neredennereye.com, Yeni Öz Bingöllüler firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Yeni Öz Bingöllüler Otobüs Bileti

Yeni Öz Bingöllüler
 

neredennereye.com,
Yeni Öz Bingöllüler
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Yeni Öz Bingöllüler Şubeleri

 

neredennereye.com,
Yeni Öz Bingöllüler
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Yeni Öz Bingöllüler

0552 239 8606
Karşıyaka Mah. Zeki Ergezen Bulvarı 33/B Bingöl Üniversitesi Karşısı Bingöl
0426 214 2824

Yeni Öz Bingöllüler Otobüs Firması

Yeni Öz Bingöllüler otobüs firması, 2017 yılında Bingöl merkezli olarak kurulmuş olduğu günden itibaren kurulmuş olduğu Bingöl şehri civarında gelişim göstermeye devam ederek müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışmasının ödülünü almış ve bugün bulunduğu konuma gelmiştir. Firma hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak yolcuları ile arasında uzun yıllar boyunca kurmuş olduğu güvene dayalı ilişkinin zedelenmemesi adına “Daima güler yüzlü hizmet” anlayışını benimseyerek çalışma yaşamına devam etmektedir. Yeni Öz Bingöllüler Turizm otobüs firması, zamanın gerekliliklerini yerinde ve zamanında sağlamak için araç filosunda yer alan otobüslerin teknik ve donanımsal gerekliliklerine ve bünyesinde yer alan personelin gelişimine olan yatırımlarını sürdürmektedir. Bingöl merkezli olarak firmasını kuran Rıdvan Demir, Yeni Öz Bingöllüler otobüs firmasının kısa süre içerisinde hak ettiği değere ulaşabilmesi için özellikle müşteri memnuniyeti alanında hassas davranmak ve teknik donanımlı otobüs yapılanmasının yanı sıra hizmet sektöründe yer aldığının bilincinde olacak ve kendi bu şekilde düzenleyecek elemanlar yetiştirmeye de özen göstermektedir. Bu çabalarının ortak bir sonucu olarak bugün Yeni Öz Bingöllüler firması yolcular tarafından “4,8” gibi yüksek bir puan ile ödüllendirilmiştir.

Çalışma yaşamında henüz erken dönemlerini yaşayan Yeni Öz Bingöllüler otobüs firması, yolcularının teknik bakımdan yetkin otobüsleri ile konforlu bir yolculuk içerisinde ulaşım ihtiyacını gidermesini istediği için araç filosundaki tam donanımlı araçlarının sayısını her geçen gün arttırmaya devam etmektedir. Yeni Öz Bingöllüler otobüs firmasının araç filosunda bugün 10 araç bulunmaktadır.

Yeni Öz Bingöllüler otobüs firması çalışma yaşamında emin adımlar ile ilerleyerek her geçen gün güzergahlarını arttırmakta ve buna bağlı olarak çok daha fazla yolcuya ulaşmaktadır. Ortalama yaşı “5” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Yeni Öz Bingöllüler otobüs firması bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkanları sunmaktadır. Yolcularının her daim yanında olmayı amaçlayan Yeni Öz Bingöllüler otobüs firması, 0 (552) 239 86 06 nolu hat üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır.

Her otobüs firmasında olduğu gibi Yeni Öz Bingöllüler seyahat de çalışma yaşamı boyunca giderek genişleyen bir güzergah ağı çizmek için çalışmaktadır. Her geçen gün kaliteli hizmetini daha fazla yolcuya ulaştırmak isteyen otobüs firmasının otobüs bileti fiyatları gitmek istediğiniz güzergaha göre değişiyor olsa da günümüzde firmanın ortalama otobüs bileti fiyatı 26 TL olarak karşımıza çıkmaktadır.

Giderek genişleyen güzergahlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Yeni Öz Bingöllüler otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Yeni Öz Bingöllüler otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.