Bu firma satışa kapalıdır.

Yeni Adana Seyahat Otobüs Bileti

Yeni Adana Seyahat
Yeni Adana Sey. Tur. Ltd. Şti
 

neredennereye.com,
Yeni Adana Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Yeni Adana Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Yeni Adana Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Yeni Adana Seyahat

444 34 01
Merkez Otogar No:11 Adana
0322 

Yeni Adana Seyahat Hakkında

Yeni Adana Turizm, Adana merkezli bir otobüs firmasıdır. Adını kuruluş yeri olan Adana ilimizden almıştır. Yeni Adana Turizm Bayram Ali Gökgöz tarafından 1988 yılında kurulmuş bir otobüs firmasıdır. Yeni Adana Seyahat, etkin bir şekilde Adana ve çevresinde karşılıklı seferler düzenleyen en önemli otobüs firmalarından biridir.

Türkiye'nin hemen hemen her yerine karşılıklı seferler düzenlemektedir. Müşteri memnuniyetini en yüksek seviyeye getirmek ve bunun devamlılığını sağlamak firmanın misyonları arasında yer almaktadır. Yeni Adana Seyahat toplamda 64 durak sayısına sahiptir. Bu durak sayılarını günden güne arttırmak için çalışmakta ve hedeflerini büyük tutmaktadır. 29 yıllık tecrübesiyle ulaşım sektöründe hizmet veren firma bu sektörde en iyisi olmak adına çalışmaktadır. Yeni Adana Seyahat kurulduğu ilk günden itibaren ulaşım sektöründe hızlı bir şekilde yükseliş göstermiştir. Bu yükselişin devamlılığını sağlayabilmek adına her türlü yeniliği bünyesinde uygulamıştır.

Adanalılar tarafından özel bir yere sahip olan Yeni Adana Seyahat en fazla tercih edilen konulardan biridir. En son model otobüslerle seferlerini yapan firmanın şehirler arası yolculuk hizmetinin haricinde şehir içi servis ve kiralama hizmetleri de bulunmaktadır.

Yeni Adana Turizm Hedef Ve İlkeleri

İçinde bulunduğu ulaşım sektörü içindeki isimler arasında adını yazdırmak

Ulaşım sektörünün standartlarını yakalayarak bu standartları belirlemek

Müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutmak

Yolcuların zamanlarının değerli olduğunun farkında olup onları en hızlı ve en güvenli bir şekilde gitmek istedikleri yere ulaştırmak

Müşterilerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermek

Müşteri memnuniyeti ile birlikte müşteri devamlılığını sağlamak

Tekelleşmeye ve haksız kazancın karşısında olmak

En uygun bilet fiyatları ile hizmeti sunmak

Sadece ülke içerisinde değil ülke dışında da ulaşım sektöründe  hizmet vermek

Yeni Adana Seyahat Müşteri Hizmetleri

Seyahat sırasında araç içerisinde aperatif ambalajlı yemekler ve sıcak soğuk içecek ikramları yapılmaktadır.

Günlük gazete ve dergilerle yolcuların ulaşımlarını keyifli hale getirir.

Geniş ve konforlu koltukları sayesinde yolcuların anatomik yapılarını korur

Koltukların kol koçakları bir araçta bulunmayacak kadar rahat ve yumuşak olduğundan yolcularımıza rahatlık kazandırır.

Havalandırma sistemleri sayesinde araç içindeki temiz havanın sürekli olarak kalmasını sağlar.

Sitemiz üzerinden otobüs bileti sorgulama yaparak otobüs seferlerini listeleyebilirsiniz. Bu sistem ile size otobüs bileti bulmanızda kolaylık sağlıyor. Otobüs bileti kampanyalarından yararlanarak indirimli otobüs bileti sahibi olabilirsiniz. Yeni Adana Kadirli, Kayseri, Sivas, Niğde, Ankara, Kocaeli, Bursa, Balıkesir, İzmir gibi Türkiye’nin birçok lokasyonuna da ulaşım sağlayabilirsiniz. Adana Niğde otobüs bileti ve Sivas Ankara otobüs bileti alımlarınız için NeredenNereye.com yanıbaşınızda!

