neredennereye.com, Tuşba Grup Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Tuşba Grup Turizm Otobüs Bileti

Tuşba Grup Turizm
Tuşba Grup Turizm
 

neredennereye.com,
Tuşba Grup Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Tuşba Grup Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Tuşba Grup Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Tuşba Grup Turizm

 Ankara
0312 

Tuşba Grup Turizm Otobüs Firması

Tuşba Turizm otobüs firması kurulduğu günden bu yana kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimseyerek yolcularına belirli bir seviyede ulaşmayı başararak çalışma yaşamına devam eden bir otobüs firmasıdır. Hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak Tuşba Turizm firması zaman içerisinde kendisine karşı oluşan bu güveni sarsmamak adına daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyerek yolcularının kendilerine karşı sağladığı bu güveni çok daha ileri boyutlara taşımayı hedeflemektedir.

Tuşba Turizm başlangıçta kurulmuş olan yerel bir işletme olarak zaman içerisinde ilerleyişini sürdürmüştür. Firmanın hedefi ulusal çapta bir büyüme yakalamak ve bu büyüme ile birlikte kendi sektöründe lider konumda yer alan bir firma olarak arkasından gelenlere öncü bir marka görünümü vermek istemektedir. Başta kendi çevresinde çok sevilen bu yapılanma bugün, kendi bölgesinde yer alan birçok şehirdeki ulaşım merkezlerine hizmet sağlamaktadır.

Yolcularının eğlenceli ve konforlu bir seyahat geçirmesini temenni eden Tuşba Turizm otobüs firması bu konuda başarılı bir ilerleme sağlamak adına araç filosunda yer alan araçların ve araçlarda hizmet sunan teknik ekibinin donanım bakımından yeterli olması için çaba göstermektedir.

Tuşba Turizm ülkemizde faaliyet gösteren otobüs firmalarından farklı bir yanı bulunmaktadır. Firma rakiplerinden farklı olarak ülkemizden yurt dışı rotalara seferler düzenlemektedir. Tuşba Turizm olarak, yolcu taşımacılığı sektöründe İstanbul – Erzurum ve 35 farklı orogara seferleri bulunduran firma bu konuda yolculardan yoğun talep görerek çalışma yaşamına devam etmektedir. Tuşba Turizm otobüs firması çalışma yaşamına ve hizmet kariyerine henüz yeni başlamış bir yapılanma olarak, işini severek yapmanın getirdiği yükümlülük ile birlikte insanlara daha geniş alanlarda daha iyi hizmet sunabilmek adına sahip olduğu ulaşım ağını her geçen gün arttırmaya çalışmaktadır.

Tuşba Turizm Hakkında

Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “8” olarak karşımıza çıkmaktadır.  Ortalama yaşı “8” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Tuşba Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Tuşba Turizm otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Tuşba Turizm otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Tuşba Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Tuşba Turizm otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Tuşba Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Tuşba Turizm biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz.

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.