neredennereye.com, Yeni Adana Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Yeni Adana Seyahat

Yeni Adana Seyahat
 

neredennereye.com,
Yeni Adana Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Yeni Adana Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Yeni Adana Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Yeni Adana Seyahat

444 34 01
Merkez Otogar No:11 Adana
0322 

Yeni Adana Seyahat Hakkında

Yeni Adana Turizm, Adana merkezli bir otobüs firmasıdır. Adını kuruluş yeri olan Adana ilimizden almıştır. Yeni Adana Turizm Bayram Ali Gökgöz tarafından 1988 yılında kurulmuş bir otobüs firmasıdır. Yeni Adana Seyahat, etkin bir şekilde Adana ve çevresinde karşılıklı seferler düzenleyen en önemli otobüs firmalarından biridir.

Türkiye'nin hemen hemen her yerine karşılıklı seferler düzenlemektedir. Müşteri memnuniyetini en yüksek seviyeye getirmek ve bunun devamlılığını sağlamak firmanın misyonları arasında yer almaktadır. Yeni Adana Seyahat toplamda 64 durak sayısına sahiptir. Bu durak sayılarını günden güne arttırmak için çalışmakta ve hedeflerini büyük tutmaktadır. 29 yıllık tecrübesiyle ulaşım sektöründe hizmet veren firma bu sektörde en iyisi olmak adına çalışmaktadır. Yeni Adana Seyahat kurulduğu ilk günden itibaren ulaşım sektöründe hızlı bir şekilde yükseliş göstermiştir. Bu yükselişin devamlılığını sağlayabilmek adına her türlü yeniliği bünyesinde uygulamıştır.

Adanalılar tarafından özel bir yere sahip olan Yeni Adana Seyahat en fazla tercih edilen konulardan biridir. En son model otobüslerle seferlerini yapan firmanın şehirler arası yolculuk hizmetinin haricinde şehir içi servis ve kiralama hizmetleri de bulunmaktadır.

Yeni Adana Turizm Hedef Ve İlkeleri

İçinde bulunduğu ulaşım sektörü içindeki isimler arasında adını yazdırmak

Ulaşım sektörünün standartlarını yakalayarak bu standartları belirlemek

Müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutmak

Yolcuların zamanlarının değerli olduğunun farkında olup onları en hızlı ve en güvenli bir şekilde gitmek istedikleri yere ulaştırmak

Müşterilerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermek

Müşteri memnuniyeti ile birlikte müşteri devamlılığını sağlamak

Tekelleşmeye ve haksız kazancın karşısında olmak

En uygun bilet fiyatları ile hizmeti sunmak

Sadece ülke içerisinde değil ülke dışında da ulaşım sektöründe  hizmet vermek

Yeni Adana Seyahat Müşteri Hizmetleri

Seyahat sırasında araç içerisinde aperatif ambalajlı yemekler ve sıcak soğuk içecek ikramları yapılmaktadır.

Günlük gazete ve dergilerle yolcuların ulaşımlarını keyifli hale getirir.

Geniş ve konforlu koltukları sayesinde yolcuların anatomik yapılarını korur

Koltukların kol koçakları bir araçta bulunmayacak kadar rahat ve yumuşak olduğundan yolcularımıza rahatlık kazandırır.

Havalandırma sistemleri sayesinde araç içindeki temiz havanın sürekli olarak kalmasını sağlar.

Sitemiz üzerinden otobüs bileti sorgulama yaparak otobüs seferlerini listeleyebilirsiniz. Bu sistem ile size otobüs bileti bulmanızda kolaylık sağlıyor. Otobüs bileti kampanyalarından yararlanarak indirimli otobüs bileti sahibi olabilirsiniz. Yeni Adana Kadirli, Kayseri, Sivas, Niğde, Ankara, Kocaeli, Bursa, Balıkesir, İzmir gibi Türkiye’nin birçok lokasyonuna da ulaşım sağlayabilirsiniz. Adana Niğde otobüs bileti ve Sivas Ankara otobüs bileti alımlarınız için NeredenNereye.com yanıbaşınızda!

100 üzerinden
66Puan
31%
16%
23%
11%
19%
Toplam Yorum Sayısı (77)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Kalkış saati" Misafir
Sitede ve bana gelen mesajda kalkış 11:15 yazıyordu ama otobüs 10:15 te kalktı beni 10:09 da aradılar zor yetiştim
"Şikayet" Misafir
Adana-nigde arası normalde 2 saattir ama yeni adana tam 3 saatte nigdeye girdi ayrıca servis aracı gelmedi
"Hizmet ve müşteri memnuyeti" Misafir
Müşteriye davranış sıfır asla bidaha tercih etmem
"Şehirlerarası dolmuş" Misafir
heryerde dur kalk yapması, yollarda yolcu doldurması, şehirlerarası dolmuş deseler daha iyiydi.
"Memnuniyet" Misafir
Safir aracıyla yolculuk yapmak ayrı bir heycan ve mutluluk verdi bana konfor olarak harikaydı
"Teşekkürler" Misafir
Teşekkür ediyorum. Saygılarımla ....
"şikayet" Misafir
yolculuğunuzdan nefret ettim hiç memnun kalmadım adana-iskenderun arası 1.5 saatlik yolculuğu 2.5 saatte tamamladık.sürekli yolcu indir bindir.halk otobüsünden hiç farkı yoktu.ikram yapılmadı.adana dan servis erken kaldırılmış bilgi verilmedi.ayrıca bir bilet ücreti kadar taksi ücreti ödedim.10.30 hareket saati iken 10.45 civarı hareket etti yolda ayrıca bekledik.her yerde durdu.hiçbir ikram yapılmadı otobüste kötü bir koku vardı.otobüste soruyorlar servis isteyen var mı diye ilk kez böyle bir soruyla karşılaştım.üstelik servisi 10 dk bekledik.her zaman indiğim stadyumun önünde indirmedi.şuana kadar geçirdiğim en kötü yolculuk ayrıca gerekli diğer yerlerde şikayette bulundum.ilk ve son yolculuğum olacak bu firma ile.
"Bir daha mı, asla..." Misafir
Adana terminalinde otobüsten indirip başka bir araca aktarma yapıyorlar. Bunun üzerine itiraz ettiğimizde 'biz bunu senelerdir yapıyoruz' cevabını aldık. Oysa ki bilet satan gişeler size asla böyle birşeyden bahsemiyorlar. Siitenizdeki 'detayları göster' kısmında da aktarmayla ilgili herhangi bir açıklama yok. Ben bir daha asla bu firmayla seyahat etmem. Sizin de biletlerini satmamanız en büyük temennim.
"13.05.00,30 Adana- Ankara Yolculuğu Hk." Misafir
Herşey çok güzeldi, bu güzelliğe tam gecenin bi yarısında Şoförün sigara içmesi hiç yakışmadı. Çoğu Tv kanalı çalışmıyordu ama, yolculuk gece olduğu için fazla ihtiyaç duyulmadı
"Çok kötü bir firmasınız" Misafir
Benim aracım 2300 iken bana 2310 sıralarında seferin iptal edildiğine dair mesaj geliyor. İlgili firma yolcusu az diye seferi iptal edip bir sonraki firma ile birleştiriyor. Bende mecburiyetten başka firmalarda bilet aradım ve başka firma ile gittim. Kısacası hizmet konusunda 0 diye bilirim.