Bu firma satışa kapalıdır.

Yol Seyahat Otobüs Bileti

Yol Seyahat
Yol Seyahat
 

neredennereye.com,
Yol Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Yol Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Yol Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Yol Seyahat

Şehirlerarası otobüs terminali Bartın
0378 444 96 55

2009 yılından beri hizmet vermekte olan firma, “Her yer yakın” sloganıyla yolcularına en kaliteli hizmeti sunabilmek için çalışmaya devam ediyor. Bartın merkezli olan firma yerel halkın ulaşım ihtiyaçlarına yönelik en iyi hizmeti sunmak için çalışıyor.


Sektörün en ucuz otobüs biletlerini bulabileceğiniz sitemizin otobüs bileti kampanyaları ve indirimli otobüs biletlerinden yararlanmak istiyorsanız takipte kalmalısınız. Seçiminizi yapmadan önce, seyahat etmek istediğiniz firma hakkındaki yorumları ve puanlamaları inceleyebilirsiniz.


Kaliteli ve deneyimli kadrosuyla özellikle Bartın olmak üzere birçok sefer düzenleyen şirket, müşterileri için her geçen gün kendini daha da geliştiriyor ve hizmetlerinin sayısını ve kaliesini artırıyor. Özellikle internet üzerindeki sözlük ve forum sitelerinde hakkında fazlasıyla konu açılan ve yorum yapılan bir firmadır. Şoförlerin ve muavinlerin çok anlayışlı ve ilgili olduğunu genel anlamda belirtmekte fayda görüyoruz.


Şirketin bilet fiyatlarını sorgulamak için ve kendinize en uygun otobüs biletini bulabilmeniz için Neredennereye.com var. Sitemizin otobüs bileti sorgulama sistemi ile bütçenize en uygun otobüs biletini kolaylıkla bulmanız mümkün. Seçiminizi yaptıktan sonra yalnızca iki adımda işleminizi tamamlayabilirsiniz. Online bilet ile seyahatiniz sonrasında firma hakkındaki eleştiri, öneri ve taleplerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

100 üzerinden
100Puan
100%
0%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Harika bir yolculuk için turgutreis" Misafir
slm karsli hemserilerim 23 agustos 2015 pazar günü turgutreisin 008 nolu mercedes travego araciyla kars istanbul seferi yaptik .
cok memnun kaldigimi dile getirmek istedim araba sifir degildi ama çok temiz ve bakimliydi , kaptanlari ( gencay ve erkan bey) çok deneyimli ve usta şoförlerdi, muavini ise (ibo) tek kelimeyle harikaydi .
karsa giderseniz tercihiniz turgutreis olsun