Bu firma satışa kapalıdır.

Van Erciş Sema Otobüs Bileti

Van Erciş Sema
Van Erciş Sema
 

neredennereye.com,
Van Erciş Sema
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Van Erciş Sema Şubeleri

 

neredennereye.com,
Van Erciş Sema
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Van Erciş Sema

444 02 65
 Erciş
0432 223 10 30

Van Erciş Sema online otobüs bileti ararken karşınıza çıkan Neredennereye.com size büyük avantajlar sağlayacak. Online otobüs bileti satışında öncü adreslerden biri olan sitemiz birçok fırsatı ayağınıza getiriyor.

Sitemiz aracılığı ile seyahat etmek istediğiniz firmanın otobüs biletleri ve otobüs sefer saatleri gibi bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra sitemiz üzerinden firmalara yapılan puanlamaları ve yorumları inceleyerek tercihinizi yapabilirsiniz. Ayrıca sitemizin her an güncellenen otobüs bilet fiyatlarını sık sık takip ederseniz otobüs bileti kampanyaları ve indirimli otobüs biletlerinden yararlanabilirsiniz.

Kurulduğu günden bu yana koşulsuz müşteri memnuniyetini misyon edinen Van Erciş Sema, bu doğrultuda ilerliyor. Sektörde referans ve belirleyici marka olmayı hedefleyen turizm şirketi, müşteri güvenliğini her şeyden önde tutmuştur.

Firma, İstanbul, Kocaeli, Erzurum, Van ve Ankara illeri gibi hemen hemen Türkiye’nin tüm noktalarını sefer düzenliyor. Şirketin araçlarında bulunan kablosuz internet, oyun, müzik, açık büfe ikram, film ve uydu yayını gibi özelikleri ile keyifli bir yolcukluk sağlıyor. Ayrıca araçlardaki hız sabitleyici ile kontrollü bir seyahat sağlıyor.

Otobüs bileti sorgulama sistemimiz ile kolaylıkla size en uygun otobüs biletini bulabilirsiniz. Yalnızca iki tık ile işleminizi tamamlamanız mümkün. Siz de Online Van Erciş Seyahat otobüs bileti ile yapacağınız seyahatiniz sonrasında firmayı değerlendirebilirsiniz.

100 üzerinden
72Puan
56%
7%
4%
4%
30%
Toplam Yorum Sayısı (28)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"VAN ERCIS SEMA YA BINMEYIN" melik oral
Manavgattan ağrı merkeze bilet kestim. Manavgat otogarindan 15-20 km çıktıktan sonra bastonla yurumesi gereken bi amca gelip biletimi istedi biletimi gösterdiğimde biz ağrıya gitmiyoruz in git parani al bide artist artist hareketlerle 3 kisi nerdeyse bana dikleniyorlardi bu sorunun benden kaynkali olmadiqini söyledim firma sahibini aradığımda da ne yazık ki adam akıllı bisey cevap alamadım. Yolculuk yapacaklara benden tavsiye kesinlikle van erciş sema ya binmesinler. Benle aynı durumda olanlarda arabada mevcut...
"Rezaletin ötesi" bahtiyar05
geçen yıl adilcevazdan malatyaya kadar tam 7 saat ayakta gittim . sadece ben değil, en az 7-8 kişi daha vardı ayakta giden.bileti alırken herşey gayet normaldi otobüse binince işler değişti.muavin şoför ayrı bi alemde zaten yolcuları tınladıkları yok. öyle saçma salak bi yolculuk ettik işte :@
"Selam" safari
bayramda ağrı ya bilet nasıl yapabilirriz 3 gün kala gelsem bulabilirmiyim
"Böyle olmaz" memduh
03/04/2010 tarihinde vandan manavgata bi akrabama 10 kg ağırlıgında paket gönderecektim.

otogara gittim araba 9 da dediler 9 oldu gelmedi yazaneye gittim şöför oradaydı emanetim olduğunu söyledim kabaca ne var içinde dedi bende 3 kg kadar et dondurulmuş et diğeride erzak dedim. ben götürmem araba petroldeymiş dedi adeta yalvardım ücret neyse vereceğim dedim araba benim dedi ben götürmüyorum yolcu rahatsız oluyormuş. çok zoruma gitti. paketi alacak kişi sadece pazar günleri izinliydi. bende hep semaya binerdim ama artık binmem. yemin olsun.

mecbur 1 hafta bekledim başka bir firmanın aracı gidiyodu ona bıraktım. ama eminim ki benim paketim o şöfördende arabadanda daha temizdi. insanlık ölmüş. bizde karayolcuyuz. elbet denk gelir. neyse saygılar.
"REZALET" shadow_prince1977
Bu firma hakkında güzel yorumlar yapanlar eminim o firmada ya çalışandır, ya da firma sahipleridir. Bu firmayla seyehat edipte beğenecek bir insan olması mümkün değil.

