kolayca bulabilirsiniz.

 

Balıkesir’in bir ilçesi olan Altınoluk’u daha önce hiç duydunuz mu? Bu küçük ilçe sizinle birçok şey paylaşabilir. Doğal güzellikleri size kendisine hayran bırakmak konusunda bir hayli iddialı… Balıkesir yolculuğunuzun bir kısmını kesinlikle bu ilçeye ayırmalısınız. Altınoluk ziyaretiniz sırasında, “Antandros Antik Kenti, Sarıkız Tepesi, Tahtakuşlar Etnografya Müzesi, Şahinderesi Kanyonu” gibi noktalarınız mutlaka görmenizi tavsiye ederiz.

 

Amasya, zamanın kendisine sayısız miras bıraktığı bir şehir… Kendine has güzelliklerini ve mistik hikâyelerini aklınızdan çıkaramayacaksınız. Amasya’ya gerçekleştireceğiniz bir ziyaret sırasında, “Sultan 2. Beyazıt Külliyesi, Saraçhane Camii, Yörgüç Paşa Camii, Hazeranlar Konağı, Amasya Kumacık Hamamı, Kapıağa Medresesi” gibi tarihi ve kültürel mekânları gezmeyi unutmayınız. Amasya’ya gerçekleşen tüm otobüs seferlerine, basit bir bilet sorgulama işlemi ile sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

Mersin Anamur, saklı kalmış doğal güzelliklerin adresi… Bu ilçe tatilinizi büyülü bir yolculuğa çevirecek. Anamur ziyaretiniz sırasında, Akdeniz’in en temiz plajlarından birinde denizin tadını çıkarıp sonrasında tüm ihtişamı ile sizleri bekleyen, Mamure Kalesi’ne gitmeye ne dersiniz? Üstelik yorgunluk atmak için yapacağınız sakin bir gezi sırasında Anamur müzesi, Çukurpınar Düdeni, Köşekbükü Mağarası, Anemirium Antik Kenti gibi birçok değerli mekânı görebilirsiniz.

 

Ülkenin başkentine ne zaman geliyorsunuz? Ankara otobüs bileti satın alarak Ankara’da nereyi gezebilirim ki demeyin. Binlerce yıllık medeniyetlere ev sahipliği yapmış bu şehirde Haymana kaplıcalarına gidebilir, stresinizi ve sıkıntınızı üzerinizden attıktan sonra, Mithat Paşa Anıtına bir yolculuk düzenleyebilirsiniz. Durun! Daha bitmedi. Ankara Resim ve Heykel müzesi, Ankara Etnografya müzesi, Tunalı Hilmi Caddesi, Göksü Parkı gibi birçok mekân Ankara’da sizleri bekliyor.

 

Tatilin başkentine gitmeye ne dersiniz? Bu şehri gezerek bitirmek için oldukça fazla zamana ihtiyacınız olacak. Gene de size şehirde geçireceğiniz tatiliniz sırasında mutlaka görmeniz gereken yerler için bir tavsiyede bulunabiliriz. Hidayetin Koyu, Koru Sahili, Karaloz Koyu, Gelidonya Feneri Antalya ziyaretiniz sırasında gözden kaçırmamanız gereken mekânlar listesinde başı çekiyor. Şehrin bütün güzelliklerini keşfetmek için gerçekleştireceğiniz bir seyahat için Antalya’ya olan otobüs seferlerini dakikalar içerisinde sitemizden öğrenebilirsiniz.

 

Doğunun incilerinden birine bir yolculuk nasıl olur? Ardahan, doğunun gizli hazinelerinden biri… Şehre ayak bastığınız çevrenizi kuşatan ve sizi kış soğuğunda sarıldığınız battaniye gibi saran yemyeşil vadiler tarafından büyüleneceksiniz. Yeşilin ve mavinin daha önce görmediğiniz tonlarını Ardahan’da keşfedeceksiniz. Ardahan ziyaretiniz sırasında gece karanlığında bir fener gibi gökyüzünü aydınlatan yıldızları izlemeyi unutmayın.

 

Yeşilin tüm tonlarını tek bir yerde görmek mi istiyorsunuz? Artvin tam size göre… Karadeniz’in İncisi olan bu şehre yapacağınız seyahat sırasında, “Artvin Kent Ormanı, Orta Hopa Camii, Karagöl Sahara Milli Parkı, Ferhatlı Kalesi, Tibeti Kilisesi, Hatila vadisi” gibi şehri hafızalarınıza kazıyacak mekânları görmeyi ihmal etmeyin. Artvin, sıcak insanları, el değmemiş yeşili ile sizleri bekliyor, siz neyi bekliyorsunuz? Artvin’e yapacağınız ziyaret için Artvin otobüs seferleri sitemiz üzerinden kolayca öğrenilebilir.

 

Küçük bir Ege tatili harika olmaz mıydı? Aydın, tüm güzellikleri ve görülmeye değer mekânları ile sizleri bekliyor. Aydın ziyaretiniz sırasında, “Kurşunlu Manastırı, Dilek Yarımadası, Arpaz Kalesi, Çine Vadisi, Andız Kulesi, Güvercin Adası, Ahmet Gazi Camii, İlyas Bey Külliyesi” Aydın’ın ziyaret edilmesi gereken mekânları arasında başı çekiyor. Aydın’a gerçekleştireceğiniz gezi için otobüs seferlerini sitemizden görebilir, otobüs biletinizi kolayca alabilirsiniz.

 

Balıkesir’in ilçeleri sizleri büyülemeye devam ediyor. Ayvalık, doğanın kendisine verdiği nimetleri sizlerle paylaşmaktan çekinmeyecek. Bu ilçeye gerçekleştireceğiniz ziyaret sırasında, “Cunda Adası, Patricia koyu, Aya Ataniusu kilisesi, Sevim ve Necdet kitaplı” sizi bekleyen nadide mekanlar arasında. Egenin incilerinden Ayvalık’a gerçekleştireceğiniz yolculuklar için tüm otobüs seferlerini sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz.

Karadeniz’in en gözde şehirlerinden bir ilçeye Bafra’ya gitmeyi unutmayın. Bafra sıcak halkı, gözleri büyüleyen doğası, iç huzuru sonuna kadar hissedeceğiniz Akalan Şelaleleri ile sizi bekliyor. Karadeniz’in tüm şehirleri gibi yeşilin tonları ile sizi bekleyen bu ilçeye vardığınızda Karadeniz halkının misafirperverliğini sonuna kadar hissedeceksiniz. Bafra ziyaretiniz sırasında, mutlaka uğramanız gereken noktalar arasında İkiztepe Höyüğü’nü de unutmayın.

