Bu firma satışa kapalıdır.

Star Ok Turizm Otobüs Bileti

Star Ok Turizm
 

neredennereye.com,
Star Ok Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Star Ok Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Star Ok Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Star Ok Turizm

Küçüklanga Cad. Emniyet Terminali No:69 E/10 Aksaray- Fatih İstanbul
0212 632 27 04 - 632 33 42

Star Ok Turizm

Star Ok Turizm otobüs firması kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden vazgeçmeden çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren otobüs firmalarından biridir. Firma Azerbaycan – Türkiye arasında yolcu taşımacılığı alanında faaliyet göstermek amacı ile 1996 yılında Cevat Ok önderliğinde kurulmuş ve sıkı çalışma adımları sayesinde günümüze kadar güvenilir bir yolcu kitlesini oluşturmuş bir otobüs firmasıdır. Firma hem yolcu taşımacılığı hem de kargo taşımacılığı alanında hak ve hukukunu daima gözettiği yolcularının kendisine duyduğu güveni boşa çıkarmamak adına her geçen ilkerinin dışına çıkmadan, daima  güler yüzlü hizmet sağlayan personel kadrosunu ve sonrasında araçlarını, filosundaki araç sayısını, teknik donanımını arttırmaya devam etmektedir.

Star Ok Turizm otobüs firması günümüzde, “İstanbul- Bakü, Bakü- İstanbul, Bursa – Bakü, Bakü - Bursa” güzergahları arasında hem yolcu taşımacılığı hem de korgo taşımacılığı alanında ulaşım ve taşımacılık hizmeti sağlamaktadır. Star ok Turizm otobüsleri kuruluş yıllarından bu yana düzenli olarak, “inşaat malzemeleri, oto yedek parçaları, havuz malzemeleri, kalıp, tekstil malzemeleri, vb.” parçaları taşıyarak da alanında yetkin bir kargo taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır. Firma kendisine misyon olarak, “Yolculuk memnuniyeti için güvenli ve rahat bir yolculuk sağlamak, Çağın gerekliliği kapsamında değişen insan ve yolcu profilini göz önünde bulundurarak teknik ve donanımsal yenilenme sağlamak, Her şey zamanında ilkesi ile hatasız hizmet vermek,” ilkelerini kendisine misyon olarak belirlemiş ve bu kapsamda ilerlemeye devam etmektedir.

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.