Zonguldak Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Zonguldak Otobüs Firmaları

Zonguldak Otobüs Firmaları
Zonguldak otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Zonguldak otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Metro Turizm 3
Tokat Yıldızı 2
Ali Osman Ulusoy 2
Has Turizm A.Ş. 1
Kanberoğlu 1
- HEMEN SATIN AL ! -

25 civarında firma tarafından düzenlen seferlerle ülkenin farklı şehirlerinden Zonguldak’a ucuz otobüs bileti sahibi olarak seyahat edebilirsiniz. En avantajlı biletleri görüntülemek için aramanızı sitemizden yapabilir ve biletinizi kolayca satın alabilirsiniz. Arama kısmına Neredennereye gideceğinizi ve tarih bilgisini ekleyerek bilet ara butonuna tıkladığınızda; istediğiniz tarih için en uygun seferleri listelersiniz. Bu seferler arasından seçiminizi tamamlamak için fiyat karşılaştırması yapabilir, yolcu yorumlarını okuyarak firmalar hakkında fikir edinebilirsiniz. Seyahat edeceğiniz firmaya karar verdikten sonra belirlediğiniz sefere biletinizi yönlendirmeleri takip ederek pratik bir şekilde satın alabilirsiniz. Batı Karadeniz’de bulunan şehir zengin kömür madenleri ile bilinmektedir. Karadeniz’e giriş yolları üzerinde bulunmasından dolayı da her zaman yoğun bir trafiğe sahiptir. Sitemizden Zonguldak uçak bileti de satın alabilirsiniz.

Ucuz bilet ile seyahat ettiğiniz Zonguldak’da görebileceğiniz yerler; Bastoncular Çarşısı, Bozhane Hamamı, Bölüklü Yayla, Cehennemağzı Mağarası, Filyos, Gökgöl Mağarası ve Kozlu Kilisesi olarak sıralanabilir. Bastoncular Çarşısı; Devrek şehrin el işçiliği bastonları ile ünlü bir ilçesidir. Bu bastonları yapan ustaları ve dükkanları Bastoncular Çarşısında ziyaret edebilir ve bu güzel el işi ürünleri buradan satın alabilirsiniz. Devrek ilçe merkezinde bulunan çarşı; yerli ve yabancı turistler tarafından sıkça ziyaret edilmektedir. Cehennemağzı Mağarası; Antik çağlarda yerleşim alanı olan bir bölgede bulunan üç mağaradan oluşmaktadır. İlk iki mağara doğal bir oluşum iken üçüncü mağara insan eli ile yapılmıştır. Bunun nedeni ilk iki mağaraya su sağlamak için bir sarnıç olarak inşa edilmesidir. Mağaralar aynı zamanda dinsel açıdan da önemli görülmektedir. Mağaraları Karadeniz Ereğlisi’nde ziyaret edebilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Öneri" Misafir
40 dk geç indim ve 7.30 saatlik yolculukta 5 dk durmadılar bir yerde araçtan inmeye gelmiyor tekrar kalkıyorduk bir yemek molası olmalı...
"Yani" Misafir
Otobüs hırka giymemize rağmen çok soğuktu. Muavinden klimayı kısmasını rica ettik, dikkate alınmadı. 16/17 saatlik yolda bir kere çay servisi yapıldı.
"Memnuniyet" Ismail Özneda
Gerçekten güzel bir firma izmirden duzceye gidip geliyorum
"İdare eder yolculuk" Misafir
Yolculuk beklediğinizden uzun sürüyor. Bilet alırken yazan saate 1 saat ekleyin.
"Hersey cok iyi" Misafir
Yanlızca internet çok ağır ve müzik. İstiyoruz
"Wifi " Misafir
Wifi hiçbir arabada çekmez mi çekmiyor sürekli yolculuk yapıyorum sürekli Wifi ve film mağduru güncel filmler yok ayrıca Wifi sıfır
Geri kalan herşey yolunda
"KAPTANIN SEBEBİNDEN İNTERNET VE TV HİÇBİRŞEYİ KULLANAMADIK VE AÇMADI" Misafir
SİGARA YASAĞI KAPALI YERLERDE OLMASINA RAĞMEN KAPTAN ,ŞÖFÖR CAMINI YARIYA AÇARAK , SİGARA İÇİYOR SEYAHAT ESNASINDA
"Deyerlendırme" Misafir
ıyı
"" seri
süper
"Personelleriniz" berika
ben ist.zongulda sürekli yolculuk yapyorum. çatalağzına, ışıkverene servisinizin olması çok iyi fakat personelleriniz çok ilgisiz ve cevap vermekten bile aciz.her kedasında sorun yaşıyorum. ataşehirde servisleriniz çok düzensiz.bir çalışanın dediği öbür çalışanınn dediğini tutmuyo.araca binerken ve inerkende kimse yardımcı olmuyor.benim küçük çocuğum var daha öncede şikayetçi oldum ama kimse ilgilenmedi.inanın bu durumlardan tek şikayetçi olan ben değilim.sadece servis olanağı siz sunmuyorsunuz lütfen biraz daha ilgi.sonuçta para ödüyoruz ve iyi hizmet bekliyoruz. umarım yetkililere ulaşır bu maılım..