Ulusoy Turizm Niğde Otobüs Seferleri

Ulusoy Turizm Niğde Otobüs Seferleri
 

neredennereye.com,
Ulusoy Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ulusoy Turizm Niğde Şubeleri

Şube
Telefon
Otogar
313 15 00
Çarşı
213 78 70
 

neredennereye.com,
Ulusoy Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ulusoy Turizm Niğde Şubeleri
Ulusoy Turizm yaygın ulaşım ağı ile Niğde ilinde bulunan şubelerinde de hizmet vermeye devam ediyor. Niğde ilinde yer alan Ulusoy Turizm şubelerin iletişim bilgisi ve telefon numaralarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Ulusoy Turizm Otobüs bileti, sefer saatleri ve bilet fiyatları için yukarıda bulunan arama motorumuzu kullanarak, gideceğiniz güzergahta otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.
Ulusoy Turizm Niğde Otobüs Bileti
NeredenNereye.com sayesinde 200'den fazla otobüs firmasına ve firmaların  şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Ulusoy Turizm firmasına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama motorunu kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik durumunda dakikalar içerisinde iptal edebilir ve ücretinizi kesintisiz geri alabilirsiniz.
NeredenNereye.com ile Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Ulusoy Turizm dahil 200’den fazla yerel ve ulusal otobüs firmasını karşılaştırarak biletinizi online satın alabilirsiniz.
Niğde Otobüs Seferleri ve Fiyatları
Otobüs bileti fiyatları güzergah, durak ve firmaya göre değişiklik göstermektedir. En güncel fiyat ve sefer bilgisi için lütfen yukarıdaki arama motorumuzdan arama yapın.
Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.
Niğde Ulusoy Turizm Şubeleri için İletişim Bilgilerini Aşağıda Bulabilirsiniz.

Niğde Ulusoy Turizm şubeleri ,Niğde Ulusoy Turizm otobüs seferleri, online bilet fiyatları ve Niğde Ulusoy Turizm firmasının en ucuz otobüs biletleri burada!
Şube Telefon Numarası
Bor - Otogar 313 15 00
Niğde (Merkez) - Çarşı 213 78 70
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
47Puan
0%
33%
0%
33%
33%
Toplam Yorum Sayısı (3)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Memnuniyet" Misafir
Genel olarak hizmetten memnun kaldım
"Muavin" Misafir
Ulusoy Turizm kalkış saatlerini uymamayı alışkanlık haline getirmiştir. Otobüs geç kalktığında konuyla ilgili müşterilere çok rahat yalan söyleyebilmektedir. Araçlar diğer firmaların sunduğu konfor ve teknolojiyi sunamamaktadır. Ama tüm bunlara rağmen insan yolculuğa katlanabilir, ki benim güzergahımda(Niğde-Çorum) metro harici hiç bir firmanın seferi yoktur. (Metronun da saati benim için uygun değil.). Yani bu güzergahta bu firmaya mecburum. Ama bir konu var ki yolculuğu katlanılmaz kılmakta. Medeniyet yoksunu muavinler. Ulusoy bu çalışanları seçerek almaktadır. İnsanlara nasıl davranacağını bilmeyen muavinler seçmekte üstlerinde yok.. Sorun ben de olsa diğer firmalarda da aynısını yaşardım. Niğde' nin yerel firmaları dahi çok daha iyi hizmet vermekteler. Bu firmanın tek bir muavinin bile ortalamayı yakalayabildiğini görmedim. En son yolculuğumdaki muavinin resmen sırtıyla konuşuyordum. İnsanın yüzüne bakmıyor beyfendi. Koridorda yol alırken belli belirsiz bir şey söylüyor. Kendine çeki düzen ver Ulusoy ve en azından insanı ilişkilerde ortalamayı yakalayan çalışanları al.
"İLK DEFA KULLANDIM PİŞMAN OLDUM" Misafir
OTOBÜS KÖY OTOBÜSÜ GİBİYDİ. KALKTIKTAN SONRA 3-4 YERE DAHA UĞRADI 2 SAAT İÇİNDE KAVGA DÖĞÜŞ VARDI. OTOBÜS FULL DOLU BİR TANE MUAVİN VARDI ADAM SERVİS YAPACAĞIM DİYE KAN TER İÇİNDE KALDI.