Ulusoy Turizm Rize Otobüs Seferleri

Ulusoy Turizm Rize Otobüs Seferleri
 

neredennereye.com,
Ulusoy Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ulusoy Turizm Rize Şubeleri

Şube
Telefon
715 39 19
İyidere
321 31 19
Merkez
217 45 45
 

neredennereye.com,
Ulusoy Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ulusoy Turizm Rize Şubeleri
Ulusoy Turizm yaygın ulaşım ağı ile Rize ilinde bulunan şubelerinde de hizmet vermeye devam ediyor. Rize ilinde yer alan Ulusoy Turizm şubelerin iletişim bilgisi ve telefon numaralarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Ulusoy Turizm Otobüs bileti, sefer saatleri ve bilet fiyatları için yukarıda bulunan arama motorumuzu kullanarak, gideceğiniz güzergahta otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.
Ulusoy Turizm Rize Otobüs Bileti
NeredenNereye.com sayesinde 200'den fazla otobüs firmasına ve firmaların  şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Ulusoy Turizm firmasına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama motorunu kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik durumunda dakikalar içerisinde iptal edebilir ve ücretinizi kesintisiz geri alabilirsiniz.
NeredenNereye.com ile Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Ulusoy Turizm dahil 200’den fazla yerel ve ulusal otobüs firmasını karşılaştırarak biletinizi online satın alabilirsiniz.
Rize Otobüs Seferleri ve Fiyatları
Otobüs bileti fiyatları güzergah, durak ve firmaya göre değişiklik göstermektedir. En güncel fiyat ve sefer bilgisi için lütfen yukarıdaki arama motorumuzdan arama yapın.
Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.
Rize Ulusoy Turizm Şubeleri için İletişim Bilgilerini Aşağıda Bulabilirsiniz.

Rize Ulusoy Turizm şubeleri ,Rize Ulusoy Turizm otobüs seferleri, online bilet fiyatları ve Rize Ulusoy Turizm firmasının en ucuz otobüs biletleri burada!
Şube Telefon Numarası
Ardeşen 715 39 19
Rize (Merkez) - İyidere 321 31 19
Rize (Merkez) - Merkez 217 45 45
- HEMEN SATIN AL ! -
Ulusoy Turizm Rize Servisleri ve Güzergahları
Servis 1
Rize Merkez, Cumhuriyet Caddesi, Atatürk Caddesi, Fener Mahallesi, Camii Önü Mahallesi, Müftü Mahallesi, Çaykur, Çaykur Lojmanları , Dalyan, Adliye, Ziraat, Dosma , Yüksekokul, Yeniköy
100 üzerinden
100Puan
50%
0%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (2)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

" OTOBÜSTE KIŞ İNDİRİMLERİ" metehan mollamehmetoğlu
ARDEŞEN ULUSOY KIŞ İNDİRİMİ UYGULAMAYA BAŞLAMIŞTIR
"Ardeşen ulusoy acentesi" metehan mollamehmetoğlu
hergün ardeşenden
izmir 10:00
bursa:11:30
istanbul:12:30
mersin:13:00
zonguldak:13:30
ankara:16:00
istanbul:18:00