Bu firma satışa kapalıdır.

Zonguldak Etap Turizm Otobüs Bileti

Zonguldak Etap Turizm
Zonguldak Etap Turizm
 

neredennereye.com,
Zonguldak Etap Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Zonguldak Etap Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Zonguldak Etap Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Zonguldak Etap Turizm

Otogar Zonguldak
0372 257 4445

Zonguldak Etap Turizm Hakkında

Zonguldak Etap Turizm otobüs firması kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ile ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden ve yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmalardan biridir.  2000 yılında kurulan Zonguldak Etap Turizm kuruluş yılından bu yana başlangıç hedefleri olarak kendisinin belirlemiş olduğu ilkelerden sapmadan emin adımlarla büyümesine devam etmektedir. Bu yapılanma ve büyüme sonucunda Zonguldak Etap Turizm bugün 12 ve birçok ulaşım noktasına hizmet sağlamaktadır. Hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir yapılanma olarak firma öncelikli yatırım ve geliştirmelerini kendi içerisinde personel geliştirme üzerinde konumlandırmış. Hizmet sektöründe bir firmanın kendisine oluşan güveni pekiştirmek ve zaman içerisinde korumak adına her şeyden önce daima güler yüzlü hizmet anlayışının sağlanmasına yönelik çalışmalar yapması gerektiğinin farkında olan firma zaman içerisinde yürüttüğü geliştirme çalışmalarının bütünün bu alandaki yatırımlarını toplu ve düzenli olarak sağlamaktadır.

Zonguldak Etap Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Zonguldak Etap Turizm bugün, “Karabük – Ereğli, Zonguldak – Karabük, Karabük – Zonguldak, Karabük – Alaplı, Ereğli – Karabük” durakları arasında saygın şekilde yolcu taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır.  Zonguldak Etap Turizm otobüs firması bugün, “Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Mersin, Konya, Kayseri, Samsun, Gaziantep, Eskişehir, Isparta, Sakarya, Trabzon, Antakya, İzmit, Kocaeli, Denizli, Malatya, Balıkesir, Şanlıurfa” gibi ulaşım noktalarında hizmet sağlamaktadır ve bu hizmet ağını bünyesinde bulundurduğu personel kadrosunu, araç filosunu ve teknik donanımını geliştirerek yapmaya devam etmektedir. Günün gerekliliklerinden birini yerine getirmek adına Zonguldak Etap Turizm otobüs biletlerini internet üzerinden de satışa sunmaktadır.

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.