Bu firma satışa kapalıdır.

Tanrıverdi Seyahat Otobüs Bileti

Tanrıverdi Seyahat
 

neredennereye.com,
Tanrıverdi Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Tanrıverdi Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Tanrıverdi Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Tanrıverdi Seyahat

 İstanbul
0212 

Tanrıverdi Seyahat firması üstün hizmet ve yüksek kalitede hizmet anlayışını benimseyerek kurulmuş, yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmalardan bir tanesidir. Yeni yapılanması nedeni ile çalışma alanı kısıtlı bölgeleriçin geçerli olan firma konumunda yer almaktadır. Bununla birlikte gerekli çalışmaların uygulanması ve donanım ve ekipman kapasitesinin yükseltilmesi ile birlikte ulusal çaptal yükselmeyi planlamaktadır. Genç bir yapılanma ve küçük bir filoya sahip olan Tanriverdi Seyahat bugün, “Akıncılar, Alibeyköy, Bağcılar, Esatpaşa, Harmandere, İstanbul, İzmit, Sakarya, Suşehri” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır. 


Asil Tanriverdi Turizm, 1974 yılından bu yana çalışmalarına ara vermeden yolcularının üstün hizmet almasını sağlamaya çalışarak kariyerine devam etmektedir. Firma kurulduktan sonra göstermiş olduğu başarılardan ötürü THY ile anlaşma sağlayarak kapsama alanını daha da genişletmiştir. Kendisine güvenen yolcularına, gelişim ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile geri dönen firma kapsama alanını her geçen biaz daha arttırmaktadır. 


Kurulduğu günden bu yana küçük ama kendinden emin adımlarlar gelişim göstermesi firmanın bu alandaki iddiasını kanıtlar niteliktedir. Firma her zaman için yolcularının ihtiyaç ve önceliklerini görerek yatırım ve düzenlemelerini daha sağlıklı hizmet verebilmek adına bu alanlara yönlendirmektedir. Firmanın kendi alanında sahip olduğu geniş servis ağı, rakipleri arasında ülke çapında bir adım daha öne çıkmasına neden olmaktadır. Firma daima güler yüzlü, özverili, güvenilir personelile çalışmayı amaç edinmesinden dolayı kendi içerisindeki eğitim çalışmalarına önem vermiştir. 

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.