Van Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Van otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Van otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Vangölü Turizm 4
Best Van Turizm 2
Metro Turizm 2
Patnos İtimat Turizm 1
Öz Erciş 1
- HEMEN SATIN AL ! -

Van seyahatleriniz için taksitli otobüs bileti aramanızı sitemizde yapabilirsiniz. Arama kısmına yolculuk edeceğiniz şehirleri ve tarih bilgisini ekleyerek bilet ara butonuna tıkladığınızda; şehre seyahat edebileceğiniz tüm seferleri listelersiniz. Sonuç sayfasında tüm firmaları bir arada göreceğinizden aralarında kolayca karşılaştırma yapabilir ve seçiminizi tamamlayabilirsiniz. Bundan sonra biletinizi satın almak için yönlendirmeleri takip etmeniz yeterli. Bilet bilgileriniz oluşturulduktan sonra e-mail adresinize ve cep telefonunuza mesaj olarak gönderilecektir. Van uçak bileti alımını da sitemizden yapabilirsiniz.

Van Kalesi; Van ovası olarak adlandırılan alanda geniş ve yüksek kayalık bir zemin üzerine kurulmuştur. Kaynaklarda geçen bilgilere göre kale Tuşba adıyla uzun yıllar Urartular tarafından merkez olarak kullanılmıştır. Osmanlı döneminde de askeri amaçlar ile kullanılan kaleye bazı bölümler eklenmiştir. Kale Van il merkezinden 5 km uzaklıkta bulunmaktadır. En uygun otobüs bileti ile seyahat ettiğiniz şehirde bulunduğunuz sürede gezebileceğiniz yerler; Abasağa Camii, Akdamar Kilisesi, İkiz Kumbetler, Evliya Bey Köprüsü ve Medresesi, Hoşap Kalesi, Kızıl Minareli Camii ve Van Gölü olarak sıralanabilir.

Akdamar Kilisesi: Van Gölü üzerindeki Akdamar Adası’nda bulunan kilise Surp Harç Kilisesi olarak da adlandırılmaktadır. 7. Yüzyılda Kudüs’ten kaçırılan Hakiki Haç parçasının barındırılması amacıyla inşa edilmiştir. Kilise dış duvarlarındaki kabartma ve figürler ile dikkat çekmektedir. Uzun yıllar ibadete kapalı olan kilise; 2010 yılında yapılan restorasyon çalışmaları sonrası 95 yılın ardından ilk kez bir ayine ev sahipliği yapmıştır. Kızıl Minareli Camii: Üzerinde kitabesi olmadığı için kesin yapılış tarihi bilinmemektedir. Günümüzde ziyaret edilebilen ibadethanenin cami bölümü Osmanlı, minaresi ise Selçuklu dönemi eseridir. Mobil uygulamamızı kullanarak da bilet işlemlerinizi dilediğiniz zaman güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulamayı AppStore ve Google PlayStore’da bulabilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Yolculuk" Misafir
Arabadaki tabletlerin eksikliklerinin tamamlanması lazım bazı tuşlar çalışmıyor. Her arabada sürekli yüksek sesle hatta saatlerce konuşan biri olur bunlar uyarılmalı bence rahatsız oluyoruz.
Best Van Turizm
"Kalkış ve varış " Misafir
Kalkış ve varış için 6 saatlik yolu 10 saatte gittik perişan olduk yolda yolcular mağdur edildi. Biletsiz yolcu alındı.
"" Misafir
Koltuk ekranlarının hiç biri çalışmıyor adam akıllı
"" Misafir
yolculuk sıkıcı geçti
insanlar ayakta yolculuk etti
muavininin yolculardan birine sesini yükselttiğine şahit oldum ve bu beni rahatsız etti.
"Yanlış yer demesi" Misafir
van-islahiye diye bilet aldım ama islahiye ye araç gitmedi gaziantep otagarda indim
"Arka koltuklar çok soğuk" Misafir
Maalesef yolculuktan sonra hasta oldum en arka koltuklar çok soğuk idi araç içi kaloriferler açılmadı.
"Memnuniyet " Misafir
Yolculuk güzel geçti firmaya ve siz nereden nereye com.a ilginizden dolayı teşekkür ederim.
"Rezalet" Misafir
Bravoooo vangolu hayatımın en berbat yolculuğu kaldığı yerden devam ediyor. Elazığ'da yolcu alıyorlar bilet koltuk numarası 45 adam koltuk ariyor. arabada ise 44 koltuk var. Şenliğe gel hakikaten saçmalık ha şunu da belirteyim muavinleri genç kızlara bildiğiniz pişmiş kelle gibi sırıtırken erkek yolcular birşey sorduğunda ise düşman kesiliyor gibi ve insanlara bu şu gibi zamirler kullanıyor. Ne diyelim bir an önce bitsin bu eziyet
"Vasat" Misafir
Çok geç geldi. Her durakta gereğinden fazla durdu. Konuşmalar aldı verdi. İşini düzgün yapan yok.
Bir kez daha tövbe dedirtti. En son 2002 yılında binmiştim. Pişman olmuştum. Şimdi yine pişman ettiler.
"" Misafir
Mola çok geç veriliyor. Van dan yola çıkıyor Erzurum Hasankale de mola veriliyor. Daha erken örneğin Ağrıda mola verilebilir.