Bu firma satışa kapalıdır.

Yeni Van Seyahat Otobüs Bileti

Yeni Van Seyahat
Yeni Van Seyahat
 

neredennereye.com,
Yeni Van Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Yeni Van Seyahat Şubeleri

Van
 

neredennereye.com,
Yeni Van Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Yeni Van Seyahat

 Van
0432 

Yeni Van Seyahat Otobüs Firması

Yeni Van Seyahat otobüs firması yolcu taşımacılığı alanında faaliyete başladığı günden itibaren müşteri memnuniyeti üstün hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden kuruluşlardan biridir. Firma yerel bir işletme olarak kurulduğundan bu yana vizyonu ve misyonu doğrultusunda belirlediği ilklerin dışına çıkmadan sağladığı hizmeti ile birlikte yolcuları ile arasında belirli bir seviyede güven duygusunun oluşmasını sağlamıştır. Firma her geçen gün kendisine karşı oluşan güvenin karşılığı olarak ulaşım ağını genişletmeye devam etmektedir. Hizmet sektöründe çalışma yaşamına devam eden bir firma olarak yolculukların konforlu ve güvenli geçmesinin dışında başarının en büyük anahtarlarından birinin de daima güler yüzlü hizmet anlayışı olduğunun farkında olan firma bu kapsamda temel yatırım ve yaptırımları öncelikli olarak başta kendi içerisinde yer alan personel kadronun eğitim ve gelişim temelleri üzerine kurmaktadır.

Yeni Van Seyahat otobüs firması yerel bir işletme olarak kurulup, kurulduğu bölgenin yolcu taşımacılığı alanında önder bir firması haline gelmeyi hedeflemektedir. Yıllar boyunca sürdürdüğü çalışma faaliyetleri ve kaliteli hizmet anlayışı ile öncelikle kendi bölgesinde alanında belirli standartları yakalamayı başaran firma gelişimini ilkelerinden ödün vermeden sürdürmeye devam etmektedir. Özellikle kurulduğu bölgenin ulaşım ihtiyacının karşılanması için yatırım ve yaptırımlarda bulunan firma bu anlamda uygun fiyatlı otobüs bileti imkanları sağlayarak söz konusu güzergah dahilinde yolculara hizmetlerini ulaştırmayı hedeflemektedir.

Yeni Van Seyahat, her geçen gün ilkeleri doğrultusunda ulaşım ağını geliştirerek daha fazla yolcuya ulaşmaya devam etmektedir. Bugün Yeni Van Seyahat, “İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya, Adana, Kayseri, Konya, Gaziantep, Çanakkale, İzmit, Mersin, Samsun, Diyarbakır, Eskişehir, Balıkesir, Denizli, Hatay, Erzurum” gibi noktalara yolcu taşımacılığı sunmaktadır. Aynı zamanda bu bölgelerde bulunan fiziksel şubeleri ile de yolcularına hizmet sunmaktadır.

Yeni Van Seyahat Firmasının Popüler Seferleri

İstanbul - Ankara

İzmir - İstanbul

İzmir - Ankara

Kayseri - İstanbul

Kastamonu - Ankara

2012 yılında Van merkezli olarak kurulan Yeni Van Seyahat otobüs firması, belirlediği misyon ve vizyon dahilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “7” olarak karşımıza çıkmaktadır.  Ortalama yaşı “7” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Yeni Van Seyahat bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkanları sunmaktadır. Yolcularının her daim yanında olmayı amaçlayan Yeni Van Seyahat otobüs firması, 444 3 465  nolu hat üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. Yeni Van Seyahat otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergahların sayısını arttırmaktadır.

Giderek genişleyen güzergahlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Yeni Van Seyahat otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Yeni Van Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Yeni Van Seyahat biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.

100 üzerinden
70Puan
50%
0%
0%
50%
0%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Degerlendirme" Misafir
Araç 13 saatlik yolu 16 saatte ancak geldi çok kötü