Tokat Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Tokat otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Tokat otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Tokat Yıldızı 10
Tokat Kale Seyahat 4
Vangölü Turizm 1
Erektaş Turizm 1
Can Diyarbakır Turizm 1
- HEMEN SATIN AL ! -

Tokat’a ucuz otobüs bileti ile seyahat etmek için aramanızı sitemizden yaparak size en uygun seferleri listeleyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken arama kısmına seyahat edeceğiniz şehirleri ve tarih bilgisini ekleyip bilet ara butonuna tıklamak. Karşınıza gelen sonuç ekranında farklı firmaların bilet fiyatlarını görebilir ve aralarında kolayca karşılaştırma yapabilirsiniz. Tokat’a Türkiye’nin farklı yerlerinden sefer düzenleyen 30’a yakın otobüs firması bulunmaktadır. Uçakla gitmek isteyenler için Tokat uçak bileti alımınızı da sitemizden yapabilirsiniz.

Şehirde kurulan ve en sık seyahat düzenleyen firmalar ise Erbaa Seyahat, Erektaş Turizm, Lüks Erova Turizm, Niksarkale Turizm, Reşadiye Ses Turizm, ReşadiyeTur, Tokat Seyahat, Tokat Yıldızı, Topçam Turizm olarak sıralanmaktadır. Yaylaları ile özellikle doğa turizmi için önemli bir yer olan şehirde; Çamiçi, Topçam, Bizeri, Gürlevik, Batmantaş ve Dumanlı yaylaları görülmeye değerdir. Tahta kalıplar ile üzerlerine boyama ve şekil yapılan yazmaları şehirde en iyi örnekleri ile Yazmacılar Çarşısı’nda bulabilirsiniz. Şehirdeyken gezebileceğiniz höyükler, camiler ve hanlar da bulunmaktadır. Bu yapılar arasında başlıcaları ise; Abdulmuttalip Zaviyesi, Deveciler Hanı, Gökmedrese ve Arastalı Bedesten olarak sıralanabilir. Arastalı Bedesten aynı zamanda Tokat Müzesi olarak da hizmet vermektedir.

İndirimli otobüs biletleri ve kampanyalardan haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı da takip edebilirsiniz. Bilet işlemlerinizin tamamını mobil uygulamamız üzerinden de yapabilirsiniz. Uygulamayı AppStore ve Google PlayStore üzerinden akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Tokat’a seyahat edeceğiniz firmayı seçme aşamasında kararsız kalırsanız; firma hakkında bilgi ve fikir edinmek için kullanıcı yorumlarından faydalanabilirsiniz. Biletlerini sitemizden alarak seyahatlerini gerçekleştirmiş olan müşterilerin kendi yorum ve değerlendirmelerini sitemizde bulabilir ve dilerseniz siz de kendi yolculuğunuz ile ilgili yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz. Seyahat ettiğiniz firmanın tüm hizmetlerini de puanlayabilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Çok kötü " Misafir
An itibariyleTokat-Trabzon üzeri yapmış olduğum yolculuğun süresi 9 saate çıktı! Ve daha ne kadar uzayacağı merak konusu..
"Yolculugum çok kötüydü" Misafir
koltuklar pisti tabletler bozuktu ilgi 0 dı.
"Değerlendirme " Misafir
Yayında ve yapımda emeği geçenlere teşekkür ederim yolculuğumuz gayet güzel geçti teşekkür ederiz...
"Yolculuk Hakkında" Misafir
Yukarıda sorduğınuz soruların hiçbirine not vermek mümkün değil ikram denen birşey yok yolcularla dialok kuran kimse yoktuki davranışını değer lendirelim durduğu yerde 25 dakiykadan önce kalkmadı gürültüden bahsediyorsunuz aracı hurdadan mı almışlar bilemedik konfor güvenlik temizlik eğlence siyah beyaz tv gibi nedir bu böyle fındık kadar ekran bu kadar uzun yolculuklara bu otobüs konurmu kardeşim bu arac fabrikalara servis zor yapar bu tip aracları fimanın yolculuğundan çekin yenileyin kesinlikle birdaha seyahat etmem has veya suha yı tercih ederim bu eleştiriyi art niyetli yapmıyorum bu firma buşekilde fazla gitmez para kazanıyorsan yatırım yapmak zorundasın insanlar herşeyin en güzeline layıktır lütfen uyarılarımı dikkate alın selamlar
"" Misafir
Muavin den çok memnun kaldım teşekkür ederim kendi adıma ilgilendi. Bazı firmalar gibi yolcu azarlama gibi şikayetler olmadı. Ancak çok gürültülü idi.
"Servis" Misafir
Iki kez kulaklık istememe rağmen kulaklık gelmedi
"Tokat seyahatim hakkında" Misafir
Her şey güzeldi Memnun kaldım teşekkürler
"Ekonomik yolculuk" Misafir
Seyehat beklediğinizden uzun sürüyor.
"Gezgiç" Misafir
Teşekkürler gülaras ikram olmasa da
"" Misafir
ikram haricinde genel hizmet iyiydi ama otobüs den indikten sonra servis hizmeti hiç iyi değildi