Bu firma satışa kapalıdır.

Vogo Tur Otobüs Bileti

Vogo Tur
 

neredennereye.com,
Vogo Tur
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Vogo Tur Şubeleri

 

neredennereye.com,
Vogo Tur
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Vogo Tur

 Sakarya
0264 

Vogo Tur Otobüs Firması

Vogo Tur otobüs firması kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden, yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir kuruluştur. Sakarya merkezli Vogo Tur, Sabiha Gökçen Havalimanı'na seferler düzenlemektedir. Yerel bir işletme olarak kurulan firma, hizmet sektörü içinde bulunan bir kuruluş olarak her şeyden önce daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne denli büyük önem arz ettiğinin farkında olarak temel yatırım ve yaptırımlarını bu yönde şekillendirmektedir. Günümüz dünyası içerisinde yenilenmenin vazgeçilmez bir şart olduğunun ve kullanıcıların daima dönemin arzularını barındırdığının farkında olan firma en başta kendi personeli ve araç filosunda yer alan otobüslerin teknik yapılanmasını en üst seviyede tutmaya özen göstermektedir.

Yerel bir işletme olarak kurulan Vogo Tur otobüs firması zaman içerisinde çok daha fazla yolcuya ulaşabilmek adına ulaşım ve hizmet ağını sürekli olarak geliştirmeye devam etmektedir. “Önce insan” ilkesini benimseyerek çalışma yaşamını şekillendiren firma başta kuruluş aşamasında kendisinin yanında bulunan çevresi ve aralarında bir güven bağı oluşmuş olan yolcularının haklarını gözetmeye özen göstermektedir.

Bilgi erişimin ve teknolojik gelişmelerin bu denli büyük yer tuttuğu bir dönemde, çağı yakalamanın insanlara gerekli hizmet sağlamakta ne denli önemli olduğunun bilincinde olan firma en kısa zaman zarfı içerisinde kullanıcılarına doğru ve kaliteli hizmeti ulaştırmak adına hizmetlerini online ortama da taşımıştır. Kendi içerisinde oluşturduğu eğitim hiyerarşisi ile öz personelinin hizmet kalitesini yükseltmeyi hedefleyen Vogo Tur otobüs firması bu alanda emin adımlarla ilerlemektedir. Firmanın bugün sahip olduğu araç filosu içinde yer alan otobüslerinde, “Her koltuğa özel TV, Müzik, İkram, Kablosuz İnternet, USB bağlantı” gibi hizmet seçeneklerini bulabilirsiniz. Artık en uygun Vogo Tur otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.