Ercişten Ankaraya gelmek için otobüs bileti bulamadım. Bütün firmalar dolu idi. Bu firmanın kötü olduğunu duymama rağmen "olsa olsa ne kadar kötü olabilir" mantığı ile ve mecbur kaldığım için ercişten ankaraya bilet aldım.

Daha otobüse binmeden rezalet başladı. Ek sefer olarak ayarlanan saat 13.30 arabasına binmek için peronda beklemeye başladım. Otobüs hareket saati geldiğinde otobüs henüz perona yanaşmıştı. Zaten rezalet bir otobüs olduğu ilk bakışta anlışılıyordu. Çift camlardan bazıları kırık, ön cam ise baştan başa birkaç yerden çatlaktı. Belli ki birileri bu otobüsü taşlamıştı. Neyse bindim, hareket saati geldiği için montumu çıkardım. Otobüsün içi buz gibi idi. Üşümeye başladım. Otobüs bir türlü hareket etmedi. Üşüdüm, montumu yeniden giydim.

Saat 14.00 da hala otobüs hareket etmemişti. Neyse hareket etti, otobüsün her tarafı anormaldi. Havalandırmadan buz gibi soğuk hava geliyordu. Kapatmaya çalıştım, kapanmadı. Arızalı idi. Otobüsün içindeki görevlileri çağırdım, bakmadılar bile. Yanımdan geçerken tekrar söylemeye çalıştım. Oralı bile olmadılar. Tekrar geçerken kolumla yolunu kestim. Adam kolumu kırarcasına geçip gitti. Umursamadı bile. Ben sinir oldum. Daha kısa bir süre geçmişti. Ercişten 10 km çıkmıştık. Otobüsten dumanlar çıkmaya başladı. Durdular. Hiç bir açıklama yok. Biz koyun gibi otobüsün içinde bekliyoruz. Telefonla konuşmalarından otobüsün arızalandığını öğrendik. Aşağıya inip baktığımda yolun üzerinde yağ denizi vardı. Yine bir açıklama yok.

Sora sora başka bir otobüsün bizi almaya geleceğini öğrendik. Orada 2,5 saat bekledik. 34 VD 5222 plakalı otobüs geldi. Rezalet içinde bindik. Ercişe doğru hareket etti. Yine bir açıklama yok. Nereye gidiyoruz, bu otobüs mü bizi ankaraya götürecek bilen yok. Ercişte bir petrol ofisinde durduk. Mazot aldı. Sora sora o otobüsle ankaraya gideceğimizi öğrendik. Birkaç koltuk değiştirdim. Hepsi de arızalı idi. En son oturduğum koltuk yaslanır yaslanmaz geri yatıyordu. Bir türlü düzelmiyordu. Ama diğerlerinin sorunları dafa fazla idi. Otobüsün içi zaten pislikten geçilmiyordu. Şehir içi dolmuş gibi ikide bir duruyor yolcu indirip bindiriyorduk. Hatta yollarda abartmıyorum 20 dakika yolcu beklediğimiz oldu. Kalorifer aşırı yanıyor içeride pişiyorduk. Rica minnet havalandırmaları açtırdık. Şoför sürekli sigara içiyor, hatta muhabbet için yanına giden bayanlar da onun yanında sigara içiyordu. Zaten servis elemanı anlayışı falan yok. Sadece bir muavin, bir şoför. Onlar da sanki bizim için orada değiller de biz onlar için oradayız. Su istemeye bile korkuyor, kendimiz gidip suyumuzu alıyorduk. Birkaç yerde otobüs durdu. Hiç bir açıklama yok. Niye durduğumuzu, kaç dakika bekleyeceğimizi bilmiyoruz. Yemek yesek yetişirmiyiz, tuvalete gitmeye vakit varmı bir şey söyleyen yok. Sanki adamlar kamyona eşya yüklemişler onların nakliyesini yapıyorlar. Mantık bu.

