Ulusoy Turizm Niğde Otobüs Seferleri

Ulusoy Turizm Niğde Otobüs Seferleri
 

neredennereye.com,
Ulusoy Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ulusoy Turizm Niğde Şubeleri

Şube
Telefon
Otogar
313 15 00
Çarşı
213 78 70
 

neredennereye.com,
Ulusoy Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ulusoy Turizm Niğde Şubeleri

Ulusoy Turizm yaygın ulaşım ağı ile Niğde ilinde bulunan şubelerinde hizmet vermeye devam ediyor. Niğde ilinde yer alan Ulusoy Turizm şubelerine ve telefon numaralarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Ulusoy Turizm Otobüs bileti için yukarıda bulunan arama motorumuzu kullanarak, gideceğiniz güzergahta otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Ulusoy Turizm Niğde Otobüs Bileti

NeredenNereye.com 180'den fazla otobüs firması ve firma şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlar. Otobüs firmalarına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama panelini kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti ve ucuz otobüs bileti alabilirsiniz.

NeredenNereye.com, yılın belli dönemlerinde kullanıcılarına daha ekonomik otobüs bileti ve indirimli otobüs bileti satabilmek amacıyla uygun otobüs bileti kampanyaları düzenlemektedir. Sizlerde sosyal medya sayfalarımızı takip ederek hem promosyon otobüs bileti fırsatlarını yakalayabilir hem de ödüllü yarışmalara katılım imkanı sağlayabilirsiniz. Böylece gitmek istediğiniz yer, neresi olursa olsun ucuz otobüs bileti alarak gitmiş olursunuz.

Sitemiz üzerinden, Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Nereden-Nereye ve Tarih-Saat bilgilerini girdikten sonra “Ucuz Bilet Bul” butonuna tıklayarak 180'den fazla otobüs firması arasından hem bütçenize hem saatinize hem de konforunuza en uygun firma ve seferi kolayca seçebilir ve otobüs bileti alımınızı yapabilirsiniz. Bu aşamada tek yapmanız gereken otobüs bileti arama bölümünü kullanmak ve sitemiz ile otobüs bileti alımınızı gerçekleştirmektir.

Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.

Ulusoy Turizm Niğde

Niğde Ulusoy Turizm şubeleri ,Niğde Ulusoy Turizm otobüs seferleri, online bilet fiyatları ve Niğde Ulusoy Turizm firmasının en ucuz otobüs biletleri burada!
Şube Telefon Numarası
Bor - Otogar 313 15 00
Niğde (Merkez) - Çarşı 213 78 70
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
47Puan
0%
33%
0%
33%
33%
Toplam Yorum Sayısı (3)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Memnuniyet" Misafir
Genel olarak hizmetten memnun kaldım
"Muavin" Misafir
Ulusoy Turizm kalkış saatlerini uymamayı alışkanlık haline getirmiştir. Otobüs geç kalktığında konuyla ilgili müşterilere çok rahat yalan söyleyebilmektedir. Araçlar diğer firmaların sunduğu konfor ve teknolojiyi sunamamaktadır. Ama tüm bunlara rağmen insan yolculuğa katlanabilir, ki benim güzergahımda(Niğde-Çorum) metro harici hiç bir firmanın seferi yoktur. (Metronun da saati benim için uygun değil.). Yani bu güzergahta bu firmaya mecburum. Ama bir konu var ki yolculuğu katlanılmaz kılmakta. Medeniyet yoksunu muavinler. Ulusoy bu çalışanları seçerek almaktadır. İnsanlara nasıl davranacağını bilmeyen muavinler seçmekte üstlerinde yok.. Sorun ben de olsa diğer firmalarda da aynısını yaşardım. Niğde' nin yerel firmaları dahi çok daha iyi hizmet vermekteler. Bu firmanın tek bir muavinin bile ortalamayı yakalayabildiğini görmedim. En son yolculuğumdaki muavinin resmen sırtıyla konuşuyordum. İnsanın yüzüne bakmıyor beyfendi. Koridorda yol alırken belli belirsiz bir şey söylüyor. Kendine çeki düzen ver Ulusoy ve en azından insanı ilişkilerde ortalamayı yakalayan çalışanları al.
"İLK DEFA KULLANDIM PİŞMAN OLDUM" Misafir
OTOBÜS KÖY OTOBÜSÜ GİBİYDİ. KALKTIKTAN SONRA 3-4 YERE DAHA UĞRADI 2 SAAT İÇİNDE KAVGA DÖĞÜŞ VARDI. OTOBÜS FULL DOLU BİR TANE MUAVİN VARDI ADAM SERVİS YAPACAĞIM DİYE KAN TER İÇİNDE KALDI.