neredennereye.com, Ulusoy Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Ulusoy Turizm

Ulusoy Turizm
 

neredennereye.com,
Ulusoy Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ulusoy Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Ulusoy Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ulusoy Turizm

0850 811 1888
Basın Ekspres yolu Cemal Ulusoy caddesi Ulusoy Tesisleri 34530 Yenibosna İstanbul
0212 

Ulusoy Turizm şirket temelleri 1937 yılında atılmıştır. 70 yılı aşkın süredir yolcularına yüksek standartlarda hizmet sunan firma, taşımacılığın bugün geldiği noktayı belirleyebilecek düzeydedir. “En iyi” yolcu karayolu taşımacılık sisteminin oluşmasında etkin bir rol oynayan firmanın ülke çapındaki ulaşım ağında kullandığı araçlar, yüksek standartlı ve donanımlı olmalarıyla dikkat çekmektedir. Bugüne baktığımızda, oldukça yaygın bir ulaşım ağına sahip olan firma, yaklaşık 320 otobüs filosu ile yılda ortalama 3,5 milyon yolcu taşımaktadır. Ulusoy Turizm yolcularına ucuz otobüs bileti ile de kaliteli seyahatlerin mümkün olduğunu göstermektedir. Türkiye’nin en uç noktalarındaki illerini birbirine bağlayan firma, İzmir’den Hatay’a kadar geniş bir ulaşım ağına sahiptir.


Ulusoy Turizm Otobüs Bileti


Ulusoy Turizm, otobüs işletmeciliğini sadece bir taşımacılık olarak değil, bir sistem olarak planlamış ve uygulamıştır. Bununla birlikte satış hizmetlerini, konaklama tesislerini, kalkış noktalarını ve varış hizmetlerini bir bütün olarak yolcularına sunmaktadır. Ulusoy Turizmin vazgeçilmez ilkeleri güvenlik ve kalitedir. Hizmet planlamasını, müşterilerinin beklentilerinin önünde yürütmektedir. Bu nedenden ötürü firma, ülkemizde karayolu yolcu taşımacılığında lider markaların arasında kendine yer edinmeyi başarmıştır. Bunu da müşterilerine avantajlı otobüs biletleri fiyatları sunarak yapmıştır. Eğer otobüs firmalarında yer kalmamışsa sitemiz üzerinden ucak bileti de satın alabilirsiniz.


Ulusoy Turizm Seferleri


Köklü bir kurumsal yapıya sahip olan firma, eğitimli ve kendi alanında tecrübeli personeli ile yolcularından tam not almayı başarmıştır. Günümüzün gelişen teknolojileri konusunda da zamanı yakalamayı başaran firma, filosunda yer alan otobüsleri ile de bunu kanıtlamıştır. Firmanın araç filosunda Starliner Standart, Starliner VIP, Mercedes Travego, Cityliner, Megaliner Normal, Viseon, Starliner Royal Class, Megaliner Royal Class gibi, günümüzün son teknolojileriyle üretilen, son derece konforlu ve güvenli otobüsler yer almaktadır. İstanbul Ankara otobüs bileti veya Ankara Mersin otobüs bileti alımlarınız için bu firma daima sizinle. 

Ulusoy Turizm otobüs bileti fiyatları, Ulusoy Turizm iletişim ve telefon numaraları, Ulusoy Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
İstanbul - Ankara 65 TL
Esenler - Ankara 65 TL
İstanbul - İzmir 79 TL
İstanbul - Karabük 55 TL
Ankara - İstanbul 64 TL
- HEMEN SATIN AL ! -


100 üzerinden
68Puan
34%
19%
15%
12%
19%
Toplam Yorum Sayısı (318)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Oturarak gitmek yasaktır denmedigi için mutluyum :)" Misafir
İETT otobüsün de zannedip az daha ayakta yolculuk yapmak zorundasınız dicwkler sandım :)
Şaka gibi sanki Rahatsız olun ikazları geldi hep :)
"Nerde eski ulusoy " Misafir
Zorda kalırsam belki binerim
"Şikayet" Misafir
Araç kalkış saati 2 kez değişti garajdan çıktıktan sonra yarım saat benzinlikte bekledi aynı bekleme olayını ankara girişinde bir benzinlikte daha yaptı araç konforu kötüydü ve benim 4 numaralı koltuk sarsılıyo kırıktı sanırım ve boş olan bir koltuğa geçtim muavin yan tarafımdaki koltukta uyudu ve şöför yol üstünde yolcu indirip muavin uyuduğu için çantaları kendi teslim etti yaptığım en kalitesiz yolculuktu diye bilirim dönüşte aynı firmayı kullanmayı düşünmüyorum
"" Misafir
Araç sürücüleri ve muavin güleryüzlü ve ilgiliydi sorunsuz yolculuk için teşekkürler
"En kötü yolculuğum" Aytap
Koltuk araları okadar dar ki ön koltuk 1 karış yatırsa ki koltuklar ancak okadar yatabiliyor. Ağzınızın içine giriyor. 16 saat yolculuk kabus giydi. Neredeyse 20 yıl önce yine ulusoy la Samsun a gitmiştim. O zaman rüya gibiydi. Şimdi ise resmen kabus oldu. Oturamıyorsunuz. Koltuğu yatıranıyırsunuz. Uyuyamıyorsun. Resmen sıkışık dik kazık gibi 16 saat gittim. Berbattı
"Geliştirilmeli" Misafir
21 temmuz 19 00 da ilk kalkis yapan kaptandan memnun deyilim ulusoy tercih etim memnun deilim hız konturolu tehlikeli anı duruşlar rahatsız ediciydi ciddi şekilde uyarılmalı
"Ne internet var ne priz" Misafir
Ulusoy turizmi tercih etme nedenimiz internette priz ve wifi baglantisi oldugu yazmasiydi. Ancak araca bindigimizde hicbirinin olmadigini gorduk. Yirmi iki saat yolcuklukta priz olamamasi ne demek?
"Kötü araçla yolculuk " Misafir
Eski arabalarla her yere uğraya uğraya yolculuk .
"Eski araba ile yolculuk " Misafir
Eski arabalar ile yolculuk kötü
"Harikaydı" Misafir
Hiç bir sorun yaşamadım nerdennereye ekibine çok teşekkür ederim gece yolculuğu olmasına rağmen çok konforluydu

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 sonraki yorumlar >