Dağlardan geçtik, şoförün bir otobüs kullanışı var, arka tekerlerin kaydığını ben hissediyorum, yerlerde kar var. Ama aldırış etmiyor, hiç korku da yok. Ben korkumdan uyuyamadım. Otobüsün içi çok sıcak oluyor, umursamıyor. Ricayla havalandırmayı açtırıyoruz. Kaloriferleri kapatıyor. Bu sefer de buz gibi oluyor. Montumu üzerime örterek ısınıyorum. Zaten bir şey söylemeye de korkuyorsun. Adamlar dövecek gibi bakıyor. Sürekli yollarda birilerini beklemekten sıkılan bir arkadaş durumu sorunca şoförün cevabı BİZİM ACELEMİZ YOK, ACELEN VARSA UÇAKLA GİTSEYDİN oldu. Bu söylerken de adamı otobüsten atacaklar gibi bir davranışları vardı.

Teybi açıyorlar. Sanki 1930 model bir teyp. Boğuk boğuk, kimin ne şarkısı söylediği bile anlaşılmıyor. Beynimi tırmalıyor. Hoparlörleri herkes kapattı da kafamız dinlendi. Bu sefer otobüsün altından bir gıcırtı sesi. Otobüs hareket ettikçe gacur gucur ötüyor. Başıma ağrılar girdi. Söylediğimde oralı bile olmadılar. Kime söylüyorsak artık... Ben de anlamadım.

Bu saydıklarım yaşadıklarımın onda biri bile değildir. Saat 13.30 arabasına bindim, ertesi günü saat 14.00 da ankaraya indim. Erciş ankara arası 24 saatten fazla mı. Bu bir günlük yolculuk boyunca o kadar rezalete rağmen bir tek açıklama duymadım. İzmire gitmek için ankaradan kalkan 13.30 arabasını da kaçırdım. Akşama kaldım. Bunu şoföre söyleyince bi dayak yemediğimiz kaldı. Keşke ercişte 2 gün bekleyip başka bir firmadan otobüs bileti alsaydım diye bin pişman oldum. Sinir ve stresten 5 yaş yaşlanmışımdır herhalde. Hayatından 5 yılını verebilecekler varsa tavsiye ederim bu firmayla yolculuk etsinler. Ama yok diyorsanız mecbur bile kalsanız 2-3 gün bekleyip başka bir firmayla yola çıkın derim
"Yazıhane değişikliği" çiftçi
van erciş sema yetkilileri ben bir ağrılı olarak sürekli karadenize yolculuk yapıyorum işim gereği. ama gelgelim sizin ağrı yazıhanenizde bilet almaya nefret ediyordum. sebebi yazıhaneciniz havasından geçilmiyordu sanki herkes mecburdu ondan bilet almaya. inanki çoğu zaman yolda beklerdim biletsiz otobüse binerdim. bu sefer bilet almaya gittim baktım ki yazıhaneyi değişmişsiniz. bizi inanki kurtarmışsınız. sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır. kaptanlarınız sait emin kasım erhan dünyanın en harika insanlarıdır, yolları hep açık olsun başarılarının devamını dileriz
"Sevgi" nihat-1960@hotmail.com
Cümlenize kazasız belasız hayırlı yollar dilerim.
Benim nazarımda firmalar arasında 1 numarasınız. Arabalarınız neyse de ama elemanlarınız gerçekten adam gibi adam. Kaptanlarınızdan hacı Abdullah Keser o o kadar cana yakın o kadar mutavazi o kadar alakalıki anlatamam.
Bu firma ve personelden çok memnunum.
Herkese selamlar. ADİLCEVAZLI/ALANYALI
"Rezalet" RÜŞTÜ GÜLLE
Hayatım boyunca gördüğüm en berbat firma. Bi daha da erciş semaya binmem.[davos misali]
"Personeli" Nihat Dursun
personelinden çok memnunum. gerçekten güler yüzlü, şen şakrak, ilgide kusur yok. antalyaya sık sık gidip gelmekteyim. seyahatımı hep Erciş Sema ile yaparım çok memnunum cümlesine selamlar kazasız belasız seyahatlar dilerim.Vandan
Nihat Dursun.
"Rahatlık" Misafir
erciş semanın yolculuğu cok keyifli ve çok konforlu başarılarının devamını dilerim