100 üzerinden
66Puan
31%
16%
23%
11%
19%
Toplam Yorum Sayısı (77)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Koltuk numaraları" Misafir
Aldığımız ve otobüste okan koltuk noları farklıydı ... dikkatinize
"Yeni Adana " Misafir
Memnun kaldım
"Kulaklık " Misafir
Araçtaki kulaklıklar çalışmıyor.
"Servis" Misafir
Firma çok kötüydü yolculuk sonrası servis desteği vermediler yalan d
Söylediler
"Muavin" Misafir
Yeni adana ve lider adana firmalarında bir bayan olarak hep aynı sorunu yaşıyorum. Muavinler çok seviyesiz. Gereksiz samimi olmaya çalışıyorlar ve bu durum beni artık gercekten de cok rahatsız ediyor. Son yolculugumda da muavin bana cok yaklaşarak soru soruyor bende uyarmama ragmen devam etti. Sürekli yaklaşmaya çalışıyorlar. Bunlar hic hoş şeyler degil. Lütfen artık Muavinlerinizi uyarın
"Yeni adana" Misafir
Harika bayıldım
"Yeni Adana’nın Rezaleti" Misafir
1) Yeni Adana yerine Lider Adana otobüsü verilmiş fakat Eskişehir yazıhanesi bilet alırken bize bu bilgiyi vermedi.
2) Otobüsün gelmesini beklerken nerdeyse hareket edecekmiş fakat eksik olan yolcularını telefonla arama düşüncesinden yoksunlar.
3) Nasrettin hoca tesisinde yarım saat mola vereceğini söylerken 40 dakika mola verdi.
4) Saat 23.00 da Ankara’dan hareket edeceğini söyledi fakat 23.20’de gecikmeli olarak hareket etti.
5) Adana’ya gelmeden önce iki kez sağa çekerek, otobüsü durdurdu ve dakikalarca bekledi.
6) Muavin ile şöförün konuşmalarından anladığım kadarıyla bu otobüsün Osmaniye’ye gitmeyeceğini öğrendim. Ne zaman, nerden aktarma yapacağımı sorduğumda bana bilgi vermedi. Ayrıca bilet alırken seyahat süresinin 11.30 olacağını belirtirken 14.30 saat süreceğini söylediler. Bu konu hakkında açıklama istediğimde hem muavin hem de Ankara’da otobüsün yanına gelen firma görevlisi sesini yükselterek beni azarladı. Ankara yazıhanesine durumu bildirdiğimde onlar tecrübesiz diyerek konuyu kapattılar!
7) Adana’ya geldiğimizde aktarma yapılacağına dair bir bilgi verilmediği için devam edecek olan 9 kişi otobüste bekliyorduk. Muavin gelerek bizi azarladı! “Adana’ya geldik demedik mi size, hala neden bekliyorsunuz, bu otobüs devam etmez, kontak kapattı burda” diyerek çirkefleşti. Arabadan indiğimizde hiç kimse hangi otobüsle gideceğimizi söylemediği için dakikalarca bilinçsizce bekledik. En sonunda Kayseri’den gelen bir otobüse binin dediler, hangi numaraya oturacağımızı söylemedikleri için ilk binenler boş yerlere oturdu. Geride kalanlar ise yer olmadığı için indirildiler.
8) Ayrıca Eskişehir/Osmaniye arasında sadece 1 kez sadece içecek servisi yaptılar.
9) Ben hayatım boyunca bu kadar rezil, saygısız, sorumsuz bir firmayla yolculuk yapmadım. Bir daha bu firmanın önünden bile geçmem.
"Rezillik (Şikayet)" Misafir
