Ulusoy Turizm Edirne Otobüs Seferleri

Ulusoy Turizm Edirne Otobüs Seferleri

En Popüler Ulusoy Turizm Edirne Otobüs Seferleri

 

neredennereye.com,
Ulusoy Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ulusoy Turizm Edirne Şubeleri

Şube
Telefon
Baca / Binevler
235 70 20
Esentepe
235 70 45
Otogar
226 00 23
Sera Orduevi
213 99 00
714 12 17

En Popüler Ulusoy Turizm Seferleri

 

neredennereye.com,
Ulusoy Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ulusoy Turizm Edirne Şubeleri
Ulusoy Turizm yaygın ulaşım ağı ile Edirne ilinde bulunan şubelerinde de hizmet vermeye devam ediyor. Edirne ilinde yer alan Ulusoy Turizm şubelerin iletişim bilgisi ve telefon numaralarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Ulusoy Turizm Otobüs bileti, sefer saatleri ve bilet fiyatları için yukarıda bulunan arama motorumuzu kullanarak, gideceğiniz güzergahta otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.
Ulusoy Turizm Edirne Otobüs Bileti
NeredenNereye.com sayesinde 200'den fazla otobüs firmasına ve firmaların  şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Ulusoy Turizm firmasına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama motorunu kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik durumunda dakikalar içerisinde iptal edebilir ve ücretinizi kesintisiz geri alabilirsiniz.
NeredenNereye.com ile Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Ulusoy Turizm dahil 200’den fazla yerel ve ulusal otobüs firmasını karşılaştırarak biletinizi online satın alabilirsiniz.
Edirne Otobüs Seferleri ve Fiyatları
Otobüs bileti fiyatları güzergah, durak ve firmaya göre değişiklik göstermektedir. En güncel fiyat ve sefer bilgisi için lütfen yukarıdaki arama motorumuzdan arama yapın.
Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.
Edirne Ulusoy Turizm Şubeleri için İletişim Bilgilerini Aşağıda Bulabilirsiniz.

Edirne Ulusoy Turizm şubeleri ,Edirne Ulusoy Turizm otobüs seferleri, online bilet fiyatları ve Edirne Ulusoy Turizm firmasının en ucuz otobüs biletleri burada!
Şube Telefon Numarası
Edirne (Merkez) - Baca / Binevler 235 70 20
Edirne (Merkez) - Esentepe 235 70 45
Edirne (Merkez) - Otogar 226 00 23
Edirne (Merkez) - Sera Orduevi 213 99 00
Keşan 714 12 17
- HEMEN SATIN AL ! -
Ulusoy Turizm Edirne Servisleri ve Güzergahları
Servis 1
Selimiye Öğrenci Yurdu, Fakülte, Olin, Kipa, Baca, Migros, Karayolları, Sanayi, Trakya Birlik, Petrol Ofisi, SSK, Carrefour, Ayşe Kadın, Bulgar Konsolosluğu, Orduevi Sera, Belediye Önü
100 üzerinden
100Puan
100%
0%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Dikkatinize" Misafir
bilet uzerindeki vifi sifresi kullanilamiyor..
tv..izlenemiyor...
diger hizmetler memnuniyet verici