Bu firma satışa kapalıdır.

Zümra Tur Otobüs Bileti

Zümra Tur
Zümra Tur
 

neredennereye.com,
Zümra Tur
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Zümra Tur Şubeleri

 

neredennereye.com,
Zümra Tur
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Zümra Tur

0530 601 9595
Atatürk mh. Doktor Cemil Barlos cd. No : 42  Gaziantep
0342 

Zümra Tur Otobüs Firması

Zümra Tur otobüs firması yolcu taşımacılığı alanında faaliyete başladığı günden itibaren müşteri memnuniyeti üstün hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden kuruluşlardan biridir. Firma yerel bir işletme olarak kurulduğundan bu yana vizyonu ve misyonu doğrultusunda belirlediği ilklerin dışına çıkmadan sağladığı hizmeti ile birlikte yolcuları ile arasında belirli bir seviyede güven duygusunun oluşmasını sağlamıştır. Firmanın yolcularına oluşturduğu güvenin devamını sağlayabilmek için ayrım yapmadan verdiği sözlerin arkasında duruşu ve yönetimi, hizmet kalitesinin her geçen gün iyileşmesine neden olduğu için yolcu sayısı da artış göstermektetedir. Yolcularının hak ve hukukuna daima saygı gösteren firma bu konunun öneminin bilincinde olarak hareket etmeye devam etmektedir. Zümra Tur otobüs firması, kariyerinde emin adımlar ile ilerken kendisine firma sloganı olarak, “Sonsuz Keşif” sözcüklerini seçmiştir. Bu slogan henüz çalışma yaşamının başında olan firmanın hedeflerini ve ilkelerini en etkili biçimde ortaya sermektedir.

Zümra Tur otobüs firması günümüzde ilkeleri kapsamında hedefleri doğrultusunda sürekli olarak ilerleyen bir profil çizmektedir. Firma henüz yeni kurulmuş bir işletme olarak daima daha fazla kişiye kaliteli hizmetini ulaştırmak adına her geçen gün ulaşım ağını farklı noktalara taşımaktadır. Zümra Tur firması günümüzde, “Gaziantep, Mersin, Susanoğlu, Erdemli, Tömük, Mezitli” gibi ulaşım noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.

Zümra Tur kendisine belirlemiş olduğu hizmet kalitesi ilkeleri kapsamında araç filosunda yer alan otobüslerin teknik donanım açısından yeterli olmasına özen gösterdiği gibi müşteri memnuniyeti açısından da araçlarda bulunan personelinin daima güler yüzlü hizmet sunmasına son derece özen göstermektedir. Bugün Zümra Tur araç filosunda yer alan otobüslerin ortalama yaşı bir hayli genç olmakla beraber seferleri sırasında , “TV, müzik yayını, ikramlar, şarj imkanı, multimedya ” gibi hizmetler de sunmaktadır. Zümra Tur otobüs firması hedeflerini gerçekleştirebilmek adına; Kesintisiz hizmet, % 100 müşteri memnuniyeti, ayrıcalıklı hizmetler, rahatlık ve konfor, tecrübe ve birikim, uluslararası hakimiyet ilkelerini yerine getirmeye devam etmektedir. Hizmet kalitesini sağlamanın yalnızca yolculuk sırasındaki eylemlerden geçmediğinin farkında olan firma yolcularına seyahat öncesi ve sonrası da hizmet sunmak için “0530 601 95 95” nolu hat üzerinden çağrı merkezi ile de yardımcı olmaktadır.

Günümüz dünyasının gelişmelerini en hızlı ve güvenli şekilde yolcularına ulaştırmayı hedefleyen Zümra Tur bunu zaman kaybetmeden sağlayabilmek için çalışmalarına devam etmektedir. Hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak bunca yıllık emeklerini ve hizmetlerini günümüzün dünyasında zaman kaybetmeden yolcularına ulaştırmanın ne denli önemli olduğunun bilincinde olan firma bunu sağlayabilmek için Zümra Tur otobüs biletlerini online platformlara taşıma kararı almıştır. Artık en uygun Zümra Tur otobüs biletlerini NerdenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.