Bu firma satışa kapalıdır.

VezirTur Beşer Turizm Otobüs Bileti

VezirTur Beşer Turizm
VezirTur Beşer Turizm
 

neredennereye.com,
VezirTur Beşer Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

VezirTur Beşer Turizm

Merkez Samsun
0362 647 1702

 


Vezirtur Beşer Turizm firması yerel bir işletme olarak kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana kendine belirlediği prensipler dahilinde hareket ederek çalışma yaşamını sürdürmüş ve buna bağlı olarak başta kendi çevresinde sevgi ve güven kazanmış kuruluşlardan bir tanesidir. Firma hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak bu alanda uzun vadede hayatta kalarak hedeflerine ulaşmak için daima güler yüzlü hizmet anlayışı ve kendisine karşı oluşan güveni kötüye kullanmamak ilkelerinin ne kadar gerekli olduğunun bilincinde olarak temel çalışmalarını bu yönde değerlendirmektedir. Kurulduğu günden bu yana arkasına aldığı rüzgar ile birlikte çalışma yaşamının prensiplerini eksiksiz şekilde yerine getirmeye çalışarak yolcularının güven içerisinde ve eğlenceli olarak yolculuk gerçekleştirmesini hedefleyen Vezirtur Beşer Turizm önce kendi personel ekibini ve filosunda bulunan otobüslerinin modernize etmiştir. Vezirtur Beşer Turizm firmasının bugün filosunda bulunan araçlarında, “İnternet, rahat koltuk, uydu yayını, koltuk ekranı, televizyon, ses sistemi, müzik yayını, priz, okuma lambası, radyo, USB” gibi konfor seçenekleri yer almaktadır.


Yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana Vezirtur Beşer Turizm firması kaliteli hizmet anlayışını .ok daha fazla kişiye ulaştırma adına ulaşım ağını geliştirmeye devam etmektedir. Firmanın bugün, “Alibeyköy, Çerkezköy, Çorlu, Esenyurt, Gümüşhacıköy, Güzelyalı, Havza, İstanbul, Kapaklı, Kaynarca, Merzifon, Osmancık, Saray, Silivri, Tosya, Vezirköprü” gibi ulaşım noktalarında fiziksel hizmet birimleri yer almaktadır. Yolculuk sırasında müşterilerinin memnun olması dahilinde ilerleyen çalışma yaşamı ile birlikte daha fazla kişiye ulaşmak isteyen firma otobüs biletlerini online satışa sunmuştur. Artık en uygun Vezirtur Beşer Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.


 

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.