neredennereye.com, Ulusoy Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Ulusoy Turizm

Ulusoy Turizm
 

neredennereye.com,
Ulusoy Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ulusoy Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Ulusoy Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ulusoy Turizm

0850 811 1888
Basın Ekspres yolu Cemal Ulusoy caddesi Ulusoy Tesisleri 34530 Yenibosna İstanbul
0212 

Ulusoy Turizm şirket temelleri 1937 yılında atılmıştır. 70 yılı aşkın süredir yolcularına yüksek standartlarda hizmet sunan firma, taşımacılığın bugün geldiği noktayı belirleyebilecek düzeydedir. “En iyi” yolcu karayolu taşımacılık sisteminin oluşmasında etkin bir rol oynayan firmanın ülke çapındaki ulaşım ağında kullandığı araçlar, yüksek standartlı ve donanımlı olmalarıyla dikkat çekmektedir. Bugüne baktığımızda, oldukça yaygın bir ulaşım ağına sahip olan firma, yaklaşık 320 otobüs filosu ile yılda ortalama 3,5 milyon yolcu taşımaktadır. Ulusoy Turizm yolcularına ucuz otobüs bileti ile de kaliteli seyahatlerin mümkün olduğunu göstermektedir. Türkiye’nin en uç noktalarındaki illerini birbirine bağlayan firma, İzmir’den Hatay’a kadar geniş bir ulaşım ağına sahiptir.


Ulusoy Turizm Otobüs Bileti


Ulusoy Turizm, otobüs işletmeciliğini sadece bir taşımacılık olarak değil, bir sistem olarak planlamış ve uygulamıştır. Bununla birlikte satış hizmetlerini, konaklama tesislerini, kalkış noktalarını ve varış hizmetlerini bir bütün olarak yolcularına sunmaktadır. Ulusoy Turizmin vazgeçilmez ilkeleri güvenlik ve kalitedir. Hizmet planlamasını, müşterilerinin beklentilerinin önünde yürütmektedir. Bu nedenden ötürü firma, ülkemizde karayolu yolcu taşımacılığında lider markaların arasında kendine yer edinmeyi başarmıştır. Bunu da müşterilerine avantajlı otobüs biletleri fiyatları sunarak yapmıştır. Eğer otobüs firmalarında yer kalmamışsa sitemiz üzerinden ucak bileti de satın alabilirsiniz.


Ulusoy Turizm Seferleri


Köklü bir kurumsal yapıya sahip olan firma, eğitimli ve kendi alanında tecrübeli personeli ile yolcularından tam not almayı başarmıştır. Günümüzün gelişen teknolojileri konusunda da zamanı yakalamayı başaran firma, filosunda yer alan otobüsleri ile de bunu kanıtlamıştır. Firmanın araç filosunda Starliner Standart, Starliner VIP, Mercedes Travego, Cityliner, Megaliner Normal, Viseon, Starliner Royal Class, Megaliner Royal Class gibi, günümüzün son teknolojileriyle üretilen, son derece konforlu ve güvenli otobüsler yer almaktadır. İstanbul Ankara otobüs bileti veya Ankara Mersin otobüs bileti alımlarınız için bu firma daima sizinle. 

Ulusoy Turizm otobüs bileti fiyatları, Ulusoy Turizm iletişim ve telefon numaraları, Ulusoy Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
İstanbul - Ankara 65 TL
Esenler - Ankara 65 TL
İstanbul - İzmir 79 TL
İstanbul - Karabük 55 TL
Ankara - İstanbul 64 TL
- HEMEN SATIN AL ! -


100 üzerinden
68Puan
34%
19%
15%
12%
19%
Toplam Yorum Sayısı (318)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"İnternet" Misafir
İnternet var ama yok
Hiç bir sireyi açamadım
"İnternet" Misafir
İnternet var ama yok
Hiç bir sireyi açamadım
"UYKULU (DALGIN ŞOFÖR)" Misafir
BALIKESİR İL SINIRLARI İÇERİSİNDE BİR KAÇ KEZ ANİ FRENLE UYANDIĞINI DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ ŞOFÖR 4-5 KEZ İKAZ ETMEMİZ ÜZERİNE YERİNİ YEDEK ŞOFÖRE BIRAKTI.
ÇOK ŞÜKÜR.
"" Misafir
koltuklarin inanilmaz sert olmasindan dolayi cok rahatsiz oldum. uzun gece yolculuklarinda daha rahat koltuklu otobusler tercih edilmelidir
"Ulusoy " Misafir
11 saatlik bir yolculuk. bayram dönüşü bize patladı. ancak en az 2 saati her gara girmemizden kaynaklandı. ulusoy gibi bir firmaya yakıstıramadım.
"Eğlence (Android televizyon)" Misafir
Arka arkaya bitmeyen reklamlar çıkıyordu sürekli. Çok rahatsız edici bir durumdu. Televizyon kanalı izlerken, sinyal kesildiğinde tekrar bağlanma olmuyor. (çıkıp girmek gerekiyor kanala). Çoğu film romantik ve korku bölümüne konulmuş (9'şar film). Otobüste korku filmi izlemenin mantığını anlamış değilim.

Görevliler eskiden daha kibar, daha çok servis yapardı. 10 süren yolculukta 2 kere servis oldu. Mola yerine çok geç varılacağı bilinirken servis sayısında bir artış olmadı, insanlar zorlayınca yapıldı.

Yine de Metro'dan iyidir...
"Süper hizmet süper yolculuk..." Misafir
Hersey mükemmeldi. .Ulusoy a da teşekkür ederim..
"Arızalı amortisör ile 900km" Misafir
traktör yolculuğu gibiydi. hayatımda ulusoy ile böyle yolculuk yapmamıştım. kimsede böbrek taşı kalmadı. Araç sağa yatık samsun a vardı. 15dk sanayi molası ordu son durak.
"MÜŞTERİ MUTLULUĞU" Misafir
Firma köklü bir firma , daha iyi olamaması için gerekcesi olamaz.
"Çarşambada otogar" Misafir
Çarşamba da otogara girmek istemedi şoför. Lakin ısrarla otogarda indim.

 < önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 sonraki yorumlar >