Yozgat Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Yozgat Otobüs Firmaları

Yozgat Otobüs Firmaları
Yozgat otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Yozgat otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Metatur 10
Metro Turizm 7
Ses Turizm 5
Yeni Sivas Turizm 3
Esadaş 3
- HEMEN SATIN AL ! -

Karadeniz ve İç Anadolu bölgeleri arasında bulunan şehir önemli kara yollarının ortasındadır. Bu nedenle ülkenin her yerinden şehre ucuz otobüs bileti ile kolay ulaşım sağlanmaktadır. Şehre sefer düzenleyen 20 civarında firma arasından seçiminizi yaparak en avantajlısını seçmek için aramanızı sitemizden yapabilirsiniz. Arama kısmına kalkış ve varış şehirleriniz ile tarihi ekledikten sonra bilet ara demeniz yeterli. Böylece karşınıza gelen sorgulama ekranında tüm firmaların seferlerini bir arada göreceğiniz için aralarında kolayca karşılaştırma yapabilirsiniz. Seferinizi belirledikten sonra yönlendirmeleri takip ederek biletinizi pratik bir şekilde satın alabilirsiniz. Biletiniz oluşturulduğunda bilgiler sizle e-mail adresinizden ve cep telefonunuza mesaj gönderilerek paylaşılacaktır. Şehir özellikle doğal hayat için önemli bir merkezdir. Hititlerin merkezi olarak bilinen Hattuşaş’ın geniş bir bölümü de şehir topraklarında bulunmaktadır. En uygun otobüs bileti ile seyahat ettiğiniz şehir; tarih boyunca farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Yozgat bu medeniyetlerden kalma tarihi ve kültürel eserleri ile ziyaretçi çeken şehirlerin başında gelmektedir. Ziyaretiniz sırasında şehirde gezip görebileceğiniz yerleri şöyle sıralayabiliriz. Çadırhöyük, Tiftik Han veya diğer adıyla Akdağmadeni Eski Cezaevi, Bozok yaylası, Başçavuş Camii, Çamlık Milli Parkı, Çeşka Yer Altı Şehri, Musa Ağa Camii ve Muşali Kalesi’dir. Mobil uygulamamızı kullanarak bilet işlemlerinizi sitemizden gerçekleştirebildiğiniz gibi kolaylıkla yapabilirsiniz. Bunun için uygulamayı AppStore veya Google PlayStore üzerinden akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirmeniz gerekmektedir. Firmalar arasında tercih yaparken yolcu yorumlarından da yararlanabilirsiniz. Biletlerini sitemizden almış olan yolcuların firma hizmetleri hakkındaki görüşleri fikir edinmeniz için yararlı olacaktır. Siz de kendi yorumunuzu seyahatinizin ardından bizimle paylaşabilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Memnun" Misafir
Özellikle Esadaş'ın muavininin, sabırlı, içten, özverili hizmetinden çok memnun olduk
"Kalitesiz yolculuk" Misafir
Cam kenarı almama rağmen kendi yerime oturmadım. Yaşlı amcalar sürekli yüksek sesle konuştular kimse müdahale etmedi.Sürekli konuşuldu.Araç pis kokuyordu. Bir daha asla kullanmam bu son...
" Yozgat-Tokat" Misafir
Gülen Turizm, Yozgat-Tokat aracının artık büyümesi ve gün içerisinde tek sefer değilde daha fazla olması gerekiyor.
"Geç kaldı." Misafir
Yozgat Ankara arası bilet aldım 29 Mayıs 2018 salı akşamı saat 22.30’a ama otobüs 23.00 a doğru geldi.
"" Misafir
2+1 otobüslerde priz olmaması büyük eksiklik
"Degerlendirme" Misafir
Oturduğum koltuktaki ekran calismiyor bir şey izleyemedim
"İnternetten bilet alımı " Misafir
İnternetten bilet alırken gülen kartımızın numarasını girip kart hesabına bonus tl yüklenmiyor ve internet üzerinden bilet alımlarını gerçekleştirdiğimiz için 10 yolculukta 1 ücretsiz yolculuk kampanyasından yararlanamıyoruz istediğimiz bunun düzeltilmesidir. Teşekkürler
"" Misafir
Ses Turizmin En Kral Muaviniyle Seyahat Ettik. Diğer Kaba kendini bisey sanan muavinlere örnek olsun.
"Berbat !!!" Misafir
Siz işinizi böyle mi yapıyorsunuz? Sefer iptal ediliyor, yolcuya haber verilmiyor, paramı vermiyorsunuz, size ulaşmaya çalışıyorum ulaşamıyorum, birde değerlendirme istiyorsunuz.Böyle kalitesiz iş mi yapılır? Ben size güvendim bilet aldım , tam saatinde terminalde otobüs bekliyorum, otobüs gelmiyor. Meğer iptal edilmiş ve benim bundan haberim yok, bana verilen bir bilgi yok. Eğer 2 saat sonrası için bilet bulamasaydım sanırım terminalde yatacaktım. 2 saat terminalde fazladan beklediğimi de tekrar belirteyim.
"Yolculuk" Misafir
Araç 1 saat geç geldi araçın içi berbat kokuyordu düzgün tertip yoktu...