 

Nereden başlasak? Balıkesir’in güzellikleri anlatmak ile biter mi? Bitmez. Bu şehri görmeden olmaz. Balıkesir, Ege Bölgesi’nin en gözde şehirlerinden biri… Bu şehri ziyaretiniz sırasında mutlaka görmeniz gereken yerler arasında, “Edremit körfezi, Ayvalık Adaları, Şifalı Su Plajı, Bandırma Kuş Cenneti, Ayvalık Ayazma Kilisesi, Cunda Adası Patariça köyleri, Cennet Ada koyu, Paşalimanı adası”  gibi pek çok noktayı sayabiliriz. Balıkesir’de harika bir tatil için neyi bekliyorsunuz?

Bandırma sizlere kucak açıyor. Bu ilçeyi yakından tanımak ister miydiniz? Seyahat severlerin kaçırmaması gereken bir adres… Bir yanda doğal güzellikleri ile büyüleyen Bandırma Kuş cenneti, diğer tarafta Bandırma’nın ev sahipliği yaptığı tarihi sergileyen Bandırma Arkeoloji Müzesi ve Daskylion… Huzurlu bir yer için fazla adres defteri karıştırmanıza gerek yok, sizler için Bandırma var. Bandırma’ya otobüs seferlerini sitemizden görebilir, otobüs biletinizi kolayca alabilirsiniz.

 

Doğa ile iç içe olmak, yeşilin ve mavinin birleşiminden doğan harikaları izlemek, sakin ve huzurlu bir tatil geçirmek istiyorsanız Bartın tüm güzellikleri ile sizleri bekliyor. Bartın ziyaretiniz sırasında, Amasra Kaymakamlık Evi, Bartın Çayı, Bartın Fatih Camii, Amasra plajı, Direkli Kaya, Güzelcehisar Kalesi, görmeniz gereken yerlerin başında geliyor. Bartın’a bir seyahat düzenlemek için gecikmeyin.

 

Batman, doğunun bu gözde şehrini ne kadar biliyorsunuz? Zengin tarihi geçmişi olan bu şehri tanımaya hazır mısınız? Batman’a yolunuz düştüğünde On Kemerli Köprü, Rabat Kalesi, Yol Geçen Hanı, Bozikan Kalesi, El Rızık Camii, Hasankeyf, İbrahim Bey Camii, Malabadi Köprüsü, Beksi Kalesi, Memikan Köprüsü’nü ziyaret etmeyi unutmayın. Batman geçmişini sizlerle paylaşamaya hazır.

 

Bayburt’un gizli kalmış yeraltı dünyasına açılmaya hazır mısınız? Bayburt otobüs bileti almaya ne dersiniz? Egzotik mekânlara yapılan gezileri sever misiniz? O zaman Bayburt Çımağıl Mağarası tam size göre. Uzunluğu 110 metre olan bu mağara farklı hikâyeler duymak isteyenler için biçilmiş kaftan. Ayrıca, ilginç mağara gezinizi sonlandırdıktan sonra Bayburt Baskı Müzesi, Helva Köyü Buz Mağarası, Dede korkut kümbeti, Kop şehitliği de görebilirsiniz.

Bilecik, Osmangazi türbesinde çok da uzak olmayan yakın tarihimize bakmaya ne dersiniz. Medeniyetlere ev sahipliği yapmış bu ilde tarihi baştan okuyacaksınız. Bilecik ziyaretinizi, “İnönü şehitliği, Uzunçam yaylası, Kaymakam çeşmesi, Kınık Şelalesi, Çelebi Sultan Mehmet Camii, Söğüt Müzesi” gibi noktaları görmeden Bilecik seyahatinizi bitirmeyin. Bilecik’e gerçekleştireceğiniz gezi için otobüs seferlerini sitemizden görebilir, Bilecik otobüs biletinizi kolayca alabilirsiniz.

 

Doğu’nun sizin için sakladığı güzellikleri görmeye hazır mısınız? Bingöl sizlere doğunun güzelliklerini göstermek için hazır bekliyor. Şehri ziyaretiniz sırasında, Bingöl Yüzen Ada, Bingöl Yolçatı Kayak Merkezi, Turna Gölü, Hazerşah Köyü görmeniz gereken adresler arasında.

 

Bitlis, doğunun bir başka cenneti… Bitlis'in yöresel lezzetlerini tattıktan sonra, Şeyh Hasan Camii, Kureyşi Camii, Çifte Kümbet, Süphan Dağı, Hizan Camii, Emir Bayındır Kümbeti, Emir Ali Kümbeti, Nemrut Krater gölü gibi adresleri rotanıza eklemeyi unutmayın.

 

Tatil Cenneti Bodrum’da bulundunuz mu? Harika bir tatilin adresi bu ilçeden geçiyor. Barlar sokağının hareketli geceleri, İasos Antik Kenti, Bodrum Yarımadası, Bodrum Kalesi, Fener plajı gibi adresleri görmeden Bodrum tatilinizi sonlandırmayın. Bodrum'a gerçekleşen tüm otobüs seferlerini sitemiz üzerinden görebilirsiniz. Abant, Kartalkaya, Yedigöller… Aklınızda canlanan şehri tahmin edebiliyoruz.

 

Bolu, doğanın insana armağan ettiklerini hiç çekinmeden sergileyen muhteşem bir şehir… Bolu’ya gerçekleştireceğiniz ziyaretiniz sırasında Gölcük Milli Parkı, Gazi Süleyman Paşa Camii, Ilıca Musa Paşa Camii, Akşemseddin Türbesi, Bolu Müzesi gibi gezi noktalarını görmeden tatilinizi sonlandırmayın.

 

Huzur mu arıyorsunuz? Bulancak da bulacaksınız. Sakin ve stresten uzak doğa ile baş başa harika bir tatil geçirmek istiyorsunuz, Bulancak sizleri bekliyor. Yeşilin ortasında, şehrin gürültüsünden uzak tatiliniz sırasında, Bulancak’ın en gözde yerlerinden biri olan Paşa Konağı yaylasını ziyaret etmeyi unutmayın. Göller Bölgesine bir yolculuğa hazır mısınız? Büyüleyici şehir Burdur’un etkisinden kolay kolay çıkamayacaksınız.