Lider Adanayı birdaha hayatımın sonuna kadar asla tercih etmiyeceğim Kayseri Adana seferinde bozuk arabayla yola çıkardılar insanları arabanın içi dışarısı kadar soğuktu ısıtmalarda sorun var arabayı ısıtamadılar yola yarım saat geç çıktık niğdede araba arıza yaptı arabaya bakım yaptılar 30 dakikada öyle sürdü arabanın içi berbat yerler berbat derecede pislik içindeydi ikram yapılmadı herşey eksik bütün yolcular şikayette bulundu birdaha asla yolda kalsamda Lider Adanayla yolculuk yapmam
"3.5 saatlik yolu 9 saatte geldim" Misafir
Biletim 19 Ocak Cuma günü 18:15 kalkış Osmaniye-Niğde seferiydi.Kalkış vakti geldiğinde ortalıklarda otobüs adına hiçbirşey yoktu ve büroya sorduğumuzda aracın bağlandığını ve bize 15-17 kişilik minibüsle Adanaya götürme teklifinde bulundular, başka bilet bulamayacağım için kabul ettim ve 20:30 sularında otogardaydık ve bize 20:15te araç Adanadan kalkacağını söylemişlerdi.Perona uzun bir yürüyüşten sonra yine herhangi bir otobüsle karşılaşamadık ve ilgililere sorduğumuzda aracın tekerinin patladığını ve lastikçi gidip yapacağını söylediler ve uzun bir bekleyişten sonra 21:30 sularında araç geldi ve sonunda kalkabildik dedik fakat Pozantıya vardığımızda tesise girdiğini ve mola için girmediğini anladık, sağa çektik, kaptan muavinler aşağıya indi ve kimse ne olduğunu anlamadan bekliyordu; yarım saat sonra aracın tekerinin tekrar patladığını ve lastikçi çağırdıklarını söylediler ve beklemeye başladık ve yaklaşık yarım saat sonra yolculukların, molaların, büyük araçların uğrak yerinde, kalbinde bir tane lastikçi bulamadıklarını ve tamircinin Adanadan geleceğini söylediler ve herkesi orada mahsur bıraktılar, bekleyiş başladı ve aradan 1 saat sonra tamirci yerine boş otobüs göndereceklerini söylediler ve artık yolcular inanmamaya bu mazeretlere, sinirlenmeye başladılar, haklılar; hava eksinin altında 5,6 derece müthiş bir soğuk var dışarda aracın klimaları çalışmıyor ve çocuklar ağlayıp duruyor; bir yandan yaşlılar oturmaktan belleri ağrıyor, tansiyonları yükselenler oldu; diğer yandan otobüs biletini varış saatine göre alıp onlarca mâdur olan insanlar; mülakata yetişemeyecek olup, başka bir yerden aktarma yapacak olupta yapamayanlar, gecenin bi saatinde varıp ulaşım aracı bulamayanlar.Neyse lafı uzatmadan mâduriyetimizi anlatmak istedim.Yaklaşık 3 saatlik Pozantıda rezillik çekmemizin ardından Lider Adana firmasına ait boş bir otobüs geldi ve ona geçmemiz istendi ve yola çıkıldı ve ben Niğdeye vardığımda gece 3:15 sularıydı.(Tam 9 saat ve /280km yol) Buna ek olarak yollarda hiçbir sıkıntının olmadığını ben şahsım olarak teyit ederim, bizim bu maduriyetimizin sebebi yöneticilerin veya araç sahibinin sorumsuzca davranması, aracın düzenli kontrolünün yapılmaması ve sonucunda onlarca insanı mâdur etmeleri.Ben şahsım olarak mâduriyetimizin giderilmesini, en azından o aracın bundan sonra yapacak olan seferlerinde başka yolcuları mâdur etmesini önlemek, böyle de devam edilecek olursa gerekirse araca veya araç sahibine gerekli işlemlerin yapılmasını sizlerin önünde rica ederim.(Yeni Adana firmasına ait 35 ERP 61 plakalı 2+1 bir otobüs)
"Beş para etmez bir firma " Misafir
Beş para Etme

1 2 3 4 5 6 7 8 sonraki yorumlar >