neredennereye.com, Ses Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Ses Turizm

Ses Turizm
 

neredennereye.com,
Ses Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ses Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Ses Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ses Turizm

0850 532 0737
Büyük İstanbu Otogar No:9 Bayrampaşa İstanbul
0212 

Sinop, yurdumuzun Karadeniz bölgesinde yer alan bir sahil kentidir. Türkiye'nin en kuzeyinde bir burunda yer almasıyla birlikte doğal limana sahip bir ilidir. Özellikle denizi ile yazın yerli ve yabancı birçok turist de çekmektedir. Sinop’un yerli halkı ve dışarıdan gelen yolcular tarafından kaliteli hizmet anlayışı ile tercih edilen firmaların başında ses turizm gelmektedir.

Ses Turizm Hakkında

Sinop merkezde olarak karayolunda insan taşımacılığı yaparak müşterilerinin Türkiye'nin pek çok noktasına ileten bir otobüs firmasıdır. Sinoplular olmak üzere Karadeniz'de ve Türkiye'nin birçok bölgesinde müşteriler tarafından güvenli ve konforlu yolculuğu ile tercih edilen firmalar arasında bulunmaktadır. Uzun yıllardır vermiş olduğu kaliteli hizmetleri ve beraber marka haline gelmeyi başarmıştır ses turizm. İşinde profesyonel bir ekip ile çalışan firma güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiştir. Yakın bir zamanda yenilenen araç filosuyla beraber hizmetlerine devam etmektedir. Sürekli seferlerini artırmaktadır. Müşterilerine her noktaya ulaştırmak firmanın amacıdır.

Ses Turizm’in Misyonu

Kaliteli, huzurlu ve güvenli bir hizmeti yolcularına sunarak sektörün öncü firmalarından biri haline gelmek, eksiksiz müşterini memnuniyetini sağlamak ve bu memnuniyetin sürekli olması yönünde çalışmalar yapmak.