 

Burdur ziyaretiniz sırasında, Bakibey Konağı, Mısırlılar Evi, Kremna Antik kenti, Salda Gölü, Burdur Gölü, Burdur Saat Kulesi, İnsuyu Mağarası, İncirhan kervansarayı gibi doğal ve tarihi güzellikleri ziyaret etmeyi unutmayın. Burdur’a gerçekleştireceğiniz gezi için otobüs seferlerini sitemizden görebilir, Burdur otobüs biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Misafirperverliğin anlamını yeniden öğreneceğiniz Burhaniye’de bir tatil nasıl olurdu? Fesleğen kokan havası, zeytin ağaçları ile süslenmiş toprakları, doyasıya eğlenebileceğiniz plajları ile gözlerden uzak harika bir tatil geçirmek isteyenlerin adresi Burhaniye olmalı.

 

Hemen şimdi, bir Bursa otobüs bileti alabilirsiniz. Bursa, Türkiye’nin en gözde şehirlerinden biri… Tarihin hala yaşandığı şehirde bir gezinti nasıl olurdu? Bursa ziyaretiniz sırasında, Koza Han, Cumalıkızık, Saltanat Kapısı, Yeşil Türbe, Tophane, Uludağ, Suuçtu Şelalesi, Ulubat Gölü, Irgandı Köprüsü, Tirilye mutlaka görmeniz gereken yerler arasında bulunmalı. Keyifli yolculuklar dileriz.

 

Adana’ya hayat bir noktaya tatil düzenlemeye ne dersiniz? Adana’nın yöresel lezzetlerini elbette ki duydunuz, bir de Ceyhan’da yemeyi deneyin. Nehrin kenarına kurulmuş bu nokta size bambaşka bir Adana perspektifi sunacak. Bir milletin kalbinin attığı noktaya içten bir yolculuk için hazır mısınız?

 

Çanakkale tarihi, destanları ve doğal güzellikleri ile sizleri bekliyor. Çanakkale ziyaretiniz sırasında, Ayazma Mesire Yeri, Kilye Kalesi, Kömür Limanı, Bozcaada şarap fabrikaları, Çanakkale şehitler abidesi, Gökçeada Aydıncık plajı gibi önemli noktaları ziyaret etmeyi unutmayın.

 

Çankırı, ziyaretiniz uzayabilir? Çankırı’nın en gözde mekanları olan Tuz Mağarası, Sakaeli Kaya Mezarları, Çankırı Kalesi, Kıkrpınar Yaylası, Yeditepe kayak merkezi, Ilgaz Dağı Milli Parkı, Çankırı Evleri, Çankırı müzesi, Ilgaz Kayak Merkezi gitmeyi düşündüğünüz yerler listesinde mutlaka yer almalı. Çankırı’ya gerçekleştireceğiniz gezi için otobüs seferlerini sitemizden görebilir, otobüs biletinizi kolayca alabilirsiniz.

 

Karadeniz’in gözde şehirlerinden biri olan Samsun’un bu harika ilçesine mutlaka bir gezi düzenlemelisiniz. Samsun Çarşamba ziyaretçilerine doğanın yeşilin tadını sonuna çıkarmayı vaat ediyor. Çarşamba, Samsun’a değer katan en önemli ilçelerden biri… Bu ilçeyi ziyaret etmek için düzenlenen bütün otobüs seferlerini sitemiz üzerinden görebilirsiniz.

 

Küçük bünyesinde destansı bir savaşın tarihini barındıran bir ilçe Çerkezköy. Osmanlı- Rusya savaşından sonra kurulan bu özel alan sevinç dolu insanları içinizden oradan ayrılmama isteği uyandıracak.

 

Huzur dolu bir tatil geçirmek isteyenler için kaçmayacak fırsat. Tarihe ışık tutan Çorlu kalesini ziyaret ettiniz mi? Rotalarınız arasına Çorlu’yu da eklemeniz gerektiğini gösteren en nedenlerden biri Çorlu Kalesi. Bizans döneminde yapılan bu mimari harika dönemin en gözde yapılarından biridir. Tabi Çorlu’nun güzellikleri Çorlu Kalesi ile de bitmiyor. Kısa bir ziyaret ile keşfetmeye ne dersiniz? Çorlu’ya gerçekleştireceğiniz gezi için otobüs seferlerini sitemizden görebilir, otobüs biletinizi kolayca alabilirsiniz.

 

Hititlerin başkentine bir yolculuk da siz yapmaya ne dersiniz? Tarihin en köklü medeniyetlerinden biri olan Hititlere ev sahipliği yapmış olan Çorum sizleri bekliyor. Çorum ziyaretiniz sırasında Hattuşaş Antik kenti, Çorum Ulu Camii, Çorum Saat kulesi, Velipaşa Hanı, Çorum kalesi ve Kendiber kalesi gibi mekânları ziyaret etmeyi unutmayın.

 

Muğla’nın harika ilçesi Dalaman’a olan seyahatiniz hafızalarınızdan silinmeyecek. Dalaman ziyaretiniz sırasında, Sarsıla koyu, Dalaman Çayı, Gökgemile Koyu, Sarıgerme Plajı gibi doğası ve tarihi ile sizleri büyüleyecek yerleri görmeyi unutmayın.

 

Denizli denince aklınıza yalnızca Denizli Horozu mu geliyor? Denizli’ye gerçekleştireceğiniz bir ziyaret için fazlası ile geç kalmışsınız. Ağlayan Kaya Şelalesi, Hierapolis Arkeoloji Müzesi, Tripolis Antik kenti, Lodikya Antik kenti, Pamukkale travertenleri ve çok daha fazlası Denizli’ye bir an önce gitmeniz için yeter de artar. Denizli’ye gerçekleştireceğiniz gezi için otobüs seferlerini sitemizden görebilir otobüs biletinizi hızlıca alabilirsiniz.

 

Didim, Antik kentleri ve doğal güzellikleri ile yerli ve yabancı birçok insanın gözdesi kapılarına misafirlerine açamaya devam ediyor. Didim ziyaretiniz sırasında, Faustina Hamamı, Altınkum Plajı, Saplı Ada, Milet Müzesi, Milet tiyatrosu gibi noktaları rotanıza eklemeyi unutmayın.

