Bu firma satışa kapalıdır.

Vardar Turizm Otobüs Bileti

Vardar Turizm
 

neredennereye.com,
Vardar Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Vardar Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Vardar Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Vardar Turizm

Altintepsi̇ Mahallesi̇ Yahya Kemal Caddesi̇ No93/97 Bayrampaşa İstanbul
0212 658 33 54

Vardar Turizm Otobüs Firması

Vardar Turizm otobüs firması bugün, “İstanbul, Azerbaycan, Bakü, Moldova, Gence, Kişinev, Komrat, Valkaneş” gibi varış noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır. Vardar Turizm yakın tarihte çalışmış oldukları alanda yolcu taşımacılığı alanında yatırım bakiyesinin oldukça az değerlendirildiğini düşünen ortaklar tarafından kurulmuş, başarılı seyahat firmalarından bir tanesidir. Firma yıllar içerisinde ilerleyen çalışma hayatında prensiplerini elinden bırakmayarak kısa zaman içerisinde sektöründe söz sahibi olmayı başarmıştır. Firmanın kurulmasında döneminin önemli etkinliklerini başarı ile yürüten bölgenin ileri gelenlerinin etkileri gözle görülür derecede fazladır. Bununla birlikte firma kurulmuş olduğunun bölgenin kalkınmasına katkıda bulunacak çalışmaları başta kendi bünyesi içerisinde olmak üzere oldukça etkin biçimde sürdürmektedir.

Vardar Turizm kendisine misyon olarak, “Yolcularının kaliteli hizmet sağlamak amacı ile her daim çalışmak, bu çalışmaları çağın gereklilikleri gereğince nitelikli hale getirmek. Zaman içerisinde daha fazla çalışma alanına ulaşmayı başararak, ülke genelinde hizmetini daha geniş alanlara sunmak” şeklinde belirlemiştir.

Vardar Turizm otobüs firması kurulduğu günden bu yana çalışmalarını üst seviye tatmin sağlaması için elinden geleni yapan yapılanmalardan bir tanesidir. Bununla birlikte daha sağlıklı çalışma alanları oluşturmak ve bugüne kadar kendisine karşı oluşan güveni boşa çıkarmamak için çalışmalara devam etmektedir. Yolculuk boyunca kendizi güvende hissetmenizin hizmet sektörü için ne denli çaba gerektiren ve farkındalık yaratan bir çalışma süreci olduğunun bilincinde olan firma yolcularına bu alanda sağladığı güvenden taviz vermemek için zaman içerisindeki yatırımlarının çoğunu güven üzerine koşullandırmıştır.

Günümüz dünyasında, her alanda farklı gelişmeler yaşanırken ve bu gelişmeler hizmet sektörü bünyesinde bulunan yolcu taşımacılığını da kapsıyor durumdayken kısa süre içerisinde daha fazla yolcuya kaliteli hizmetini ulaştırmanın öneminin farkında olan Vardar Turizm otobüs firması yolcularının imkanlardan daha iyi şekilde yararlanmasını sağlamak adına otobüs biletlerini online platformlara taşımıştır. Türkiye’nin her yerinden en uygun Vardar Turizm otobüs biletlerini kredi kartınızı ya da banka kartınızı kullanarak NeredenNereye.com üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.