Bu firma satışa kapalıdır.

Uzunköprü Seyahat Otobüs Bileti

Uzunköprü Seyahat
Uzunköprü Seyahat
 

neredennereye.com,
Uzunköprü Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Uzunköprü Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Uzunköprü Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Uzunköprü Seyahat

 Edirne
0284 

Uzunköprü Seyahat Otobüs Firması

Uzunköprü Seyahat otobüs firması, Edirne merkezli olarak kurulduğu günden bu yana yolcu taşımacılığı sektöründeki faaliyetlerini hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti odaklı ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden bir kuruluştur. Her şeyden önce hizmet sektöründe yer alan bir firma olarak alanında ilerlemek ve her geçen gün daha fazla yolcuya ulaşmak için gerekli olan temel disiplinin daima güler yüzlü hizmet anlayışı olduğunun farkında olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu alan üzerine yoğunlaştırmaktadır. İlkelerinden ödün vermeden ilerlediği bu yolda küçük ancak sağlam adımlar ile ilerlemenin gerekliliğinin farkında olan firma çalışma yaşamında sektöründe yer alan diğer kuruluşlara hedef almaktadır.

Uzunköprü Seyahat kendisine belirlemiş olduğu hizmet kalitesi ilkeleri kapsamında araç filosunda yer alan otobüslerin teknik donanım açısından yeterli olmasına özen gösterdiği gibi müşteri memnuniyeti açısından da araçlarda bulunan personelinin daima güler yüzlü hizmet sunmasına son derece özen göstermektedir. Bugün Uzunköprü Seyahat araç filosunda yer alan otobüslerin ortalama yaşı bir hayli genç olmakla beraber seferleri sırasında , “TV, müzik yayını, ikramlar, şarj imkanı, multimedya ” gibi hizmetler de sunmaktadır. Uzunköprü Seyahat otobüs firması hedeflerini gerçekleştirebilmek adına; Kesintisiz hizmet, % 100 müşteri memnuniyeti, ayrıcalıklı hizmetler, rahatlık ve konfor, tecrübe ve birikim, uluslararası hakimiyet ilkelerini yerine getirmeye devam etmektedir.

Modern dünyanın hızla yaygınlaşan yapılanması içerisinde bir kuruluşun sürekli olarak gelişim göstermesinin gerekliliğinin farkında olarak toplamda olan yerel ve genel sefer sayılarını sürekli olarak arttırmaya özen göstermektedir. Ayrıca Uzunköprü Seyahat firması alanından neredeyse bir ilke imza atarak Edirne yazıhanesi içerisinde buradan geçerek doğu illerine devam eden birçok firmanın biletlerini satarak yolcularına Türkiye’nin en uç noktalarına dahi ulaşabilme imkanı tanımaktadır. Uzunköprü Seyahat otobüs firması “Hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak daima güler yüzlü hizmet sunmak ile görevliyiz” ilkesini kendisine hedef olarak belirlemiştir. Uzunköprü Seyahat firmasının gün içerisinde düzenlediği seferlerin saatleri ve kalkış noktalarına kendi internet sitesi üzerinden kolaylıkla ulaşabilmek mümkündür.

Uzunköprü Seyahat otobüs firması hedeflerini gerçekleştirebilmek adına; Kesintisiz hizmet, % 100 müşteri memnuniyeti, ayrıcalıklı hizmetler, rahatlık ve konfor, tecrübe ve birikim, uluslararası hakimiyet ilkelerini yerine getirmeye devam etmektedir. Giderek genişleyen güzergahlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Uzunköprü Seyahat otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Uzunköprü Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.