 

Dünyanın en gözde noktalarından birine siz de ayak basın. Tarihi canlı olarak yaşayabileceğiniz şehirlerden birine daha bir gezi harika olmaz mıydı? Edirne sizler için tüm mirasını sergilemeye hazır. Edirne ziyaretiniz sırasında Üç Şerefeli Camii, Selimiye Camii, Peykler Medresesi, Ahmet Paşa Camii, Ali Paşa Çarşısı, Muradiye Camii, Gala Gölü gibi adresleri gözden kaçırmayın. Bir imparatorluğun gözdesi olmuş bu şehir tüm misafirperverliği ile sizleri bekliyor. Kendinizi açık hava müzesinde hissedeceksiniz!

 

Hititler, Frigler, Lidyalılar, Persler Makedonlar, Seleukoslar, Romalılar, Bergamalılar, Bizanslılar gibi medeniyetlere ev sahipliği yapmış bir ilçeyi tanıyor musunuz? Eğirdir, geçmişinde tüm bu medeniyetlere ev sahipliği yapmış bir ilçe… Eğirdir ziyaretiniz sırasında, Ayastefanos kilisesi, Eğirdir Kalesi, İnönü mağarası, Eğirdir Gölü, Dündar Bey Medresesi gibi noktaları rotanıza eklemeyi unutmayın. Eğirdir’e gerçekleştireceğiniz gezi için Eğirdir otobüs seferleri sitemizden görebilir, otobüs biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Doğu Anadolu’nun en eski şehirlerinden biri olan Elazığ’ı ziyaret etmeye ne dersiniz? Tarihi yerleri görmeye merak duyuyorsanız, Elazığ’ı gözden kaçırmayın. Ziyaretiniz sırasında, Hazar Gölü Plajı, Harput Buzluk Mağarası, Harput Kalesi, Kömürhan Köprüsü, Hazarbaba Köprüsü, Keban Baraj Gölü ziyaret noktalarınız arasında mutlaka bulunmalı…

 

Geçmişin derinliklerine uzanan tarihi ve doğal güzellikleri ile Ereğli sizleri bekliyor. Ereğli’ye gerçekleştireceğiniz ziyaret sırasında, Halil Paşa Konağı ve Cehennem Ağzı Mağaralarını gidilecek yerler listenizden çıkarmayın. Ereğli’ye gerçekleştireceğiniz gezi için otobüs seferlerini sitemizden görebilir, otobüs biletinizi kolayca alabilirsiniz.

 

Erzincan, gezi rotanızda var mı? Doğunun bu güzel şehrine seyahatleriniz arasında mutlaka yer vermelisiniz. Erzincan ziyaretiniz sırasında mutlaka görmeniz gereken yerler arasında, Kemah Kalesi, Erzincan Melik Gazi Türbesi gibi noktalar Erzincan ziyaretçilerinin mutlaka görmesi gereken adresler arasında olmalıdır.

 

Milli mücadelinin kalbi olan şehirde bir tatile ne dersiniz? Erzurum sizinde yol haritanızda bulunuyor mu? Erzurum'a gitmeyi düşünenlerin gözden kaçırmaması gereken yerler olarak, İstanbulkapı, Öşvank Kilisesi, Erzurum Ulu Camii, Tortum Şelalesi sayılabilir. Eğer hala Erzurum'u keşfetmediyseniz, gerçekleştireceğiniz gezi için otobüs seferlerini sitemizden görebilir, otobüs biletinizi kolayca alabilirsiniz.

 

Zengin kültürü, köklü tarihsel mirası, genç nüfusu ve hareketli yaşamı ile Eskişehir seyahat severlerin yeni durağı... Eskişehir ziyaretçilerinin mutlaka görmesi gereken yerler arasında, Odunpazarı, Lületaşı müzesi, Eğitim Kültürleri müzesi, Eskişehir Ulu Camii, Kurşunlu Camii, Eskişehir Havacılık Müzesi bulunuyor.

 

Karadeniz'in sahiline boylu boyunca uzanmış hem tarihi hem de doğası ile sizi cezbedecek Fatsa'ya bir yolculuk yapmaya ne dersiniz? Ordu, Fatsa ziyaretçileri eşine ender rastlanan bir doğa manzarası ile karşılaşacaklar. Fatsa ziyaretçilerinin, Bolaman Kalesi, Gaga Gölü, Göreği Mastırı, Paşaoğlu konağını ziyaret etmelerini tavsiye ederiz.

 

Fethiye anlatmak ile bitirilebilir mi? Dünyanın böylesi güzel noktalarından birine gitmemek gerçekten büyük şansızlık olsa gerek. Doğanın tüm güzelliklerini çekinmeden sergilediği Fethiye sizleri bekliyor. Fethiye ziyaretçilerinin, tatillerini sonlandırmadan, Babadağ, Kabak Vadisi, Günlüklü Koyu, Göbün Koyu, Kıdrak koyu gibi yerlerini görmleririni tavsiye ederiz.

 

Fethiye’ye gerçekleştireceğiniz gezi için otobüs seferlerini sitemizden görebilir, otobüs biletinizi kolayca alabilirsiniz. Zincirli Ören Yeri, Zeugma Mozai Müzesi, Ahmet Çelebi Camii, Gümrük Hanı, Ağa Camii ve çok daha fazlası... Tüm bu yerlerin nerede olduğunu biliyor musunuz?

 

Gaziantep bütün bu harika noktaları size tanıtmak için bekliyor. Ülkenin güneydoğusunda nefis bir tatil için zaman kaybetmeyin. Türkiye'nin büyüme potansiyeli en fazla olan noktalarından birine bir ziyaret yapmaya ne dersiniz?

 

Gebze sizlere kucak açmış durumda. Eskihisar Kalesi, Ballık Kayalar Tabiat Parkı, Osman Hamdi Bey Evi Müzesi sizler gelmesi için gün sayıyor. Gebze'ye ulaşım sağlamak için fazla düşünmenize gerek yok. Sitemiz üzerinden Gebze otobüs biletlerine ulaşabilirsiniz. Bir destanın yazıldığı, zamanın yavaş aktığı, gecenin gündüze geç yakalandığı harika bir yerde olmak ister misiniz?

 

Gelibolu seyahatinin tam vakti. Ziyaretçilerin mutlaka görmesi gereken yerler arasında Saroz Körfezi, Çimpe Kalesi, Gelibolu Mevlevihanesi, Kömür Limanı yer alıyor.

 

Tarihle doğanın iç içe geçtiği noktaları seviyor musunuz? O zaman Giresun tam size göre... Giresun ziyaretçilerinin mutlaka görmesi gereken noktalar arasında, Kuvayı Milliye ve Osman Ağa Müzesi, Giresun Kalesi, Bedrama Kalesi, Tirebolu Kalesi, Gölyanı Yaylası, Paşa Konağı yaylası yer alıyor.

