neredennereye.com, Yılmaz Tuncelililer firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Yılmaz Tuncelililer Otobüs Bileti

Yılmaz Tuncelililer Turizm
 

neredennereye.com,
Yılmaz Tuncelililer
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Yılmaz Tuncelililer

Moğultay Mah. / TUNCELİ Tunceli
0428 0428 212 23 62

 Yılmaz Tunceliler Turizm otobüs firması yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana kullanıcılarına üstün kalite ve himzet anlayışı ile servis sağlayan yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmalardan bir tanesidir. Bununle birlikte firma hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir yapılanmanın karşılacağı zorlukların bilincinde olarak çalışma yaşamına devam etmekte ve bu alanda aldığı kararlar ile büyümesine devam etmektedir. Yılmaz Tunceliler Turizm otobüs firması yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana ilerlemenin temel prensiplerinden birinin kendisine olan yolcu güveni olduğunun bilincinde olarak her geçen gün alt yapısını ve araç filosunu geliştirmeye devam etmektedir. Aynı amaca hizmet etmek için araç filosunun donanımı da arttırmaya devam etmektedir.Yılmaz Tunceliler Turizm firması kullanıcılarına daha iyi bir deneyim sunmak için vizyon olarak, “gerekli yapılanmanın en kısa sürede tamamlanmasını sağlayarak başta kendi çevresi olmak üzere en üst seviye hizmeti sağlamak. Gerekli adımları prensipleri dahilinde takip ederek ulusal çapta keliteli bir hizmet sağlayan firma ortya çıkarmak ve bu alanda örnek olmak” ilkesini benimsemiştir. Doğu bölgesinde hizmet sağlayan Yılmaz Tunceliler Turizm firması sağlamış olduğu hizmeti daha geniş kitlelere sunmak amacı ile artık online olarak da iş yaşamına devam etmektedir. Yılmaz Tunceliler Turizm firmasının en uygun otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.


Tunceli merkezli bu otobüs firmasının yolcu güvenliğini ve kaliteli yolculuk anlayışını yansıtan hizmetinden faydalanmak artık çok daha kolay hale geliyor. Firma yakın zamanda ulaşım ağını daha fazla genişleterek belirtmiş olduğu prensipler çerçevesinde büyümeyi hedafliyor. 

100 üzerinden
84Puan
40%
40%
20%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (5)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Alanında gayet başarılı" Misafir
Bölgede alanında başarılı olan firmalardan bir tanesi, tavsiye ederim.
"Tavsiye ediyorum." Misafir
Oldukça rahat bir yolculuk geçirdim tavsiye ediyorum.
"Rahat bir yolculuk" Misafir
Rahat ve konforlu bir yolculuk oldu, teşekkürler. Tavsiye ederim.
"" Misafir
İkramlar biraz geç geliyor olabilir ama yolculuk keyifliydi.
"Tavsiye ediyorum." Misafir
Her şey iyiydi. İkramlar biraz geç geldi o kadar.