Bu firma satışa kapalıdır.

STR Turizm Otobüs Bileti

STR Turizm
 

neredennereye.com,
STR Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

STR Turizm

0850 336 1641
Otogar Kocaeli
0262 

STR Turizm Hakkında

Str Turizm firması kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışını devam ettirerek çalışma yaşamını sürdüren firma yolcu taşımacılığı alanında faaliyet göstermektedir. Yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana emin adımlarla müşterisinin kendisine olan güvenini sarsmadan faaliyetlerine devam eden firma bugün bulunduğu konumda geniş alanlara hizmet sağlamaktadır. Kaliteli hizmet anlayışı ile kendini sektöründe tanıtmayı başaran firma, 2004 yılı içerisinde Fevzi Satır tarafından küçük bir yapılanma ile kurularak günümüzdeki konumuna ulaşmayı başarmıştır. Yapılanmanın giderek büyümesi nedeni ile yolcularının konforlu bir ulaşım sağlmasını hedefleyen STR Turizm bugün İzmit ve çevresine servis imkanı sunmaktadır. STR turizm biletlerini birinci elden teslim almak isteyen yolcular için firmanın günümüzde, Bursa, İzmit ve Yalova’da bilet satış ofisleri bulunmaktadır. Dönemin gerekliliklerinin bilincinde olarak büyümek için gelişmenin şart olduğuna inanan kuruluş, yolcularının sağladığı kaliteli hizmete daha konforlu şekilde ulaşması ve tasarruf sağlaması adına kendine özel servis kart uygulaması başlatmıştır.

STR Turizm otobüs firması bugün, “İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Konya, Samsun, Eskişehir, İzmit, Adana, Mersin, Sakarya, Balıkesir, Kayseri, Gaziantep, Bodrum, Denizli, Trabzon, Alanya, Denizli, Çanakkale” gibi ulaşım noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır. Günümüz dünyasının işletme koşullarında, firmanın sağlam adımlarla ilerleyebilmesi için müşteri memnuniyetinin ve bu kaliteli hizmetin daha fazla insana ulaştırmasının öneminin farkında olan firma internet üzerinde de hizmet sağlamaktadır. STR Turizmin hizmet sağladığı tüm noktalara en uygun STR turizm otobüs biletlerini artık NeredenNereye.com aracılığı ile güvenle satın alabilirsiniz.

Günümüzde, yayılmaya ve geniş kitlelere ulaşmaya devam eden otobüs firmasının en yoğun rotaları, “İzmit-Bursa, Bursa- Gölcük, Bursa- Karamürsel, Bursa-İzmit, Orhangazi – Bursa, Gölcük- Bursa, İzmit- Gemlik” şeklindedir. Firmanın bu en çok tercih edilen seferlerine en ucuz otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak dakikalar içerisinde satın alabilirsiniz.

100 üzerinden
100Puan
100%
0%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Tavsiye" Misafir
Bu firmayı 2 senedir kullanıyoruz. Birçok kez yolculuk yaptık İzmit -Bursa arasında. Çok memnunuz.
Teşekkürler