 

Ege'nin doğası bir başkadır. Bilen bilir diyelim ve sizi tarihin doğa ile buluşmasını en şekilde anlatabilecek yerlerden biri olan Gökçeada'ya davet edelim. Gökçeada'ya seyahat edenlerin, Gökçeada Yuvalı Koyu, Gökçeada Gizli Liman, Gökçeada uğurlu köyü, Gökçeada Yıldız Koy, Gökçeada peynir kayalıkları, Gökçeada Laz koyu görmelerini tavsiye ederiz.

 

Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesini duymuş muydunuz? Aradığınız tatili orada bulabilirsiniz. Huzur içinde geçireceğiniz dakikaları her zaman özleyeceksiniz. Göksun ziyaretçilerine mistik ve egzotik bir tatil havası vaat ediyor.

 

Yayla cenneti dediğimizde bilmelisiniz ki orası Gümüşhane'dir. 450'den fazla yaylası ile yayla turizmi sevenlerin en gözde mekanlarından biri olan şehir sizler için kapılarını açıyor. Gümüşhane ziyaretçilerinin, Kürtün Barajı, Kazıkbeli Yaylası, Santa, Kromni vadisi, Karaca Mağarasını görmelerini tavsiye ederiz.

 

Hakkari, doğunun incilerinden biri olan bu ile ziyaretiniz uzayabilir. Bilinmeyen vadilerinde ve içinizi ürpertecek yamaçlarında çok zaman harcayacaksınız. Uçsuz bucaksız çayırları ile yeşili zihinlerinize kazıyacak bu doğu iline bir gün mutlaka uğramalısınız. Hakkari’ye gerçekleştireceğiniz gezi için otobüs seferlerini sitemizden görebilir, otobüs biletinizi kolayca alabilirsiniz.

 

Binlerce yıllık köklü tarihi, mistik yapıları ve mimarisi ile sizleri büyüleyecek bir şehre seyahat etmeye hazır mısınız. Hatay kapılarını sizlere açıyor. Hatay ziyaretçilerinin, Cin Kulesi, Kapılı Değirmenli Şelale, Meryem Ana Havuzu, Aziz Simeon Manastırı, Vespasianus ve titüs tüneli, Darbısak Kalesi, Antakya mozaik müzesi, Habibi neccar camii gibi yerleri görmelerini tavsiye ederiz.

 

Karadenizin incilerinden Hopa'yı ziyaret edenlerin, muhteşem doğa ile kaynaştıktan sonra görmesi gereken yerler arasında, Çamburnu Tabiat Koruma Alanı, Orta Hopa Camii, Hopa Limanı, yer alıyor. Kimsenin bilmediği saklı kalmış cennetleri keşfetmeyi seviyor musunuz? Iğdır gizemli ve egzotik bir tatil arayanlar için biçilmiş kaftan. Iğdır ziyaretçilerinin gelmişken koç başlı mezar taşlarını görmelerini mutlaka tavsiye ederiz.

 

Güllerin diyarı Isparta'ya bir yolculuk yapacak olanların, Mutlaka görmesi gereken yerler arasında, Tota yaylaları ve İçmeleri, Davraz Kayak Merkezi, Karacaören Baraj Gölü, Isparta Müzesi, Kovaada Gölü, Aya Baniya, Atabey Ertokuş Medresesi yer alır. Isparta tüm kalbi ve kırmızı gülleri ile sizleri bekliyor.

 

İnegöl isminin İnek göl kelimelerinden geldiğini biliyor muydunuz? Bu şehir hakkında bilmediğiniz daha çok şey var. İnegöl ziyaretçilerine kucak açıyor. Oylat Pazar, Hilmiye Köyü, Oylat Mağarası, Oylat Kaplıcaları, Oylat Şelalesi, İnegöl Ormanları, bu şehrin ziyaretçilerinin mutlaka görmesi gereken yerler arasında. İskenderun, tarihe yakından şahitlik eden köklü beyliklerden biri, sizi doğa ve tarihi buluştuğu noktaya bir ziyarete davet ediyor. İskenderun körfezi, Kinet Höyük, Cin Kulesi, Payas Kalesi, İskenderun ziyaretçilerinin mutlaka görmesi gereken noktalardan.

 

İstanbul Kelimelerle anlatılabilir mi? Yazmak bitirilebilir mi? Ülkenin ve dünyanın  en gözde şehirlerinden biri olan bu devasa şehri hala görmediyseniz çok şey kaçırıyorsunuz demektir. İstanbul'a gerçekleştireceğiniz gezi için otobüs seferlerini sitemizden görebilir, İstanbul otobüs biletinizi kolayca alabilirsiniz. İstanbul hem doğası ile hem tarihi ve kültürel mekanları ile sizleri kendisine hayran bırakacak...

 

Antik Çağ'ın en ünlü kentlerinden birisi... Eski Yunan'ı büyüleyen bir yıldız. İzmir, doğanın ve gelişmişliğim uyum içinde kaynaştığı bir yer. İzmir ziyaretçilerinin, Karaburun İskelesi, Güvendik, Cumhuriyet meydanı, İzmir Tarihi Asansör gibi noktaları görmelerini tavsiye ederiz.

 

İzmit, ülkenin gözden kaçırılmaması gereken noktalarından biri. Son zamanlarda gösterdiği büyüme potansiyeli ve doğal güzellikleri görülmeyi gerçekten hak ediyor. Maşukiye Aygır Kalesi, Seyrek Kalesi, Başkayalar Tabiat Parkı, Vidinli Sırrı Paşa Konağı, Darıca hayvanat bahçesi ve darıca kalesi mutlaka görmeniz gereken noktalar arasında..

 

Direkli Mağara, Kapalı Çarşı, Tekir Yaylası, Eshab- Kehf Kulliyesi, Tekir Yeşilgöz Mesire ve çok daha fazlası Kahramanmaraş ziyaretçilerinin akıllarına kazınacak mekanlardan bir kaç tanesi...Karamanmaraş tüm sıcak kanlı insanları ile sizleri bekliyor.

 

Derin kanyonları ile, koruma altına alınan tarihi ve güzel noktaları ile keşfetmeyi sevenlerin vazgeçilmezidir Karabük. Karabük ziyaretçilerinin, Safranbolu Hıdırlık Tepesi, Sipahioğlu Konağı, Çitdere tabiat koruma alanı, Yazıköy, köprülü Mehmet Paşa Camii gibi noktaları görmelerini tavsiye ederiz.

