Uşak Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Uşak Otobüs Firmaları

Uşak Otobüs Firmaları
Uşak otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Uşak otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Özkaymak Turizm 4
Esadaş 3
Ben Turizm 3
Has Turizm A.Ş. 2
Öz Diyarbakır 2
- HEMEN SATIN AL ! -

Otobüs bileti satın alma ve sorgulama işlemlerinizi sitemiz üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Neredennereye’de her zaman firmaların özel indirimlerinden yararlanarak seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Arama kısmına seyahat edeceğiniz iki şehri ve yolculuk tarihinizi ekledikten sonra bilet ara butonuna tıklayarak; size en uygun tarihli otobüs seferlerini listelersiniz. Karşınıza gelen ekranda tüm firmaları bir arada göreceğinizden aralarında kolayca seçim yapabilirsiniz. Karar verme aşamasında fiyat karşılaştırması yapabileceğiniz gibi yolcu yorumlarından da yararlanabilirsiniz. Siz de yolculuğunuzun ardından kendi yorum ve görüşlerinizi sitemizde paylaşabilirsiniz. Sitemizden Uşak uçak bileti de satın alabilirsiniz.

İç Anadolu ve Ege Bölgesi arasında yer alan şehir; antik dönemlerden beri farklı medeniyetlerce yerleşim alanı olarak seçilmiştir. Bu nedenle şehir birçok kent kalıntısına ve tarihi esere ev sahipliği yapmaktadır. Kuruluşu ile ilgili kesin bilgiler bulunmayan Akmonia Antik Kenti Banaz ilçesinde yer almaktadır. Şehirde iyi korunmuş heykeller ve mozaikler görülebilmektedir. Şehirdeki diğer önemli kalıntılar ise Sebaste veya diğer adıyla Selçikler ve Blaundus Antik Kenti’nde bulunur. Bu şehirlerden ve il çevresinde yapılan diğer kazılardan elde edilen tüm eserler Uşak Arkeoloji Müzesi’nde sergilenmektedir.

Ucuz otobüs bileti ile şehre seyahat ettiğinizde ayrıca; Anıt Ağaç, Cılandıras Köprüsü, Atatürk ve Kurtuluş Anıtı ve Etnografya Müzesi de görebileceğiniz yerler arasındadır. Şehre sefer düzenleyen 80’e yakın otobüs firması vardır. Bu firmaların avantajlı biletlerine mobil uygulamamızı kullanarak da ulaşabilirsiniz. Uygulamayı AppStore ve Google PlayStore üzerinden akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Pratik kullanımı ile dilediğiniz an hızlı ve güvenli bir şekilde bilet arayabilir ve satın alabilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"" Misafir
Güzeldi teşekkürler lütfen böyle devam edin
"Mola arası" Misafir
iki mola arası çok uzun 5,5 - 6 Saat'e varan surede hiç mola vermiyor. iki mola arası 3 saat civarı olmasını öneriyorum.
"Değerlendirme" Misafir
Otobüsün özelliklerine bakarak bilet aldım güya her özellik vardı ama WiFi yoktu ve ya açmadılar tvde sinyal yoktu olduğu zamanlar sürekli karıncalı gösteriyordu servis de 17saatlik yolculukta sadece 3kere oldu fakat çöplerin alınması daha da aksatıldı aynı ücreti kamberoğluna da verdiğim halde orada çok rahattım
"Otobüs hiç rahat değil di" Misafir
Otobüsten hiç hoşlanmadım ve servisi yoktu otobüste arıza vardı
"Muavin " Misafir
Sokakta polise taş atan çocuklardan biri muavinliğe getirilmiş..yolcular münasebetindeki saygısızlık ve ciddiyetsizlikleri 18 saatlik yolculuğumda anlatabileceğim tek şey.. Arabanın arka tarafında kendi emsallerinde birkaç yolcu ile bir saate yakın küfürlerle karışık üstelik civarlarında oturan bayanlara aldırış etmeden süren el kol şakalaşmaları iyi niyet ve sabrımızı taşıran son damlaydı..10 yıldır uzun yolculuk yapıyorum böyle bir çalışana rastlamadım.. gereğinin yapılmasını talep ediyorum.
"Araca binmedim bile" Misafir
Yedi buçuga biletliyken aracın altı kirk beste gittiğini öğrendim öğrenciyim ve ortada kaldım
"Kulakliklar calismiyor.wifi sifresini vermiyorlar" Misafir
kulakliklar calismiyor.wifi sifresini vermiyorlar
"METRO " Misafir
Uşakta bindim. Afyon da mola vermesi gereken araba mola vermedi bahane olarak "otogar da yolcu alırken ihtiyaç gidebilirdin" oldu. Aksaray da bir yerde mola verdi ortam hiç mola verilecek yere uygun değildi. Fakat otobüs içi olarak yolculuk iyiydi. Benim yolculugum boyunca sadece 1 defa ikram yapıldı o da içecek olarak.
"Hayal kırıklığı" Misafir
Kesinlikle kötü bir yolculuktu benim monitörüm bozuktu hicbir sey yapılmadı araca bindikten bir saat sonra internet kesildi 12 saatlik yolculuk boyu bir kez ikram yapıldı o da yalnızca içecekti iyi birşey söylemek istesem de bulamıyorum üzgünüm
"Araç 1 saat geç geldi." Misafir
internetten aldığım biletin saati 19:00 idi. aracın şoförünü aradığımda 1 saat geç geleceklerini söylediler. yani internet üzerinden aldığım saatle araca bindiğim saat farklıydı. aktarma yapacağım için diğer araca geç kaldım. saatler konusunda daha dikkatli olunması lazım