Bu firma satışa kapalıdır.

Vivalines Turizm Otobüs Bileti

Vivalines Turizm
 

neredennereye.com,
Vivalines Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Vivalines Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Vivalines Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Vivalines Turizm

444 0 901
Yukarı Dudullu Mah. Şerifali Çiftliği Yan Yol Bölgesi Miras Sk. No: 53 Ümraniye  İstanbul (Anadolu)
0216 

Vivalines Online Otobüs Bileti

Vivalines Turizm ulaşım sektörü içerisinde bir çok yeniliğe ve ilke imzasını atmış olan önemli ulaşım firmalarındandır. Vivalines Otobüs Firması ulaşım sektörü içerisinde daha yeni bir kurum olsa bile bu kısa zamanda bir çok firmanın başaramadığı bir başarıyı elde etmiş ve müşteri memnuniyetini yakalamıştır. Müşteri memnuniyeti üzerine kurduğu çalışma prensibini en iyi şekilde yerine getirmeye çalışmaktadır. Bu zamana kadar otobüs yolculuğu ile ilgili bildiğiniz tüm tecrübelerinizi değiştirebilecek olan bir hizmet politikasına sahiptir.

Uçak Konforunda Yolculuk Vivalines

Vivalines Turizm sizlere bir uçak yolculuğunda elde edebileceğiniz tüm önemli hizmetleri sunmaktadır. Vivalines Turizmin en önemli hizmet anlayışı ise mesafeleri keyfe dönüştürme anlayışıdır ve bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir. Firmanın amacı kısa süre önce kurulmuş olmasına rağmen tüm Türkiye'de adını duyurmak ve önemli firmalar arasına adını yazdırmaktır. Ulaşım sektörüne yepyeni vizyonları getiren Vivalines Turizm yolcuların rahatlığına ve konforuna oldukça önem vermektedir. Yolcularına ayrıcalıklı hizmetler sunarak yolculuklarını daha keyifli hale getirmeye çalışmaktadır.

Vivalines Turizm Misyon Ve Vizyonu

Tüm Türkiye'de adını duyurmuş bir firma olmak,

Ulaşım sektörü içerisindeki referans marka olmak,

Ulaşım sektörünün belirli standartlarının üstüne çıkarak bu standartları yeniden belirlemek,

Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak,

Müşteri güvenliğini sağlamak,

Kanunlara ve kurallara uygun davranmak,

Çalışanlarına ve müşterilerine karşı adaletli olmak,

Vivalines Turizmin Sunduğu Olanaklar

Yolculuğunuz sırasında ki her anınızı rahat ve konforlu geçirmeniz için her türlü donanıma sahiptir. Firma ile yapacağınız her seyahat için evlerinizin kapısından alınır ve terminallere getirilirsiniz. Check-in sistemi sayesinde koltuk karışıklığı gibi bir durum asla yaşanmaz. Yolcu güvenliğini sağlamak için her türlü önlem alınır. Örneğin bagajlarınız X- Ray cihazlarından geçirilerek alınır. Ayrıca firma için müşterileri oldukça değerli olduğundan bunu gösterebilmek adına seyahat sırasında bir çok hediye ile müşteri mutluluğu sağlanır. Araç içindeki koltukların arasındaki mesafelerin uzak olması nedeniyle ayrı bir rahatlık verir. Böylece yolcular diledikleri gibi koltuklarını yatırabilir. Seyahat sırasında günlük gazete ve dergi servisi bulunmaktadır. Kişisel televizyonları ve kesintisiz uydu yayını sayesinde dilediğiniz kanalı, diziyi, filmi izleyebilirsiniz.

Vivalines otobüs bileti için yukarıdaki arama motorundan sefer sorgulayabilir, sizin için en uygun Vivalines otobüs biletini online satın alabilirsiniz.100 üzerinden
82Puan
43%
43%
0%
14%
0%
Toplam Yorum Sayısı (6)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
WiFi çok yavaştı sitede varış saati 8 gösterilmesine rağmen 9.30 da indik
"Geçirdiğim en rahat yolculuktu " Misafir
İşim dolayısı ile sık sık yolculuk yapan biriyim. Pek çok otobüs firması ile yolculuk yaptım, kesinlikle şu ana kadar yaptığım en rahat yolculuktu diyebilirim.
"Nilay " Misafir
Gerek hizmet gerekse donanım olarak geçirdiğim en rahat ve en konforlu yolculuktu. Düşünmeden tercih etmenizi öneririm.
"ÇOOOK TEŞEKKÜRLER" Eyüp
Güvenle bir yolculuk yaptım teşekkürler.
"Genel olarak iyiydi, memnun kaldım" Erdal
istanbul-ankara arası yolculuk yaptım. genel olarak memnun kaldım. tekrar tercih edebilirim
"Mükemmel" Asya
Tek kelimeyle mükemmel bir yolculuktu. Umarım hizmet kalitesi düşmez.