 

Tarihi yeniden yaşayabileceğiniz bir şehir mi arıyorsunuz? Karaman tam sizlere göre, Bu şehir sahip olduğu tarihi ve kültürel yapıları ile sizleri büyüleyecek. Karaman ziyaretiniz sırasında, Binbir Kilise, Tartan Evi, Meraspolis Mağarası, Ermenek vadisi, Ermenek Çayı, Mennan kalesi Karaman ziyaretiniz sırasında mutlaka görmeniz gereken noktalar arasında.

 

Kars, doğu sizlere bu şehir aracılığı ile gizemli, mistik hikayelerini sunmaya devam ediyor. Sarıkamış Kayak Merkezi, İnkaya Micingirt Kalesi, Kars Müzesi, Topçuoğlu Hamamı, Kurbanağa Mağarası Kars'ta sizleri bekleyen gözde mekanlar arasında.

 

Dünyaca ünlü milli parkalara ev sahipliği yapan, temiz havası, doğası ve tarihi ile sizleri kendine hayran bırakacak olan şehir Kastamonu. Kastamonu Memleket Kütüphanesi, Karadı Köyü, Ersizdere Kanyonu, Kasaba Köyü mutlaka görmeniz gereken noktalar arasında...

 

Kayseri, tarihin tanıklık ettiği en köklü şehirlerden biri... Bu şehir sizi geçmişin derinliklerine sürükleyecek. Yöresel lezzetleri ise aklınızı başınızdan alacak. Palas Tuzla Gölü, Gevher Nesibe Müzesi, Kent Mimarsinan Müzesi, Bünyan Ulu Camii, Karatay Han, Sahabiye Medresesi Kayseri ziyaretiniz sırasında mutlaka görmeniz gereken noktalar arasında.

 

Selçuklu Av Köşkü, Çıralı Yanartaş, Beldibi Kaya Sığınakları, Iydros Antik Kenti, Molla Deliği Mağarası, Üçoluk Yaylası, Phaselis Plajı hepsi ve çok daha fazlası Kemer tatiliniz sırasında mutlaka ziyaret etmeniz gereken noktalar arasında. Kemer'e gerçekleştireceğiniz gezi için otobüs seferlerini sitemizden görebilir, otobüs biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Saroz Körfezinde Mavi ve yeşilin bir arada bulunduğu Doğa Sizleri bekliyor. Keşan misafirperverliği ile ziyaretçilerini bekliyor. Keşan üzerine otobüs biletlerini sitemiz üzerinden kolayca bulabilirsiniz.

 

Yer altı şehirleri, Doğal güzellikleri mavi ile yeşilin buluşması bunların hepsi Kırıkkale üzerinde buluşup sizleri bekliyor. Yakın bir zamanda il olan Kırıkkale huzurlu bir tatil geçirmeniz için harika bir adres. Sulu Mağara, Ceritkale Mezarları, Hasan Dede Camii Kırıkkale'de ziyaret edilmesi gereken noktalar arasında.

 

Kırşehir'i tanıyor musunuz? Kesikköprü Kervansarayı, Kırşehir Müzesi, Aşık Paşa Türbesi, Kalehöyük Arkeoloji Müzesi, Seyfe Gölü Kuş cenneti Kırşehir'de sizleri bekliyor. Pişman olmayacaksınız.

 

Büyülü bir tarih ile yüzleşmeye hazır mısınız? Kilis, kültür meraklıları için kapılarını sonuna kadar açıyor. Renkli etnik yapısı, bin bir çeşit yöresel lezzetleri ile sizleri kendine hayran bırakacak olan Kilis'e mutlaka bir ziyaret düzenlemelisiniz.

 

Kocaeli sahip olduğu doğal güzellikler ve tarihi yapıları ile sizlere harika bir tatil yaşatacak. Düzenleyeceğiniz birkaç günlük geziyi Kocaeli'yi gördükten sonra uzatmanız söz konusu olabilir. Kocaeli'ye gerçekleştireceğiniz gezi için otobüs seferlerini sitemizden görebilir, otobüs biletinizi kolayca alabilirsiniz.

 

Mevlana dediğimizde aklınıza neresi geliyor? Konya, sizler için manevi açıdan gerçekleştireceğiniz bir yolculuğun giriş kapısı... Tarihte yaşamış birçok tasavvuf bilginine yer vermiş Konya sizlere de kapılarını açmaya hazır. İnce Minareli Medrese, Tavusbaba Türbesi, Meke Gölü, Alaaddin Tepesi Konya'da sizleri bekliyor.

 

Öküz Mehmet Paşa Kervansaray'ı, Güvercinada Kalesi, Kuşadası Milli Parkı, Küçükada Kalesi, Güvercin Adası, Zeus Mağarası gibi noktaları ile sizleri bekleyen Kuşadası'nda fazla söz etmemize gerek yok sanırım. Turizmin kalbinin attığı yerlerden biri olan bu bölgeye bir tatil kaçınılmaz.

 

Çini ve porselen diyarı dediğimizde aklınıza neresi geliyor? Kütahya Arkeoloji Müzesi, Murat Dağı Kaplıcaları, Kütahya Saat Kulesi, Dereli Kaplıcaları, Yoncalı Kaplıcaları ve çok daha fazlası... Bir yandan şifa dağıtırken diğer yandan doğal güzellikleri ile sizleri kendine hayran bırakan şehir Kütahya..

 

Bilmediğiniz noktaları keşfetmeyi ne kadar çok seviyorsunuz? Eğer sizde duyulmamış hikayeler duymak, görülmemiş yerler görmek istiyorsanız Lüleburgaz tam sizlere göre. Lüleburgaz'a  gerçekleştireceğiniz gezi için otobüs seferlerini sitemizden görebilir, otobüs biletinizi kolayca alabilirsiniz.

 

Karakaya Baraj Gölü, Malatya Kalesi, Yusuf Ziya Paşa Camii hepsi ve çok daha fazlası Malatya sınırları içerisinde sizleri ekliyor. Bu harika şehrin dünyaca ünlü kayısılarından takmak için siz neyi bekliyorsunuz?

 

Boğaz Plajı, Manavgat Şelalesi, Tilkiler Mağarası, Oluk Köprü, Oymapınar Gölü, Aslanlı mağarası hepsi ve çok daha fazlası ile Manavgat sizleri bekliyor. Hazır olun bu tatiliniz unutulmaz olacak.