Ses Turizm’in Vizyonu

• Güler yüzlü hizmet anlayışı ile yolcularına hizmet sunmak

• Firmanın sahip olduğu güvenin sürekliliğini sağlamak

• Müşteri memnuniyetini maddi çıkarların üzerine koymak

• Ses Turizm ile yolculuk yapan müşterilerin can ve mal güvenliğini sağlamak

• Ses turizm firmasında çalışan personelin haklarına saygılı olmak

• Müşterilerinin haklarına saygılı olmak

• Günümüz teknolojisine uygun gelişmeleri takip etmek ve kendini yenileme

Ses Turizm’in Sunduğu Olanaklar

Her müşterinin konforlu bir yolculuğu hak ettiğini düşünen ses turizm müşterilerin rahatlığı için yapılmış olan koltuklar ile seyahat etmenizi sağlamaktadır. Bu koltuklarda kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz. Uyumayı seven müşteriler bu koltuklarda rahatça uyuyabilirler. Yolculuk sırasında uyumak isteyen müşterilerin personel tarafından yastık ve battaniye verilmektedir. Güler yüzlü hizmet sunan personel yol boyunca müşterilerine sıcak-soğuk içecek, tatlı-tuzlu yiyecek ikramı yapılmaktadır. Otobüslerde bulunan klimalar sayesinde yaz kış ne zaman seyahat ettiğiniz fark etmeksizin istediğiniz ideal sıcaklıkta yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Otobüslerde bulunan havalandırma sistemleri sayesinde sağlık açısından herhangi bir sıkıntı yaratmayacak ortamda yolculuk geçirebilirsiniz. Otobüslerde günümüz teknolojisinden uzak kalmamanız adına kablosuz internet hizmeti bulunmaktadır. Her koltuğun arkasında kişiye özel televizyonlar ile yolculuk sırasında keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Ses Turizm otobüs bileti fiyatları, Ses Turizm iletişim ve telefon numaraları, Ses Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Yozgat - Ankara 45 TL
Yozgat - Kırıkkale 40 TL
İstanbul - Boğazlıyan 96 TL
İstanbul - Ankara 55 TL
Yerköy - Ankara 52 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
58Puan
32%
10%
12%
11%
35%
Toplam Yorum Sayısı (191)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"SES SEYAHAT" SARIKAYA' LI
Valla kim ne derse desin beni Sarıkaya' ya götürüyor mu yeter, nasıl olursa olsun. Ayrıca nesi var niye şikayet ediyorsununz anlamıyorum. Herşey gayet yerli yerinde. SES Olmadığını düşünün ne olur o zaman? Beğenmeyen uçakla gider o kadar.
"Muzoxxx" muzaffer gezer
tek kelimeyle mükemmel ilgi alaka süper. kargıya gittim yolculuğum gayet mükemmeldi. bankada çalışıyorum. hepinize teşekkür ederim, tüm personele saygılarımla...
DENİZBANK FİNANSAL BANKACILIK özel bankacılık bölümü anadolu.
"Slm" Misafir
slm ben surekli gidip geliyom ama bir sorun yaşamıyorum. açıkcası servis elemanları çok iyi. servis ve memnıyetlik gösteriyolar şimdi böyle yalan lar konuşupta kimsenin aklını celmeye kalkmayın. bayan lar hic bir seyden memnun deildir zaten. ooo yüzden size ne yapsalar yine memnun kalmassınızz
"Teşekkür" ferhat yılmaz
ben sorguna gidiyortum ses turizim le süper yolculuğum geçiyoo, bütün ses turizim çalışanlarına teşekkür ederim, hepsi de süperr
"Yolculuk" Misafir
saygısızlık, ilğisizlik, bileti satana kadar iyi, gerisi boş.
"Sitem" Misafir
İlk seyahatimi 1974 yılında SES turizmle Sarıkaya'dan ANKARA'ya yaptım. O zamanlar en iyi otobüsleri 302 lerdi başka alternatif seçeneklerimiz olmadığı için Ankaradan sarıkayaya her gidiş gelişimizde çok sıkıntılar çektik. 1977 yılından sonrada Aynı firmayla Sarıkaya-İstanbul,İstanbul sarıkaya derken yıllar geçti otobüsler değişti modernleşti ama bizim firma hiç değişmedi. Hele bayramlarda yaptığımız yolculuklarda anamızdan emdiğimiz sütleri burnumuzdan fitil fitil getirdiler. Bileti aldığımız halde bizi yoldamı bırakmadılar,koltuğumuzu ikinci sefer başkasınamı satmadılar,itiraz edecek olsak dövmekle tehditmi etmediler neler neler. Şimdiki durumlarını pek bilmiyorum çünkü 1996 yılından beride Allaha şükür SES otobüsüne binmedim onun için günahlarını almak istemem. İnşallah onlarda teknolojiye ve çağa ayak uydurmuşlardır ve hizmet kalitelerini yükseltmişlerdir Müşteri olduğu müddetçe firmalar var olur diye düşünüyorum, Saygılarımla.
"Muavinim" cenkay turfan
benim ismim cenkat, gülen ses turizmde çalışan 34 va 0314 plakalı aracın muaviniyim
sayın yolcular
sizlere daha iyi hizmet vermeye çalışıyoruz inanın ama bazı insanımız çok kaba oluyo, neyse onlar da hatalarını anlarlar umarım, cenkay turfan
"Turizmi gayet iyi" Misafir
walla ses turizme yazılan msjları okudun bnce haksızlık yapıolar sesturizme bn yozgat yerköye yolculuk yaptım yolculuğum çok rahat geçti bn çok memnunum
"Ibret" mustafa kayseri
bence ses turizmi kınayanlar ilk önce kendilerine baksınlar yorum yapmayıp kendilerine ilk önce baksınlar ses turizm harika bir firma çalışanından servisçisine kadar harika
"ısparta güzrgahının kullanılması" cetin karaaslan
ben size (ses seyahat yetkililerine) ısparta da yaşayan yaklaşık 1500-2000 civarındaki yozgatlılar adına yazıyorum. antalya seferlerinizin ısparta ilinden geçmesini talep ediyorum. sebebine gelince hem kendimiz hemde sizin için uygun olacağı. malumunuzdurki antalyaya burdur veya ıspartadan gitmenizin kilometre olarak hiç bir farkı bulunmamaktadır. eger ısparta güzergahını kullanırsanız hem yozgata hem güzergahtaki illere daha fazla yolcu alabilirsiniz. çünkü ıspartanın sadece merkezinin 180.000 nüfusu ayrıca 40.000 e yakın üniversite öğrencisi bulunmaktadır.bu öğrencilerin içinde de oldukça yozgatlı var. bu öğrenciler ve yozgatlı olarak ıspartada yaşayan bizler memleketimize gidebilmek için ankara veya kayseri gibi illeri aktarmalı olarak tercih etmek zorunda kalıyoruz tabiki başka firmalarla. bu nedenle ısparta ilinin potansiyelinin sizin açınızdanda burdur ilinden daha fazla olduğu kanaatindeyim. yine bu nedenlerle tarafınızdan ısparta güzergahının tekrar degerlendirilmesini rica ederim.

  < önceki 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 sonraki yorumlar >