 

Yemyeşil ormanları, Tertemiz havası, tarihi yapıları, şifalı suları ile ünlü Manisa gürültü ve kalabalıktan uzak sakin bir tatil noktası isteyenlere harika bir seçenek sunuyor.

 

Mardin müzesi, Latifiye Camii, Savur Kapı Medresesi, Altunboğa Medresesi, Kasımıye Medresesi, Deyrül Zeferan Manastırı ile Mardin sizlere kucak açıyor. Tarihin ve kültürün kaynaşmasını bu şehirde izleyin. Mardin'e gerçekleştireceğiniz gezi için otobüs seferlerini sitemizden görebilir, otobüs biletinizi kolayca alabilirsiniz.

 

Turgut Şelalesi, İnbük Orman Kampı, Yalancı Boğaz, Hisarönü Koyu, Marmaris Kleopatra Plajı bütün bu güzellikler ve çok daha fazlası, Marmaris'te sizleri bekliyor. Bu harika yere gitmek için fazla zaman kaybetmeyin.

 

Toros dağlarının yeşiline sırtını dayamış bir Akdeniz şehridir, Mersin. Mersin Müzesi, Tarsus Müzesi, Narlıkuyu Mozaik Müzesi, Nagidos Antik Kenti, Kalenderis Antik kenti hepsi ve çok daha fazlası ile Mersin sizlere kapılarını sonuna kadar açıyor.

 

Tarih sizi kucaklamaya devam ediyor. Doğal güzelliklerinin yanı sıra tarihi yapıları da ünlü olan Merzifon'a bir gezi bütün otobüs seferlerini sitemiz üzerinden kolayca görebilir, Merzifon biletinizi alabilirsiniz. Ziyaretiniz sırasında Merzifon Saat Kulesi ve Merzifon Bedestenini görmeyi unutmayın.

 

Çam ağaçlarının çevrelediği bakir doğası, masmavi denizi, çiçekler bezenmiş yolları ve harika insanları sizi kendine hayran bırakacak bir nokta Milas. Turizm denildiğinde de akla gelen önemli adreslerden biri, yalnızca doğası ile değil, tarihi ile de büyüleneceksiniz.

 

Turizm ve Tatil dediğimizde ilk aklınıza gelen ilçelerin hemen hemen hepsini barındıran bir il Muğla.. Ziyaretçilerine yalnızca vaatlerde bulunmuyor. Aynı zamanda çoktan kendini kanıtlamış, dünyaca ünlü bir turizm şehri. Keyifli yolculuklar dileriz.

 

Doğunun pek bilinmeyen şehirlerinden biri olan Muş'ta gizemli harika bir tatil geçirebilir, huzur dolu dakikalarda yaşayabilirsiniz. Muş şehrine yapacağınız ziyaret sırasında Arak Manastırı gibi bir noktayı gözden kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

 

Kapadokya üzengi Vadisi, Karanlık Kilise, Ürgüp Sarıhan, Ürgüp Fıratkan, Kapadokya Ortahisar kalesi, Ürgüp Kızılçukur ve bunlar gibi onlarca noktası ile Nevşehir sizleri bekliyor. Tatilinizi unutulmaz kılmak için harika bir nokta...

 

Doğal güzellikleri, Tarihi yapıları, şifa dağıtan termal kaynakları ile Niğde mutlaka görmeniz gereken şehirlerden biri. Niğde'ye gerçekleştireceğiniz gezi için otobüs seferlerini sitemizden görebilir, otobüs biletinizi kolayca alabilirsiniz.

 

Bu şehir size Karadeniz coşkusunu sonuna kadar yaşatacak. Trabzon'un şüphesiz en önemli noktalarından biri olan Of bütün tabiat güzellikleri Karadeniz heyecanı ile sizleri bekliyor. Karadenizin görülmeye değer noktalarından biri olan Ordu, Doğal güzellikleri ve tarihi yapıları ile kendisini keşfedecek gezginlere kapılarını açıyor. Ordu'nun meşhur fındıklarından tatmayı unutmayın.

 

Farklı noktaları gezmeyi seviyor, alışılmışın dışında yerler arıyorsanız.. Fazla aramayın. Osmaniye sizler için hazır bekliyor. Bu şehri keşfetmek isteyenler tarih ile kültürün karışımını izlerken şaşkınlıklarını gizleyemeyecek.

 

Farklılık arayanların, Karadeniz'i sevenlerin, tercihini yeşilden yana kullanıp yayla yayla gezmek isteyenlerin adresi Rize.. Karadeniz'in bu harika şehrine yapacağınız bir tatil doğanın ne kadar cömert olduğunu anlamanızı sağlayacak. Batı Karadeniz'in en önemli turizm mekanlarından biri olan Safranbolu, her şeyi ile sizlerin ziyaretlerini bekliyor, tarihi, kültürü, yemekleri dünyanın en güzel noktalarından biri Safranbolu. Safranbolu'ya gerçekleştireceğiniz gezi için otobüs seferlerini sitemizden görebilir, otobüs biletinizi kolayca alabilirsiniz.

 

Dört farklı mevsimin her birinde farklı güzellikleri yakalayabileceğiniz muhteşem şehirlerden biri olan Sakarya'ya bir seyahat düzenlemek için daha ne bekliyorsunuz. Yeşil, mavi ve pek çok rengin uyum için seyir ziyafeti sağlayacağı bu şehri kaçırmayın.

 

Karadeniz'in önemli turizm noktalarından biri olan Samsun, doğal güzellikleri, tertemiz sahilleri, şifalı kaplıcaları ve daha pek çok özelliği ile size harika anılar bırakmanı peşinde. Karadeniz'in bu harika şehrini görmeden turunuzu bitirmeyin.

 

Serik, devasa kıyı şeridinin dünyaca ünlü olması dışında daha pek çok özelliği ile sizleri büyüleyecek olan bu ilçe, harika bir tatil için kaçırılmayacak noktalardan bir tanesi, sizin tatiliniz ne zaman başlıyor?

 

Doğu bünyesinde ne kadar gizem taşıyabilir? Bu sorunun cevabı Siirt gezisinde saklı. Kimselerin bilmediği hikayeleri duyup, kimselerin bilmediği yerleri keşfedeceksiniz. Siirt'e gerçekleştireceğiniz gezi için otobüs seferlerini sitemizden görebilir, otobüs biletinizi kolayca alabilirsiniz.

 

Yılın büyük çoğunluğu gülümseyen güneşi, masmavi denizi, yüzyıllara meydan okuyan tarihi, tertemiz havası, doğal güzellikleri ve kültürel zenginliği ile doğu Akdeniz kıyılarının en çarpıcı turizm merkezlerinden biri olan Silifke'de harika bir tatil geçirmeye hazır olun.

 

Tarihi ve Karadeniz'e ait bütün güzellikleri çekinmeden sergilemesi ile Sinop sizleri kendine hayran bırakacak. Boylu boyunca uzanan sahil şeridi ile kendinizi bir güney kıyılığında sanabilirsiniz. Sinop kalesi, Boyabat, Gerze Sinop ziyaretiniz arasında mutlaka gitmeniz gereken noktalar arasında yer almalı.

 

Anadolu'nun gözbebeği olan şehirlerinden bir tanesi Sivas. Köklü geçmişinden kalanları sizler ile paylaşmaya devam ediyor. Bu şehri ziyaret etmek için zaman kaybetmeyin. Sivas'a gerçekleştireceğiniz gezi için otobüs seferlerini sitemizden görebilir, otobüs biletinizi kolayca alabilirsiniz.

 

İlyas Bey Camii, Otantika Etnografya Müzesi, Eski Güllü Bahçe, Priene Antik kenti ve çok daha fazlası, Ege diyarının incilerinden Aydın'ın harika ilçesi Söke'de unutulmaz dakikalar yaşayacağınızı garanti ediyoruz.

 

Peygamberler şehri olarak bilinen Şanlıurfa'da Güneydoğu Anadolu'nun mistik ve manevi dünyasına beklenmedik bir yolculuk yapabilirsiniz. Zaman bu şehirde geçmesin isteyeceksiniz. Şanlıurfa tüm tarihi ve ihtişamlı yapıları ile sizleri bekliyor.

 

Doğu gene hazinelerini sizler için saklamaya devam ediyor. Şırnak belki de hiç bilmediğiniz bir yer. Rotanıza daha önce eklemediğinize pişman olabilirsiniz. Uçsuz bucaksız çayırları ile Şırnak size yeşili yeniden tanıtacak.

Mersin'in ilçelerinden biri olan Tarsus'da ne yapabilirim mi diyorsunuz? Henüz keşfetmediniz mi? O zaman geç kalmadan tatil rotanıza eklemenizi tavsiye ederiz. Doğal güzellikleri ve tarihi yapıları ile sizleri kendine hayran bırakacak bir ilçe...

 

Özellikle yaz aylarında yerli ve yabancı insanların ilgi gösterdiği noktalardan biri olan Tekirdağ, kendine sakladığı doğal güzellikleri ve tarihi yapıları şimdi ziyaretçilerine sunuyor. Tatil planınızı yaparken Tekirdağ'ı gözünüzden kaçırmayın.

 

Akbelen yaylası, Ballıca Mağarası, Pervane Hamamı, Sulusaray Kaplıcaları, Kaz gölü ve bünyesinde barındırdığı birçok farklı noktası ile medeniyetlerin yerleşim noktalarından biri olan Tokat, şimdi sizlerin seyahatleri için kucak açmış durumda.

 

Karadeniz deyince aklınıza başta gelen şehirlerdendir Trabzon... Bunun halı bir nedeni var. Sıcak insanları, fıkra gibi yaşanmışlıkları, doğa ile iç içe yerleşimi ile Karadeniz en sıcak şekilde size tanıtabilen şehirdir, Trabzon..

 

Eltihatun Camii, Tahar Köprüsü, Ferruh Şad Bey Türbesi, Baysungur Camii, Sivdin köprüsü, Bağın Kalesi, Çemişgezek kalesi hepsi ve çok daha fazlası ile Tunceli sizleri bekliyor. Tunceli'ye gerçekleştireceğiniz gezi için otobüs seferlerini sitemizden görebilir, otobüs biletinizi kolayca alabilirsiniz.

 

Doğal güzellikleri ve şifalı suları ile en güzel tatillerinizden birini geçirmenizi sağlayacak yerlerden biridir. Turgutlu, Doğa ile baş başa huzurlu bir tatil isteyenler için harika bir seçenek sunuyor ve sizleri bekliyor. Sahip olduğu tertemiz denizi, kızgın kumsalları, çok eski dönemlere götüren tarihi kalıntıları ile Unutulmayacak bir tatilin kapılarını sizlere açıyor Urla ilçesi.

 

Rotanızdan eksik etmemenizi tavsiye deriz, pişman olmayacaksınız. Hamamboğazı kaplıcaları, Burma Camii, Aksaz Kaplıcası, Uşak bedesteni, Örencik kaplıcası hepsi ve çok daha fazlası ile sizleri bekleyen bir nokta Uşak. Anadolu'nun bu gözde şehri kapılarını size sonuna kadar açıyor.

 

Doğu Anadolu dediğimizde akla gelen ilk şehirlerden biridir Van. Size bildiklerinizden çok daha fazlasını vaat eden bir şehir. Geçmişi ve kültürü ile şaşırırken bilmediğiniz doğal güzellikleri tarafından büyüleneceksiniz. Van 'a gerçekleştireceğiniz gezi için otobüs seferlerini sitemizden görebilir, Van otobüs biletinizi kolayca alabilirsiniz.

 

Doğanın en güzel renklerini üzerinde bir elbise gibi taşıyan ve sergilemekten hiç çekinmeyen, mevsimden mevsime bu elbisenin renklerini değiştirerek bizleri hayretler içerisinde bırakan şehirlerden biridir Yalova.

 

Ayrıca şehirde sizi bekleyenin yalnızca doğal güzellikler olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Karabıyık Köprüsü, Çapanoğlu Camii, Çeşka Kalesi, Başçavuş Camii, Yozgat müzesi hepsi ve çok daha fazlası ile bünyesinde barındırdığı tüm doğal ve tarihi güzellikler ile Yozgat sizleri sabırsızlıkla bekleyen bir şehir.

 

Karadeniz'in en güzel şehirlerinden biri olan Zonguldak doğal güzellikleri ve tarihsel yapıları ile sizi kendine hayran bırakacak. Zonguldak ziyaretçilerinin, Çayırköyü su mağarası, Billiaos Antik kenti, Gökgöl Mağarası, Filyos Kalesi, Halil Paşa Konağı, Cehennemağzı mağaraları, Cumayanı mağarası gibi pek çok noktası mutlaka görmeniz gereken yerler listesinde yer alıyor.